Nový Root již dnes?

Worker

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #720 kdy: 18. 03. 2016, 16:53:50 »
P.S: Uz mi hlavna stranka neskace. Dufam, ze to tak vydrzi.


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #721 kdy: 18. 03. 2016, 17:51:22 »
Citace
Kazde zarizeni ma jinak velky display s jinym rozlisenim. Identickeho zobrazeni dosahnes dost tezko.

 ;D Řekni, že to jenom děláš. Prosím.

No nic, rád bych tady ještě chvíli marnil čas, ale je pátek a tak mám i příjemnější věci na práci. Já se loučím.

Na kazdem displayi dostanes uplne jiny web, zejmena s timhletim responzivnim webem, ktery se ti kompletne presklada podle velikosti displaye. Myslis, ze k tomu navic nekdo bude resit, ze fonty na 5" telefonu vypadaji nejak jinak, nez na 20" displayi? A kdo si toho na tak na 5" displayi asi vsimne? Ty to ctes pod lupou?

Hmm

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #722 kdy: 18. 03. 2016, 18:02:51 »
Praveze ludom vadi pokial sa im na kazdom zariadeni zobrazuje stranka inak, s inymi fontami.

Ano, vyrocni zprava WHO mluvi jasne: doslo k neocekavanemu narustu vyskytu vyrazek a oparu. Nicmene takovy typicky user pouziva jedno PC (obcas dve, pokud mu v praci trpi cteni Blesku), jeden foun, mozna tablet. Kazde zarizeni ma jinak velky display s jinym rozlisenim. Identickeho zobrazeni dosahnes dost tezko.
To nemozes mysliet vazne... Keby si venoval viac casu studiu a menej casu hateovaniu, tak by si zistil, ze identicke zobrazenie dosiahnut mozes aj napriec roznymi zariadeniami s rozne velkymi displaymi s roznymi rozliseniami.

Hmm

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #723 kdy: 18. 03. 2016, 18:04:34 »
Citace
Kazde zarizeni ma jinak velky display s jinym rozlisenim. Identickeho zobrazeni dosahnes dost tezko.

 ;D Řekni, že to jenom děláš. Prosím.

No nic, rád bych tady ještě chvíli marnil čas, ale je pátek a tak mám i příjemnější věci na práci. Já se loučím.

Na kazdem displayi dostanes uplne jiny web, zejmena s timhletim responzivnim webem, ktery se ti kompletne presklada podle velikosti displaye. Myslis, ze k tomu navic nekdo bude resit, ze fonty na 5" telefonu vypadaji nejak jinak, nez na 20" displayi? A kdo si toho na tak na 5" displayi asi vsimne? Ty to ctes pod lupou?
Tak hadam taky Times New Roman ci Arial (ktory zvykne byt default, myslim, ak su zakazane fonty) rozlisi od Neo Sans ci ineho fontu kazdy. A vice versa.

Hmm

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #724 kdy: 18. 03. 2016, 18:05:29 »
Firmy plati za design proto, aby se odlisily od konkurence, aby zaujaly zakaznika,...

Soutezi o to, kdo zakaznika vic nasere obzvlaste otravnym designem. Napriklad Ryanair, ktery nedavno take presel na nejaky responzivni web nebo co a musel jsem kvuli koupi letenky pustit chrome, protoze nikde jinde to nefungovalo. Fungovaly jen nektere casti, koupi dokoncit neslo a co se zobrazilo, bylo roztahane, ze se na vysku skoro nic neveslo a presne uprostred displaye visela nejaka zluta lista pres celou sirku, na vysku skoro tretinu displaye. Tak takovy design urcite zaujme.
Jo, ked mas zakazany javascript a kto vie co vsetko povypinane a osekane, tak sa necuduj.


Hmm

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #725 kdy: 18. 03. 2016, 18:06:20 »
Je otazne kolko ludi si ty predstavujes pod tym pojmom "lidi",
Teba urcite nie. Ty si zjavne opica co upratuje v IBM. Kvoli takym ako ty sa niektori musia hanbit, ze su zo Slovenska.

K teme:

Stale preskakuje stranka. Teraz to robi aj ked kliknem na "zobrazit vsetky spravicky." V tom pripade ma to vycentruje asi tak jednu obrazovku dole. To iste robi hlavna stranka.

problem c2. Uz mi vo fore sice nevynechava pismenka, ale nahradzuje ich pre istotu znakom (T-cko je to vtak? a to F-ko ma dorazilo uplne. Ako do riti riesite tie fonty?!).
http://postimg.org/image/rbdbq5wht/
Nechapes, ze to nikoho nezaujima a si jediny komu sa to deje? Updatuj si prehliadac na najnovsiu verziu alebo pouzi normalny prehliadac, ktory dodrziava standardy. S prehistorickymi vykopavkami nie je dovod sa zaoberat.
Myslim, ze teba to zaujima az velmi, ty hanba slovenska. Pouzivam najnovsiu Operu 12.18. Novsia zatial nie je. Tak sa chod hrat do svojho futuristickeho auta bez kolies, hlavne, ze ti tam bude hrat radio.

