Webová služba s údaji o obchodu s akciemi

Zelenac

Webová služba s údaji o obchodu s akciemi
« kdy: 27. 02. 2016, 12:04:56 »
Zdravím, není nějaká web služba, ze které bych si mohl stáhnout řekněme vývoj akcií na konkrétním trhu, a to když nebudu troškařit tak u všech akciových solečností a to i pozpátku třeba 10 let, a která dále bude umožňovat denní aktualizace? Něco jako google financials, ale chci mít tu DB u sebe v kompu.

Jde mi o to, že bych si k tomu udělal vlastní databázi, kde bych si dále mohl zřídit funkci, kde výstupem by byly ty akciové společnosti, kterým akcie spadly dolů, ale u kterých na základě předchozího vývoje je slušný předpoklad, že půjdou zase nahoru. Samozřejmě za účelem obchodování s akciemi, tj. maximalizaci mé osobní průměrné úrokové sazby.

Kdybych byl jó rozmazlený, tak bych ještě chtěl službu, která mi umožní zautomatizovat nákup akcií, takže celý prOces nákupu bude automatizovaný.

Na závěr bych si rád vystavěl trezor, jaký měl Kačer Skrblík, abych si mohl užívat vydělané zlaťáky.

Děkuji
« Poslední změna: 28. 02. 2016, 20:21:27 od Petr Krčmář »



farmar

Kdyby ses radši naučil programovat. Děti na střední to zvládají, tak jsi trochu ve skluzu.

Zelenac

Kdyby ses radši naučil programovat. Děti na střední to zvládají, tak jsi trochu ve skluzu.

Umět můžou, ale prachy budu dostávat já  8)

Zelenac

Jo a je vtipné se dívat, jak dle mých výroků "neumím oop" se krásně odkrývají ti, kteří ho vlastně neumí ješetě vić než já. Ale bud v klidu farmar, všichni nemůžou být nejlepši  8)