Žaloba za Švarc systém

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #75 kdy: 25. 06. 2016, 11:32:15 »
Jo, a mezitím se zkus zastavit za tvou učitelkou češtiny ze základky, mohla by ti dovysvětlit pár věcí.

Aha, tak ona je to prece jenom cestina?


Jann

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #76 kdy: 25. 06. 2016, 11:53:17 »
*** TROLL DETECTED!!! ***

NEKRMTE HO A VLÁKNO SMAZAT!

Lol Phirae

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #77 kdy: 25. 06. 2016, 11:58:11 »
Ja panove ja mam vystudovanou jadernou fyziku v Praze, doktorat jsem delal na Oxfordu. Podilel jsem se v Zernu na vyvoji nekterych modulu


Lol Phirae

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #78 kdy: 25. 06. 2016, 12:14:10 »
*** TROLL DETECTED!!! ***

Já bych tu story prodal do Hollywoodu. Plot: Nadějný jaderný fyzik z Oxfordu, vykořisťován čečenským švarc systémem, se rozhodl pomstít. Stal se dvojítým agentem. Po důmyslné sabotáži softwaru pro navádění jaderných hlavic míří odpálené ruské rakety na Bílý dům... Featuring: Karel Roden, Denzel Washington.

 ;D 8)

milous

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #79 kdy: 25. 06. 2016, 12:19:22 »
A jejej lemplove se tadu sesli co neumej ani hovno. Ani hovno. A o pravu ani nemluvim. Ja panove ja mam vystudovanou jadernou fyziku v Praze, doktorat jsem delal na Oxfordu. Podilel jsem se v Zernu na vyvoji nekterych modulu. A vy? Jenom banda nic netusicich pisalku, kteri chodi jenom na root.cz

mne to bylo povedome a uz vim proc:

http://www.csfd.cz/film/430-blbec-z-xeenemunde/prehled/

Ani přihlouple vyhlížející mladíky se nevyplácí podceňovat - takový je postřeh této středometrážní tragikomedie, která se odehrává ve válečném Německu. Hrdinou je šestnáctiletý Bruno, kterého každý považuje za nevzdělatelného debila. Jenže lidi, kteří se mu pošklebují, nenávidí tak mocně, že je začne odpravovat přesně nasměrovanými raketkami. To, co se nedaří rozluštit nejváženěnějším vědcům Třetí říše, právě on intuitivně rozlouskl...

takze za sebe se Ti omlouvam, se vsim s Tebou souhlasim a rozhodne doporucuji ty smejdy kapitalisticky zazalovat!


Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #80 kdy: 25. 06. 2016, 13:28:37 »
To jsi napsal blbost. To samy plati i u robosu. Kdyz jsi nekoho zajednas v jeden den protoze druhy den prijede ina firma, ktera bude navazovat na praci toho prvniho robose, tak bude to taky pruser.
A ja jsem dostatecne inteligentnej a firmy se o mne muzou prat. Vis, nedelam webovky, delal jsem pro nemeckou zbrojovku system pro rideni strel. To samy pro rusi. Asi nejsem tak tupej

 ;D v ;D  ;D  ;D

Tak teď jsi to dorazil!
Zelenáči?

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #81 kdy: 25. 06. 2016, 13:29:26 »
delal jsem pro nemeckou zbrojovku system pro rideni strel. To samy pro rusi. Asi nejsem tak tupej

[i m g]https://i.ytimg.com/vi/8aJRepFqz0g/hqdefault.jpg[/i m g]

Voléééé!
 :)

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #82 kdy: 25. 06. 2016, 14:10:35 »
Tak me tak napada, ze clovek, ktery psal firmware do rizenych strel pro nemeckou zbrojovku a pro "rusi", ny nejspis musel podepsat nejake NDA a tedy by o tom vybec nemel zvanit. Ted uz urcite po Zdenkovi jde cinska 国家安全部, הַמוֹסָד, CIA, 국가안전보위부, KGB, mimozemstani a BIS.

Jenda

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #83 kdy: 25. 06. 2016, 16:32:50 »
Zejména nás zajímá ten systém řízení střel, který si zbrojovky nechávají psát u českého živnostníka.
Tak pokud je to nějaký odpadlík z Věry, tak bych čekal, že by mohl mít nějaké předpoklady. Ale podle toho, jak se tu vyjadřuje… :)

zdenek1000

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #84 kdy: 25. 06. 2016, 22:30:53 »
No proste vidim, ze sami moudri lide jsou tady :D lemplove co se odbavuji na rootu

j

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #85 kdy: 25. 06. 2016, 22:38:20 »
Že já jsem se s tím tak psal ... Já myslel, že stojíte o radu ... Ale jak to vidím, Vám jde o pomstu a opájíte se milióny, které Vám slíbil právník ... Bůh nás chraň před takovými!

A pravnik se menuje dr Chocholousek ... jen se divim, ze pousti pacienty na net.


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #86 kdy: 26. 06. 2016, 00:48:15 »
@zdenek1000: Mohl bys prelozit do nejakeho mne srozumitelneho jazyka, co znamena "odbavovat se na Rootu"?

čumil

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #87 kdy: 26. 06. 2016, 01:45:38 »
Už ho nechte, bylo řečeno všechno k tématu, plno dalších vláken čeká na offtopic ...

Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #88 kdy: 26. 06. 2016, 07:04:34 »

zdenek1000

Re:Žaloba za Švarc systém
« Odpověď #89 kdy: 26. 06. 2016, 15:21:24 »
Jo a nebyli ste jeste nikdy nasrati na nekoho, protoze vas okradl? Nepremejsleli ste nekdy o umisteni bomby pod auto vaseho sefa?