Žaloba za Švarc systém

zdenek1000

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #60 kdy: 25. 06. 2016, 00:18:45 »
To jsi napsal blbost. To samy plati i u robosu. Kdyz jsi nekoho zajednas v jeden den protoze druhy den prijede ina firma, ktera bude navazovat na praci toho prvniho robose, tak bude to taky pruser.
A ja jsem dostatecne inteligentnej a firmy se o mne muzou prat. Vis, nedelam webovky, delal jsem pro nemeckou zbrojovku system pro rideni strel. To samy pro rusi. Asi nejsem tak tupej


Lol Phirae

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #61 kdy: 25. 06. 2016, 00:25:25 »
delal jsem pro nemeckou zbrojovku system pro rideni strel. To samy pro rusi. Asi nejsem tak tupej


Josef

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #62 kdy: 25. 06. 2016, 01:26:07 »
Že já jsem se s tím tak psal ... Já myslel, že stojíte o radu ... Ale jak to vidím, Vám jde o pomstu a opájíte se milióny, které Vám slíbil právník ... Bůh nás chraň před takovými!

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #63 kdy: 25. 06. 2016, 01:47:12 »
A ja jsem dostatecne inteligentnej a firmy se o mne muzou prat. Vis, nedelam webovky, delal jsem pro nemeckou zbrojovku system pro rideni strel. To samy pro rusi. Asi nejsem tak tupej

Hm, nejakej tenhlete inteligent, co se o nej firmy fackujou a co pise jazykem, ktery si netroufam jednoznacne zaradit, tu prece uz jednou byl. Nepamatuju se uz, co to bylo za uzasnou diskusi, ale taky delal nejakej system pro rizeni strel pro kde koho na obou stranach zelezne opony. S ohledem na to navrhuji vyhlasit diskusi za bezpredmetnou a ukoncit ji.

Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #64 kdy: 25. 06. 2016, 07:01:38 »
Pane, ve tvem vlastnim zajmu doufam, ze jsi troll, jinak jsi jeste vetsi blbec, nez jsme doufali :D Svarc se u soudu zalovat neda, protoze to nepatri do jeho kompetence a zbytek je bezpredmetny, protoze nejsi zamestnanec. Minilony se z toho teoreticky vysoudit daji, ale na pokutach pro stat a odmenach pro pravnika. Vic nic. Pokud netrollis, zbyde ti jen hola rit, v oboru si neskrtnes a zbyde ti akorat lopata a dluhy. A i s tou lopatou je to nejisty, zamestnavatel by se mohl bat, abys ho nezaloval za to, ze musis pracovat :D Hodne stesti :D


Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #65 kdy: 25. 06. 2016, 07:17:16 »
Tak to jo... Firmy se o tebe perou a ty, misto aby jsi sel delat pro nejakou dalsi zbrojovku, treba eskymackou, tak se budes soudit s nejakou firmou kvuli svarcu :D Ja bych osobne v diskuzi pokracoval, zacina to byt celkem zajimavy, jenom bych poprosil kompetentni osoby, jestli by nesel zmenit nazev diskuze na "[HUMOR] Žaloba za Švarc systém a jine kratke pohadky" :D

Chtelo by si to pamatovat, co pises, protoze zatim mi z toho vyplyva, ze te vlastne vsichni nuti do svarcu a to vcetne nemecke a ruske zbrojovky :D:D:D Uplne vidim ruskeho plukovnika, jak ti drzi kver u hlavy a rika "Soudruhu! Budes tu makat na cesky ZL, nebo te odprasknu!" :D:D:D

No a co takhle zalozit dalsi diskuzi - "Zaloba na trolla", ve ktere by se dohodla hromadna zaloba proti debilovi za to, ze nespravne oznacil svuj blabol a v dusledku toho mu nekolik lidi venovalo zbytecne svuj cas, ktery by se mu mel asi vyfakturovat, ne? :D

zdenek1000

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #66 kdy: 25. 06. 2016, 08:36:55 »
Panove, ceho jste dosahli ve vasim zivote vy? Nikdo z vas neni pravnik ale rad mate jako koza bobku. Ja zazaluji firmu za jine veci. Zneuzivani zamestnancu, i kdyz nejsem zamestnanec, vidim to na ostatnich.
A to ze vy jste zavistlivi prasata, kteri si nechaji srat na hlavu je vas problem. Delejte si sve webovky mozna prorazite.