Nemáš prostě nainstalované všechny znaky pro hieroglyfy.
Zřejmě Ti tam chybí třeba hubený orel, muž s holí, pták vzhůru nohama, vlnovka. A jiné...
Nj, pouzivam len zakladnu ANSII sadu... :-)
Nie, ani mna to nezaujima, ale paci sa mi ako tu kopes a myslis si, ze si dolezity. Tak isto ako ostatni dvaja, ktori si myslia, ze tvoria velku cast populacie a pritom sa v skutocnosti nevysplhaju ani cez 1% pouzivatelov.

Dam ti radu. Ak si JEDINY s problemom, co zjavne si, tak je chyba u teba a nie na druhej strane.
Synak, kopes tu jedine Ty. Zjavne ked sa rozdavala inteligencia, stal si v inom rade.
Co sa tyka dolezitosti, tak urcite som dolezitejsi ako ty. Tvojich sukmenovcov su plne skladky.

A velmi pekne si si nasral do huby, pretoze si staci precitat len toto forum, hociktoru stranu a najdes plno osob, ktore maju problemy so zobrazovanim tejto stranky.
Jo jo vnucik, samozrejme.

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #726 kdy: 18. 03. 2016, 19:48:32 »
P.S: Uz mi hlavna stranka neskace. Dufam, ze to tak vydrzi.

Kdo neskáče, není... :-D

Nicméně, děkuji tímto autorovi (nechce se mi to dohledávat, je pátek, chlastám) těch "patlatelnějších" ikonek pro přechod mezi stránkami/..., je to rozhodopádně lepší.

PS: A proto, že "musím" stahovat fonty z kdovijaké zadeke, tak proto si už stránku nezmenším? (qúli přehledu mi fakt stačí tintitinti fonti)

Diky, ó, Velký Responzivní Bohu!

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #727 kdy: 18. 03. 2016, 21:44:26 »
Já se vám pánové teda divím, že pořád krmíte toho trolla workera. Stačilo chvíli po tom co tu přišel, aby bylo jasné co je zač. Když jsem si ověřil, že ty jeho příspěvky co tu píše jsou vylhané (protože např. mi v poslední Opeře 12 se zobrazuje fórum normálně, včetně českých znaků), tak jsem ho krmit přestal. Ale že to nepoznáte ani po tom, co se mu prej místo "t" zobrazují ftáky, tak to už je moc teda :-D. Aby se místo písmene "t" v prohlížeči zobrazovalo něco takového, tak buď to má u sebe neuvěřitelně rozbité (ale to by se mu to nejspíše dělalo problémy i jinde) a nebo je jiná pravděpodobnější možnost, že se tady z nás pokouší dělat pitomečky tím, že si tu stránku u sebe lokálně upravil, vyměnil ty písmena "t" (bohužel nedokonale, některé mu tam zůstaly :-D) za ty jeho ftáky a udělal screenshot se kterým přišel prudit.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #728 kdy: 18. 03. 2016, 21:47:28 »
To nemozes mysliet vazne... Keby si venoval viac casu studiu a menej casu hateovaniu, tak by si zistil, ze identicke zobrazenie dosiahnut mozes aj napriec roznymi zariadeniami s rozne velkymi displaymi s roznymi rozliseniami.

Ano, to muzu. Ale kdyz si zobrazim Root na velkem displayi a na 5" founu uplne stejne, tak na tom founu budu furt soupat na vsechny strany nebo to bez lupy neprectu. Mozna proto na nektere founy davaji ta uchylne velka rozliseni, ktera lidske oko nepostrehne. Aby se to dalo cist pod lupou a nebyly videt kosticky.

Jo, ked mas zakazany javascript a kto vie co vsetko povypinane a osekane, tak sa necuduj.

Tak jiste, ja si vsude povolim JS, aby se mi nektere stranky natahovaly treba 5 minut. Ano, i takove existuji. A to se rozhodne vyplati.

Webař

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #729 kdy: 19. 03. 2016, 09:00:22 »
Jaromíre. Je jasné, že na mobilu a na desktopu je potřeba pozměnit layout. O tom se tady přece nikdo nehádá. Neber pořád design a layout jako synonymum. I na tom mobilu kromě zmeny layoutu zůstane základní design stejný jako na desktopu. A hlavně když vezmu Samsung, i-Phone a cokoliv dalšího se stejně velkým displejem, tak to bude vypadat pořád stejně. Že vás to pořád baví, dělat ze sebe blbce.

