Nový Root již dnes?

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #240 kdy: 05. 02. 2016, 15:33:05 »
Dole být nemůže, protože by k němu nikdo nechtěl rolovat. Už tak je dost dole, zadal jsem vývojářům úkol, aby ho posunuli podstatně výš. Bude za pátým článkem, aby bylo možné se k němu dostat rychleji.


tomasfuk

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #241 kdy: 05. 02. 2016, 15:38:32 »
Dole být nemůže, protože by k němu nikdo nechtěl rolovat. Už tak je dost dole, zadal jsem vývojářům úkol, aby ho posunuli podstatně výš. Bude za pátým článkem, aby bylo možné se k němu dostat rychleji.

A nešlo by to udělat rovnou nižší? Ideálně aby to mělo stejnou velikost jako článek (tj tak 5 témat)? Aktuálně je to vysoké jako 4 články, přes celý monitor. 5 Posledních témat stačí, pokud to půjde volitelně rozšířit kliknutím na tlačítko.

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #242 kdy: 05. 02. 2016, 15:44:38 »
...

Nemáš chuť na banán?
jestli to má být nabídka orálního sexu tak určitě na mý straně rozhodně neexistuje poptávka  8) 8) 8)

Bylo tím myšleno to, že na tomto diskusním fóru klusáš směr BAN. A vzhledem k tvým výlevům bych ho dal rovnou na IP (pokud ji máš veřejnou).

Nicméně je zajímavé co ho napadlo. Že by skrytá a popíraná homosexualita? Asociace jsou svině :D

hele když se tě nějakej anonim na webu pro nerdy zeptá jestli nemáš chuť na banán tak se samozřejmě budeš bát toho nejhoršího. Všichni vzdělaný přece známe z půlnočního cowboye tu slavnou scénu se star wars a víme čeho jsou nerdi schopný  8) 8)
ale co je nový milénium teplý neteplý to je všechno jedno  8)
No to je zajímavé, očividně nepatřím mezi "všichni", přestože myslím, že mezi "vzdělaný" ano. Takže opravdu asi asociace dle vnitřního nastavení. Čili podle mě se to jen víc a víc potvrzuje jak to s tebou je :D
však proto mě tady taky zabanovali  8) protože si myslej že jsem homo  8)
to je teda pěkná vizitka pro iinfo banovat na rootu homosexuály  8)
už jsem tady jednou napsal že budu poctivě klikat každou čtvrthodinu na ty jejich sociální lišty abych přes uživatele vyvolal tlak na xenofoby z redakce a bojoval tak za práva gayů  8) 8)
ale protože mi ten koment ty hnědokošiláči smazali tak asi napíšu do nějakýho spolku za rovnoprávnost homosexuálů a vyvynem klikacího bota na fb lištu. já ten projekt budu řídit  8)
Nikdo tě nezabanoval za to že bys byl homosexuál  ::)
Dostal jsi BAN za to, že jsi urážel jiné uživatele tohoto fóra a také nejspíše za vulgarity posílané PM
dobře ti tak  ;D

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #243 kdy: 05. 02. 2016, 15:49:14 »
A nešlo by to udělat rovnou nižší? Ideálně aby to mělo stejnou velikost jako článek (tj tak 5 témat)?

Ano, to je další úkol. Zmenšit tam písmo na úroveň okolních perexů a přiblížit řádky. Zmenší se to celkem o kus, ale ne na úroveň jednoho článku. To by tam nebylo nic vidět. Chtěli jsme ten box mít větší, je to hlavní cesta do fóra a rozbalování to komplikuje.

tomasfuk

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #244 kdy: 05. 02. 2016, 15:59:08 »
Ok, nechám se tedy překvapit. díky za zájem.


qqu

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #245 kdy: 05. 02. 2016, 20:06:35 »
Nový root vypadá skvěle. Poté, co se zvýšil kontrast (přidal se šedý border) mezi jednotlivé bloky/sekce, je browsování paráda. Takže za mě pochvala, moderní, přehledné. Vzdychání konzervativních uživatelů je bezpředmětné.

Štěpán

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #246 kdy: 06. 02. 2016, 12:27:08 »
Jsem jediný, komu se na firefoxu zobrazuje nový root.cz takto ? ... mám stím problém jak na notebooku tak na PC

Janssom

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #247 kdy: 06. 02. 2016, 14:15:34 »
Já ho vidím jinak. http://imgur.com/lyhT89R

#

Re:Sidebar pri cteni clanku - skryvani?
« Odpověď #248 kdy: 07. 02. 2016, 20:27:29 »
Predne bych rad poprosil at to kua zase admin nespojuje do toho generickyho vlakna, kde vsechny podnety zapadaji, dik!