milous

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #67 kdy: 25. 06. 2016, 09:00:20 »
Tak to jo... Firmy se o tebe perou a ty, misto aby jsi sel delat pro nejakou dalsi zbrojovku, treba eskymackou, tak se budes soudit s nejakou firmou kvuli svarcu :D Ja bych osobne v diskuzi pokracoval, zacina to byt celkem zajimavy, jenom bych poprosil kompetentni osoby, jestli by nesel zmenit nazev diskuze na "[HUMOR] Žaloba za Švarc systém a jine kratke pohadky" :D

Chtelo by si to pamatovat, co pises, protoze zatim mi z toho vyplyva, ze te vlastne vsichni nuti do svarcu a to vcetne nemecke a ruske zbrojovky :D:D:D Uplne vidim ruskeho plukovnika, jak ti drzi kver u hlavy a rika "Soudruhu! Budes tu makat na cesky ZL, nebo te odprasknu!" :D:D:D

No a co takhle zalozit dalsi diskuzi - "Zaloba na trolla", ve ktere by se dohodla hromadna zaloba proti debilovi za to, ze nespravne oznacil svuj blabol a v dusledku toho mu nekolik lidi venovalo zbytecne svuj cas, ktery by se mu mel asi vyfakturovat, ne? :D

ja myslim, ze to je nejakej mimon *uplne* odtrzenej od reality, uz sem jednou psal pod jinym nickem, ale v zasade slo o totez; spolecnym jmenovatelem je ten firmware do jadernych hlavic :-))

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #68 kdy: 25. 06. 2016, 09:12:32 »
Panove, ceho jste dosahli ve vasim zivote vy?

Predpokladam, ze nikdo jiny se zde nemuze pochlubit tim, ze vyvijel zarizeni na hromadne vrazdy. Ovsem pises o tom s takovym kvantem jazykovych chyb, ze clovek pochybuje, jestli se nahodou nejednalo o nejakou strilecku do automatu v hospodach.

Trident

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #69 kdy: 25. 06. 2016, 09:50:01 »
Proc by mi soud daval pokuty? Vzdyt ja zazaluji firmu za provozovani svarcu. Je to uplne jednoduchy. Kdyz firma neplati faktury a jeste po mne zadaji delat cez vikend. Ja si nenecham srat na hlavu. Uvidej tu ostudu. Budou platit penizky, zmrdi jedni.

Táži se znovu: co si představuješ, že do té žaloby napíšeš a komu ji podáš? Ty totiž nikoho za švarcsystém žalovat nemůžeš. Můžeš dát leda tak podnět správnímu úřadu k šetření a ty z toho rozhodně nic mít nebudeš, maximálně tak pokutu a ještě větší ostudu než ta firma, protože se o tobě brzy rozkřikne „to je ten blb, co udal sám sebe na inspekci práce”.

Když firma neplatí faktury, tak žaluješ firmu za nezaplacené faktury. Pokud tě toto ještě nenapadlo, tak mám pocit, že chyba a neschopnost je na tvé straně – dokonce začínám mít pocit, že ty faktury mohly být nezaplaceny právem – asi jsi nedodal, co se po tobě chtělo. Možná bys měl zkusit nějakou manuální práci. Jenže asi budeš mít obě ruce levý, co…
Obcas neni spatne sam sebe udat organum nebot se muze jednat o projeveni jiste soucinnosti kde je mozna domluva, polehcujici okolnosti, ktera zabrani zniceni zivota a financni likvidaci. Ne nadarmo obcas pravnici doporucuji udat se kvuli kravine aby se tim zakryla vec jina. Veci v zivote nebyvaji tak jednoduche jak se nam snazi jednozavitnicka media namluvit a zivotni pribehy tvori zivot a ne scenarista ordinace v ruzove zahrade pro lidi s IQ pod 80. Takze udani na sama sebe nemusi byt vyrazem "blbstvi" ale racionalni uvahy podlozene zkusenostmi.
Jinak taky bude reagovat clovek ktery si behem tydne najde praci a je treba v cajzlu, kde kdyz jsem hodne linej a mezi pohovory chodim na parby, tak za 2 tydny si neco najdu(ne nutne kvalitniho). Jinak bude reagovat clovek z maleho mesta kde je poradnik i na zamestnani v IT a muze byt x mesicu ba i rok bez prace.
K udani jsem sahnul jen jednou v zivote. A to kdyz mi firma neplatila a ja jako cerstvy absolvent zacinal. Po tom co si na mne zacli vymyslet kraviny(aby mi nemuseli) uz jsem toho mel dost. Mafianu je v mem rodnem meste na zapade cech stale hodne a civilizovane praktiky namisto kovbojskych zde nefunguji. I pacifista musi ve vyjimecnych pripadech sahnout ke zbrani takze berte to z teto perspektivy. Ne vzdy lze proste jen tak odejit jinam trznim zpusobem.