No a k tomu JS nezbývá než dodat to, co už zaznělo tak dvacetkrát: "rozbil sis to sám a dobrovolně, můžeš nadávat leda sám na sebe". Propíchej si na autě pneumatiky(nenecháš si přece vnucovat nějaký kchůl frikulínský gumy), u televize si uřízni kabel(jestli ty matláci neumí udělat televizi bez kabelu, tak ať se do toho neserou), zalom si do zámku klíč(takhle se totiž nikdy neztratí, to ty blbce od dveří mohlo napadnout už dávno) a pak jim to běž všem vytmavit.

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #730 kdy: 19. 03. 2016, 09:36:31 »
Jaromíre. Je jasné, že na mobilu a na desktopu je potřeba pozměnit layout. O tom se tady přece nikdo nehádá. Neber pořád design a layout jako synonymum. I na tom mobilu kromě zmeny layoutu zůstane základní design stejný jako na desktopu. A hlavně když vezmu Samsung, i-Phone a cokoliv dalšího se stejně velkým displejem, tak to bude vypadat pořád stejně. Že vás to pořád baví, dělat ze sebe blbce.

No a k tomu JS nezbývá než dodat to, co už zaznělo tak dvacetkrát: "rozbil sis to sám a dobrovolně, můžeš nadávat leda sám na sebe". Propíchej si na autě pneumatiky(nenecháš si přece vnucovat nějaký kchůl frikulínský gumy), u televize si uřízni kabel(jestli ty matláci neumí udělat televizi bez kabelu, tak ať se do toho neserou), zalom si do zámku klíč(takhle se totiž nikdy neztratí, to ty blbce od dveří mohlo napadnout už dávno) a pak jim to běž všem vytmavit.

Bravo!
JS je důležitý jako kabel u TV.
To mi vážně stačí...

noef

  • *****
  • 897
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #731 kdy: 19. 03. 2016, 09:53:41 »
Chci konzumovat televizni porad -> mam v poradku kabel k TV jinak musim ocekavat problemy.
Chci konzumovat stranky -> mam zaply JavaScript jinak musim ocekavat problemy.

Televizni stanici opravdu nezajima, ze Lojza ma spatny kabl k TV, stejne tak nezajima Google, ze nekdo chce pouzivat G+ bez JavaScriptu.

Argument, ze stranky lze psat i bez JS tu neobstoji, take si muzu zajit do divadla misto TV. Je to realita, ze se prestavaji non-JS verze psat/udrzovat, protoze to pouziva jen par geeku/ITku, casto navic pouzivaji obskurni prohlizece, addony blokujici casti stranky a/nebo ocekavaji, ze jim to pojede na 15 let starem srotu.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #732 kdy: 19. 03. 2016, 11:54:26 »
Jaromíre. Je jasné, že na mobilu a na desktopu je potřeba pozměnit layout. O tom se tady přece nikdo nehádá. Neber pořád design a layout jako synonymum. I na tom mobilu kromě zmeny layoutu zůstane základní design stejný jako na desktopu. A hlavně když vezmu Samsung, i-Phone a cokoliv dalšího se stejně velkým displejem, tak to bude vypadat pořád stejně. Že vás to pořád baví, dělat ze sebe blbce.

Jiste, kdyz se to zobrazi na mobilu, bude to vypadat jinak, nez na notebooku, protoze se to responzivne preposklada. Dizajn bude stejny, layout se zmeni.  Nicmene ty jsi asi jeden z mala, kdo vytahne z leve kapsy Samsung a bude prskat, ze jsou tam jina pismenka, nez na desktopu a jinak zcela nepostrehne, ze nemuse nic najit, protoze se vse responzivne odstehovalo jinam. A nasledne pak vytahnes z prave kapsy ten ajFoun a budes prskat, ze ta pismenka jsou zase nejak jina, nez na tom Samsungu. Ostatni budou nadavat spis na to, ze jim tam na vysku zaclani nejaka blba plovouci lista s asocialnimi tlacitky, pres tretinu displaye na sirku visi informace o autorovi a ze jim nejaky chytrak vycerpava datovy tarif tahanim fontu a hafa JS.

Webař

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #733 kdy: 19. 03. 2016, 20:46:06 »
No jo, to je marný. Dobře už bylo a teď bude všechno už jenom špatně, je to totiž trochu jinak, než včera. A kdyby ne, tak vy dva už si najdete něco dalšího, na co můžete brblat. Měli byste nám být vlastně vděční, dáváme vám důvod, proč být zase nasraní. Sbohem.

Jardova a Hawranova osobní hymna

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #734 kdy: 20. 03. 2016, 14:05:48 »
No jo, to je marný. Dobře už bylo a teď bude všechno už jenom špatně, je to totiž trochu jinak, než včera. A kdyby ne, tak vy dva už si najdete něco dalšího, na co můžete brblat. Měli byste nám být vlastně vděční, dáváme vám důvod, proč být zase nasraní. Sbohem.

Jardova a Hawranova osobní hymna

Teď jsi mne fakt dojal, fňuk, fňuk.

PS: Někdo Ti šlape v bábovičkách?