Nový Root již dnes?

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #180 kdy: 31. 01. 2016, 11:19:24 »
já nechápu co tady jako řešíte. postě si kupte tablet a čtěte to na tabletu  8) 8)
a jestli si na tablet nedokážete vydělat tak jste it kničemu a nějakej root vám může být jedno  8)
prostě tady jsou lidi co makaj a chtějí ten root někam posunout a vy tady akorát navšechno nadáváte ale nakonec sem stejně budete chodit  8) takže si myslím že děláte jenom herečky a přitom vám to je jedno jak root vypadá a to narozdíl od managementu iinfo a redakce root.cz 8)
jak se píše v o původu druhů: kdo se nepřizpůsobí bude zničen!!  8)
to teď frčí místo umění války  8)

...

Prosím Tě, jedna otázka - Ty podnikáš? A pokud odpovíš kladně, tak ještě druhá - se zákazníkem komunikuješ přímo Ty?
ahoj
jo mám pár firem takže podnikám zrovna teď se snažím koupit většinovej podíl ve freelo 8)
lidi oceňují můj vztřícnej a objektivní přístup to že to tady neoceněj ještě neznamená že to neni dobrý 8)
prostě tady nerozuměj moderním managerským metodám  8)
« Poslední změna: 31. 01. 2016, 11:24:27 od semestralka »
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)


Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #181 kdy: 31. 01. 2016, 11:38:15 »
já nechápu co tady jako řešíte. postě si kupte tablet a čtěte to na tabletu  8) 8)

Ano. Vzhledem k tomu, že na těch mobilních zařízeních to je extra nepoužitelné, tak to si opravdu pomůžeme. Jak už jsem psal vedle - zaplať si lidi, co ti vysvětlí psaný text. A pokud ani po vysvětlení nepochopíš, tak nekomentuj. Manažere.

Šťur

  • **
  • 97
  • Bude pršet.
    • Zobrazit profil
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #182 kdy: 31. 01. 2016, 11:41:35 »

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #183 kdy: 31. 01. 2016, 12:27:43 »
já nechápu co tady jako řešíte. postě si kupte tablet a čtěte to na tabletu  8) 8)

Ano. Vzhledem k tomu, že na těch mobilních zařízeních to je extra nepoužitelné, tak to si opravdu pomůžeme. Jak už jsem psal vedle - zaplať si lidi, co ti vysvětlí psaný text. A pokud ani po vysvětlení nepochopíš, tak nekomentuj. Manažere.
ježiš tak si nekupuj nějakej čínskej šmejd v holešovický tržnici ale nějaký normální dělo  8)
to je jako šetřit na jídle cpát se odpadkama a palmovým olejem a pak nadávat na ty co ti to prodávaj. Vždyť máš to co sis koupil  8)
nepřipadáš si teď hloupě??  8)

...

Nemáš chuť na banán?
jestli to má být nabídka orálního sexu tak určitě na mý straně rozhodně neexistuje poptávka  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #184 kdy: 31. 01. 2016, 12:41:04 »
prostě tady jsou lidi co makaj a chtějí ten Root někam posunout a vy tady akorát navšechno nadáváte ale nakonec sem stejně budete chodit

Otazka je, kam ze to chteji Root posunout nebo spis zasunout.


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #185 kdy: 31. 01. 2016, 12:46:16 »
ježiš tak si nekupuj nějakej čínskej šmejd v holešovický tržnici ale nějaký normální dělo  8)

Jiste, to je reseni! Vsichni si koupi supervykonny HW, aby vyvojari mohli psat oeracni systemy jeste blbeji, vyvojari browseru mohli sve vytvory jeste vice nafouknout a vyvojari webu navrhovat stranky jeste vice zasrane javaskriptem a obrovskymi thumbnaily. Ovsem v nasledujicim kroku vyvojari OS, browseru a webu zareaguji, udelaji vsechno jeste desetkrat pomalejsi a responzivnejsi a ty se svym supervykonnym HW budes v zadeki jak Bata s drevakama a pobezis si koupit jeste vykonnejsi.

jmk

  • ***
  • 178
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #186 kdy: 31. 01. 2016, 13:07:54 »
Fakt ale je, že se souběžně mělo předělat i fórum, ten přechod tam a zpět je hrozný a působí to dost amatérsky.

Ono je předělané, ale jak už jsem psal, hrne se to postupně.

