Prostup pro instalaci Eric Python IDE

vyvojka3

Re:Prostup pro instalaci Eric Python IDE
« Odpověď #30 kdy: 17. 05. 2016, 17:51:46 »


Re:Prostup pro instalaci Eric Python IDE
« Odpověď #31 kdy: 17. 05. 2016, 21:23:10 »
IDE nie je take, kt. by mi momentalne vyhovovalo. nebudem sa rozpisovat, nijak by som si nepomohol. kolko je tu pythonistov vlastne ? 5 ?

ale ak chcete pomoct, nepodarilo sa mi nikdy rozbehat utility, ktore robia z obycajneho .py scriptu normalny standalone program v .exe. aby to fungovalo out of box na pc, kde nie je instalovany python ani ziadne dev nastroje.

dakujem vam

Ondrej

Re:Prostup pro instalaci Eric Python IDE
« Odpověď #32 kdy: 17. 05. 2016, 21:45:44 »
Na netu máš tunu návodů jak zabalit pythona do exáče, chce si o tom ale něco přečíst.

Kor pro Python ti doporučuju nějaký jiný OS než widle... Nejlépe pochopitelně linux.

Re:Prostup pro instalaci Eric Python IDE
« Odpověď #33 kdy: 17. 05. 2016, 21:47:58 »
ta tuna nastrojov mi nesla tak isto ako instalovat eric ide
keby bolo vsetko take jednoduche, spolahlive, bezchybne tak sem asi nepisem
vsetko su to open source zabavky, nikomu na tom prilis nezalezi aby to fungovalo kazdemu a vsade

mikrom

Re:Prostup pro instalaci Eric Python IDE
« Odpověď #34 kdy: 18. 05. 2016, 03:03:53 »
preco si to spustal cez eric6.pyw, aky je medzitym rozdiel prosim ?
Pripona *.pyw sa pouziva vo Windows pri python aplikaciach, ktore maju GUI, aby sa pri behu neozvarala command line konzola.
Skript *.py spusta python.exe a *.pyw spusta pythonw.exe 


mikrom

Re:Prostup pro instalaci Eric Python IDE
« Odpověď #35 kdy: 18. 05. 2016, 03:18:15 »
ale ak chcete pomoct, nepodarilo sa mi nikdy rozbehat utility, ktore robia z obycajneho .py scriptu normalny standalone program v .exe. aby to fungovalo out of box na pc, kde nie je instalovany python ani ziadne dev nastroje.
Ja som pouzival py2exe
http://www.py2exe.org/
a na zabalenie do instalacneho programu Inno Setup
http://www.jrsoftware.org/isinfo.php

Je to niekolko rokov dozadu ale uz s tym nerobim a navod sa mi tu uz pisat nechce - vsetko je na webe.
Pre mna to bolo jednoduche, ale pre treba mozno zlozite, ked nemas ziadne skusenosti.
Ked nieco nevies musis si tym prejst sam a potrapit sa. Iba tak pochopis, co mas robit.

mikrom

Re:Prostup pro instalaci Eric Python IDE
« Odpověď #36 kdy: 18. 05. 2016, 03:43:57 »
vsetko su to open source zabavky, nikomu na tom prilis nezalezi aby to fungovalo kazdemu a vsade
Ked sa ti nepaci open source, tak si kup komercny.
Jednym z najlepsich IDE pre mnoho skriptovacich jazykov je Komodo IDE
Maju aj Komodo Edit, ktory je zadarmo. Je tiez open source, ale instaluje sa bez problemov.

A okrem tychto IDE je mnoho dalsich.