Sidebar je zrejme fajn na titulce, ale to fakt nikomu nevadi pri cteni clanku, ze je text mimo stred ujetej do prava? Pro me absolutne necitelny v takove poloze.

Co tak pridat fci, aby ten sidebar sel skryt pri cteni clanku, tam me opravdu nezajima.

dik
Takze dik, ze to zas zustalo viset v tomhle spam foru.

Diky sidebaru jsem prestal cist clanky na webu a ctu je kompletne v rss ctectce, takze bylo-li toto cilem, redakci gratuluji.

e3k

prosim spravte nieco s dizajnom root cz neviem to tu uz citat.
« Odpověď #249 kdy: 07. 02. 2016, 21:54:52 »
dal som si dlhy prescas na precitanie noveho root.cz ale stale mi to tazko zapada do synapsii. popripade mi sem prosim hodte link na lepsie citatelnu stranku. dakujem.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:prosim spravte nieco s dizajnom root cz neviem to tu uz citat.
« Odpověď #250 kdy: 07. 02. 2016, 22:21:47 »
Musite nasadit nove mysleni. To se osvedcilo jiz za bolsevika. Manageri Iinfo pres protesty prakticky vsech uzivatelu rozhodli, ze potrebujete novy layout, ktery je pro vas mnohem lepsi.

Jinak nejake pokusy jsou tady: https://userstyles.org/styles/browse?search_terms=root Musite nainstalovat rozsireni Stylish.

Dalsi pokus je tady: http://pastebin.com/Z3cJgVsD . Muzete si to pridat jako dalsi skript do Stylish.

Idealni neni asi zadny, ale furt lepsi, nez ta sracka, co vymysleli vyvojari Iinfo. Rad bych vedel, cim hnoji.

#

Re:prosim spravte nieco s dizajnom root cz neviem to tu uz citat.
« Odpověď #251 kdy: 07. 02. 2016, 22:44:24 »
Dikec, oba ty skiny sou uplne nekde jinde a konecne de i cist clanek bez toho vylizanyho sidebaru na leve strane.

Dark root teda tady na foru zneviditelni "Overeni", toz to jeste pisnu jako feedback autorovi.

#

Re:prosim spravte nieco s dizajnom root cz neviem to tu uz citat.
« Odpověď #252 kdy: 07. 02. 2016, 22:46:36 »
Tak nic chce to google/yahoo/openid ani jedno nemam a nebudu porizovat

Kdo ma nebo pokud to autor cte https://userstyles.org/styles/123809/dark-root-1-1 zneviditelni overovaci otazku ve foru

Kód: [Vybrat]
<div class="post_verification">
<span>
<strong>Ověření:</strong>
</span>

<div id="verification_control_0" class="verification_control">
<div class="smalltext">
Jaký hudební grafický symbol se nachází ve slově „konotace“?:<br>
<input name="post_vv[q][23]" size="30" value="" tabindex="5" class="input_text" type="text">
</div>
</div>
</div>
<p class="smalltext" id="shortcuts">
Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí
</p>
<p id="post_confirm_buttons" class="righttext">
                  

e3k

Re:prosim spravte nieco s dizajnom root cz neviem to tu uz citat.
« Odpověď #253 kdy: 07. 02. 2016, 23:49:11 »
Musite nasadit nove mysleni. To se osvedcilo jiz za bolsevika. Manageri Iinfo pres protesty prakticky vsech uzivatelu rozhodli, ze potrebujete novy layout, ktery je pro vas mnohem lepsi.

Jinak nejake pokusy jsou tady: https://userstyles.org/styles/browse?search_terms=root Musite nainstalovat rozsireni Stylish.

Dalsi pokus je tady: http://pastebin.com/Z3cJgVsD . Muzete si to pridat jako dalsi skript do Stylish.

Idealni neni asi zadny, ale furt lepsi, nez ta sracka, co vymysleli vyvojari Iinfo. Rad bych vedel, cim hnoji.
skor som myslel na nejaku stranku bez toho aby som musel pretvarat jej vzhlad...

i-PRESS

  • ***
  • 100
  • NodeJS, Python, Perl, Lua, PHP
    • Zobrazit profil
Re:prosim spravte nieco s dizajnom root cz neviem to tu uz citat.
« Odpověď #254 kdy: 07. 02. 2016, 23:54:01 »
Já si většinou zobrazím verzi pro tisk (CTRL+P)... Není to tak roztahané a dá se to číst. Určitě lépe, než současná verze ;) Jsme to dopracovali v tom 21 století...  :P