Nový Root již dnes?

Re:Nový Root již dnes? [ERROR]
« Odpověď #1365 kdy: 10. 10. 2016, 13:14:10 »
Fatal error: Uncaught exception 'MemberAccessException' in /www/virtual/root/php-libs/Nette/DI/Helpers.php:16193
Zde: https://www.root.cz/zpravicky/linuxovy-skype-konecne-umi-videohovor/


Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1366 kdy: 10. 10. 2016, 13:25:06 »
Víme o tom a řešíme to. Vypadá to, že si ten uživatel tohle nastavil jako přezdívku. Protože ale vidíme, že to je ByCzech, tak mu to kolega právě nastavuje na správnou hodnotu.

Pepe

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1367 kdy: 10. 10. 2016, 14:27:02 »
Tohle by jste si mohli opravit.
Dělá mi to jen v Googlu chromu. Ve Firefoxu vše OK.
https://ctrlv.cz/shots/2016/10/10/ycKH.png

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1368 kdy: 10. 10. 2016, 14:38:04 »
Používám Chrome a neděje se mi to. Jaká je to verze?

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1369 kdy: 10. 10. 2016, 14:46:30 »
Víme o tom a řešíme to. Vypadá to, že si ten uživatel tohle nastavil jako přezdívku. Protože ale vidíme, že to je ByCzech, tak mu to kolega právě nastavuje na správnou hodnotu.

Uživatel ByCzech si tohle nenastavil jako přezdívku. Uživatel ByCzech, si tohle nastavil jako jméno a přijmení, aby tak upozornil na to, že Jméno a Příjmení se zobrazuje, přestože je nastaveno, že se zobrazovat nemá a také proto, že např. tady je možné nastavit délku jména a příjmení delší, než je povoleno jinde a dělá to binec.
A uživatel ByCzech na to upozorňuje tímto způsobem proto, protože když na to upozorňoval normálně, tak byl ignorován ;D

Každopádně to trvalo věčnost, než jste si toho všimnuli. Jestli to nebude tím, že to někdo dříve opravoval např. u mých zpráviček v tichosti ručně ;D


Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1370 kdy: 10. 10. 2016, 15:12:30 »
Díky, kolega to zatím ručně opravil a vývojáři už mají ticket, aby opravili to leakování jména ve zprávičce. Děje se to ještě jinde?

Pepe

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1371 kdy: 10. 10. 2016, 15:29:02 »
Používám Chrome a neděje se mi to. Jaká je to verze?

Aktualizoval jsem teda na nejnovější:
Version 54.0.2840.50 beta-m (64-bit)
a zatím to vypadá dobře

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1372 kdy: 10. 10. 2016, 16:04:41 »
Díky, kolega to zatím ručně opravil a vývojáři už mají ticket, aby opravili to leakování jména ve zprávičce. Děje se to ještě jinde?

Ještě minimálně ve zprávách posílaných na základě zprávičky. Přijdou jako email a je tam opět to jméno. Tak kdo ví při jakých všech zprávách to je...

Další věc je, že tady je délka jména a příjmení nějaká a na www.root.cz se čeká menší. Až na to přijde nějaký šmejd a využije toho, tak to bude mazec. To si vyloženě říká o návštěvu nějakého záškodníka až to proleze odněkud někam, kde to čeká kratší řetězec. Když jsem na to přišel aniž bych po tom pátral, tak na co vše přijde někdo, kdo se bude snažit? ;D

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1373 kdy: 10. 10. 2016, 16:23:28 »

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1374 kdy: 10. 10. 2016, 19:38:35 »

Aktualizoval jsem teda na nejnovější:
Version 54.0.2840.50 beta-m (64-bit)
a zatím to vypadá dobře

Myslel jsem si to, to je vývojová řada a dost často tam dochází k různým chybám, které pak v ostré verzi nejsou. Nestalo se, že by to v běžné verzi zlobilo, ale v betě nebo v nightly to lidi hlásí často. S tím se ale nedá nic dělat, není možné hlídat všechny vývojové verze prohlížečů a dočasné chyby v rozpracovaných věcech. Dá se doporučit jedině přechod na funkční stabilní větev.

adbe

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1375 kdy: 11. 10. 2016, 12:25:34 »
Už jsem to tu taky psal, plné jméno se zobrazuje také při náhledu diskuzního příspěvku pod článkem/zprávičkou, po uložení už je tam ale správně přezdívka.

Dnes se mi opakovaně stalo, že se nenatáhnou styly. Po nasazení HyperSuperDesignu(TM) to dělala Lupa.cz, tady to vidím až dnes. Stránka se načítá velice dlouho a nakonec stejně nic. (Firefox ESR 45.4.0, Win7 64bit)
« Poslední změna: 11. 10. 2016, 12:27:22 od adbe »

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1376 kdy: 11. 10. 2016, 12:41:33 »
Tedy to, ze jim na ruznych mistech tecou jmena, se resi uz aspon pul roku. To je jak u MS.

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1377 kdy: 11. 10. 2016, 16:08:45 »
Tedy to, ze jim na ruznych mistech tecou jmena, se resi uz aspon pul roku. To je jak u MS.

No to je právě jinak, oni to toho půl roku úspěšně ignorovali, přestože se na to upozorňovalo. ;D

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1378 kdy: 11. 10. 2016, 16:38:17 »
No to je právě jinak, oni to toho půl roku úspěšně ignorovali, přestože se na to upozorňovalo. ;D

Nerekl bych, protoze driv jim ta jmena tekla mimo jine i do upozornovacich mailu, coz uz se snad nedeje. Takze neco udelali, ale dalsi diry zbyvaji.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1379 kdy: 12. 10. 2016, 12:48:15 »
Vyborne, v diskusich byly nasazeny dlouho vsemi s napetim ocekavane ikonky. Vyhodou je, ze bez bryly vypadaji obe temer stejne, coz je nepochybne velmi intuitivni a zlepsuje jusr expirience, coz je megaimpruvment. Dobre je take to, ze ani jedna ikona svou formou nenapovida, k cemu slouzi. Lidi to tak nuti k vyuzivani bublinove napovedy, jejiz implementace by jinak byla zbytecna.

Takze od nynejska uz nelze novy prispevek najit pomoci Ctrl-F, protoze tim nelze vyhledavat ikony. Tak kdyz diskuse zase blbe skoci, jak tu jiz bylo parkrat diskutovano, tak u dlouhych diskusi mate o zabavu postarano. A dlouhe diskuse jsou ty, ktere nejspise blbe skoci.

K prechodu mezi prispevky teoreticky lze pouzit "n" a "p", ale asi si nesmite dovolit vypnout JS.

Blahopreji Iinfo k dalsimu frikulinskemu zkrypleni rozhrani. Priste se snad podari odstranit i psany text a nahradit ho komixovymi obrazky. Po prechodnou dobu lze pouzit i formu znamou z Materidousky, kdy jsou v textu obrazky nahrazovana pouze nektera slova.

P.S.: Dosud jsem neprisel na to, jak se na dalsi novy nazor prejde v Linksu.