Je fakt, že na velkém monitoru je to trochu roztahané, ale na mobilu je to posun o 100%, hlavně v RSS čtečkách. Jestli bude takto předěláno i forum tak hodnotím celkově  pozitivně. Na mobilu se staré forum dá číst jen velmi problémově. Za mně tedy palec nahoru a píšu to i kvůli těm některým, až nenávistným poznámkám. Jak se říká - kdo nic nedělá nic nezkazí. A kdo chce odejít ať odejde. Nový zase přijdou.
Write programs that do one thing and do it well. Write programs to work together. Write programs to handle text streams, because that is a universal interface.

Lol Phirae

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #187 kdy: 31. 01. 2016, 13:11:16 »
Nový zase přijdou.

Ano, např. semestrálka.  ;D ::) ;D ::)

Kit

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #188 kdy: 31. 01. 2016, 13:12:31 »
Ano. Vzhledem k tomu, že na těch mobilních zařízeních to je extra nepoužitelné, tak to si opravdu pomůžeme. Jak už jsem psal vedle - zaplať si lidi, co ti vysvětlí psaný text. A pokud ani po vysvětlení nepochopíš, tak nekomentuj. Manažere.
ježiš tak si nekupuj nějakej čínskej šmejd v holešovický tržnici ale nějaký normální dělo  8)

Mám ten nejlevnější tablet s minimem paměti, ale přesto mi na něm Root normálně jede. Chyba bude asi někde jinde.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #189 kdy: 31. 01. 2016, 13:42:06 »
Je fakt, že na velkém monitoru je to trochu roztahané, ale na mobilu je to posun o 100%, hlavně v RSS čtečkách. Jestli bude takto předěláno i forum tak hodnotím celkově  pozitivně. Na mobilu se staré forum dá číst jen velmi problémově. Za mně tedy palec nahoru a píšu to i kvůli těm některým, až nenávistným poznámkám. Jak se říká - kdo nic nedělá nic nezkazí. A kdo chce odejít ať odejde. Nový zase přijdou.

To je jiste skvely duvot tlacit stejny layout na founy i na desktop. To je jak Microsoft s jejich dlazdickami uplne vsude. Na founu se to da jeste skousnout, ale jinak na to lidi akorat nadavaji.

Kit

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #190 kdy: 31. 01. 2016, 13:55:12 »
To je jiste skvely duvot tlacit stejny layout na founy i na desktop. To je jak Microsoft s jejich dlazdickami uplne vsude. Na founu se to da jeste skousnout, ale jinak na to lidi akorat nadavaji.

Dlaždice na desktopu používám víc než 10 let, takže mě Microsoft s jejich reimplementací nezaskočil.

Šťur

  • **
  • 97
  • Bude pršet.
    • Zobrazit profil
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #191 kdy: 31. 01. 2016, 16:04:11 »
...

Nemáš chuť na banán?
jestli to má být nabídka orálního sexu tak určitě na mý straně rozhodně neexistuje poptávka  8) 8) 8)

Bylo tím myšleno to, že na tomto diskusním fóru klusáš směr BAN. A vzhledem k tvým výlevům bych ho dal rovnou na IP (pokud ji máš veřejnou).

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #192 kdy: 31. 01. 2016, 16:50:53 »
Dlaždice na desktopu používám víc než 10 let, takže mě Microsoft s jejich reimplementací nezaskočil.

To jako tiling manager? Tak to je urcit skoro to same.

Šťur

  • **
  • 97
  • Bude pršet.
    • Zobrazit profil
Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #193 kdy: 31. 01. 2016, 17:06:32 »
Dlaždice na desktopu používám víc než 10 let, takže mě Microsoft s jejich reimplementací nezaskočil.

To jako tiling manager? Tak to je urcit skoro to same.

Ano, je to opravdu skoro to samé. Jako libovolné jídlo z Pohlreichovy restaurace vs. BDP české "armády". Vlastně mezi tím není rozdíl (myslím že po odeslání tohoto textu mne vyhodí z poloviny restaurací hned poté co do nich vstoupím.

agga

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #194 kdy: 31. 01. 2016, 17:14:49 »
10. vrátit bbcode tag move
bez toho tagu mi nejezdí ty smajly v podpisu je jedno jestli ho sem vrátíte z krymu nebo jar hlavně že bude zpátky 8)

Proc si proste do podpisu nedas gif ve kterem ti smajlici uz jezdi?  ::)