Lol Phirae

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #70 kdy: 25. 06. 2016, 10:14:45 »
Panove, ceho jste dosahli ve vasim zivote vy?

No, ještě jsem si nevšiml, že by tady někdo jiný v diskusi hekal nad tím, jak je zneužíván "zaměstnavatelem", který ho nutí dělat na "švarc" systém proti jeho vůli, i když je to pro něj stále výhodné, natož aby tady někdo blouznil o tom, jak na tom vysoudí miliony. Tak z toho soudím, že všichni ostatní jsou na tom asi o dost lépe než ty.  ;D

Nikdo z vas neni pravnik

Jak to víš?

Ja zazaluji firmu za jine veci. Zneuzivani zamestnancu, i kdyz nejsem zamestnanec, vidim to na ostatnich.

Už jsem ti tu dost jasně naznačoval cosi na téma aktivní procesní legitimace. Ten tvůj fiktivní právník, pokud by byl advokátem, by za podobné "rady" byl zralý na kárné řízení. Ale nezoufej, ani pokud jsi sedl na lep "expertovi" takového kalibru, jako jsi sám, není vše ztraceno, když bude nejhůř, ještě pořád máš možnost zkusit § 5 a § 2950 OZ.

A to ze vy jste zavistlivi prasata, kteri si nechaji srat na hlavu je vas problem

Prosoudit pár desítek až stovek tisíc na nesmyslných žalobách zvládne i úplný blbec, to není důvod k závisti.  ;D ::)

FIeld

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #71 kdy: 25. 06. 2016, 10:34:31 »
Panove, ceho jste dosahli ve vasim zivote vy? Nikdo z vas neni pravnik ale rad mate jako koza bobku. Ja zazaluji firmu za jine veci. Zneuzivani zamestnancu, i kdyz nejsem zamestnanec, vidim to na ostatnich.
A to ze vy jste zavistlivi prasata, kteri si nechaji srat na hlavu je vas problem. Delejte si sve webovky mozna prorazite.

Všichni možná právníci nejsou, ale rozhodně mají větší právní znalosti než ty. Za "zneužívání zaměstnanců" můžeš podat maximálně trestní oznámení, z toho rozhodně nebudeš mít ani korunu. Za švarc systém totéž,  můžeš je udat, ale soud z toho nebude, obě strany dostanou pokutu. Jediný, kdo se bude mít dobře, je ten tvůj "právník". Ale přejme mu to, když narazil na takovou pěknou, tučnou kavku.

Ale jak jsi správně odhadl, jsme tu všichni závistiví zbabělci, kteří mastí webovky a v životě ničeho nedosáhli. Prosím, informuj nás o svých dalších úspěších. Zejména nás zajímá ten systém řízení střel, který si zbrojovky nechávají psát u českého živnostníka. Možná ty ruské křižující střely nekřižují tak úplně by design :-)

Jo, a mezitím se zkus zastavit za tvou učitelkou češtiny ze základky, mohla by ti dovysvětlit pár věcí.

Greatlama

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #72 kdy: 25. 06. 2016, 11:24:14 »
Panove, ceho jste dosahli ve vasim zivote vy? Nikdo z vas neni pravnik ale rad mate jako koza bobku.

Omlouvam se, ze krmim trola... Ale prijde mi zajimave, ze zdenek1000 zaroven zada ve svem prvnim prispevku o radu a zaroven, zadne rady nechce...

Lol Phirae

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #73 kdy: 25. 06. 2016, 11:29:19 »
Zejména nás zajímá ten systém řízení střel, který si zbrojovky nechávají psát u českého živnostníka.

Viz zde  ;D

zdenek1000

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #74 kdy: 25. 06. 2016, 11:30:38 »
A jejej lemplove se tadu sesli co neumej ani hovno. Ani hovno. A o pravu ani nemluvim. Ja panove ja mam vystudovanou jadernou fyziku v Praze, doktorat jsem delal na Oxfordu. Podilel jsem se v Zernu na vyvoji nekterych modulu. A vy? Jenom banda nic netusicich pisalku, kteri chodi jenom na root.cz