Nový Root již dnes?

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #225 kdy: 04. 02. 2016, 12:50:37 »
...
 taky vám přečuhuje můj osobní text do obsahu fóra??  8)

Už dost dlouho tu přečuhuješ ty, duševní gigante.


Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #226 kdy: 04. 02. 2016, 12:55:59 »
...
 taky vám přečuhuje můj osobní text do obsahu fóra??  8)

Už dost dlouho tu přečuhuješ ty, duševní gigante.
to je bugreport hochu  8)
naplň si osobní podpis dollarama a mužeš tady přečuhovat taky  8)
že se ti to v internet exploreru nezobrazí nebo kdo sem dával ten obrázek ještě neznamená že se to takhle špatně nezobrazí druhejm  8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Yarda

Nová epidemie?
« Odpověď #227 kdy: 05. 02. 2016, 08:17:25 »
Hodně webových stránek změnilo v poslední době svůj vzhled. Kromě těch profláknutých uvádím třeba www.sazka.cz, kde si po každém tahu ověřuji, kolik jsem zase vyhrál (teď jsem samé prachy, onehdy jsem vyhrál devadesát devět korun Českých ;D.
Tak mne napadlo, jestli to náhodou nezpůsobuje nějaký virus proti kterému zatím medicína nemá účinný lék.
Soudruzi. Za co? :-[

jc

Novy design - menu pro socialy
« Odpověď #228 kdy: 05. 02. 2016, 09:40:54 »
Dokazu prekousnout lecos (tmavy a jednoduchy root byl stejne nejlepsi), ale co mne neuveritelne pije krev je ta horni lista pro socialy. Umyslne nejsem na facebooku ani tech ostatnich pitominach a nemam potrebu si pri cetbe clanku neustale prohlizet ty milovany ikonky nebo to kolik je pod clankem komentaru.

Nejen ze to zabira spoustu mista, ale jeste to rozbiji strankovani, coz je pri mojem zpusobu prace (preskakovani mezi vecma) strasne neprijemny.

Nevim co jsem vam udelal, ale novy web je asi za trest :-(

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #229 kdy: 05. 02. 2016, 10:02:16 »
Mně se ta sociální lišta taky nelíbí, byl jsem proti ní. Ovšem byl jsem přehlasován s tím, že to zkusíme. Takže musíme počkat na statistiky používanosti a podle nich pak můžeme říct, že to nefunguje (pokud to skutečně nikdo nebude používat) a zrušit to.


Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #230 kdy: 05. 02. 2016, 12:41:47 »
Mně se ta sociální lišta taky nelíbí, byl jsem proti ní. Ovšem byl jsem přehlasován s tím, že to zkusíme. Takže musíme počkat na statistiky používanosti a podle nich pak můžeme říct, že to nefunguje (pokud to skutečně nikdo nebude používat) a zrušit to.

OK, to je fair.

JardoP a Phirae, pár dní to fakt vydržte a neklikejte na to, ju?

ByCzech

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #231 kdy: 05. 02. 2016, 13:45:38 »
...

Nemáš chuť na banán?
jestli to má být nabídka orálního sexu tak určitě na mý straně rozhodně neexistuje poptávka  8) 8) 8)

Bylo tím myšleno to, že na tomto diskusním fóru klusáš směr BAN. A vzhledem k tvým výlevům bych ho dal rovnou na IP (pokud ji máš veřejnou).

Nicméně je zajímavé co ho napadlo. Že by skrytá a popíraná homosexualita? Asociace jsou svině :D

hele když se tě nějakej anonim na webu pro nerdy zeptá jestli nemáš chuť na banán tak se samozřejmě budeš bát toho nejhoršího. Všichni vzdělaný přece známe z půlnočního cowboye tu slavnou scénu se star wars a víme čeho jsou nerdi schopný  8) 8)
ale co je nový milénium teplý neteplý to je všechno jedno  8)

No to je zajímavé, očividně nepatřím mezi "všichni", přestože myslím, že mezi "vzdělaný" ano. Takže opravdu asi asociace dle vnitřního nastavení. Čili podle mě se to jen víc a víc potvrzuje jak to s tebou je :D

ByCzech

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #232 kdy: 05. 02. 2016, 13:49:21 »
...
 taky vám přečuhuje můj osobní text do obsahu fóra??  8)

Už dost dlouho tu přečuhuješ ty, duševní gigante.

:D

No mě spíš děsně přečuhuje ta rychlá odpověď dole. Když to rozevřu, tak má ta textarea přes 4000 bodů :D. To je asi už příprava na 8K displaye, že?

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #233 kdy: 05. 02. 2016, 13:51:32 »
příprava na 8K displaye, že?

A není to málo, Antone Pavloviči?  ;D :D

ByCzech

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #234 kdy: 05. 02. 2016, 14:08:39 »
příprava na 8K displaye, že?

A není to málo, Antone Pavloviči?  ;D :D

Nevím, ale vypadá to vtipně:

příprava na 8K displaye, že?

A není to málo, Antone Pavloviči?  ;D :D

Nevím, ale vypadá to fakt vtipně:


Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #235 kdy: 05. 02. 2016, 14:49:04 »
Nevím, ale vypadá to fakt vtipně:

 8) 8) 8) ;D ;D ;D

tomasfuk

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #236 kdy: 05. 02. 2016, 15:15:18 »
Přehled nejnovějších témat/příspěvků fóra dole na hlavní stránce zobrazuje 20 nejnovejších. Pokud kliknu na tlačítko "Více témat" pod ním, místo toho aby se zobrazilo více témat, otevře se hlavní stránka fóra, kde je přehled 15 nejnovějších témat.

To přece nedává vůbec žádnej smysl...

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #237 kdy: 05. 02. 2016, 15:20:14 »
No mě spíš děsně přečuhuje ta rychlá odpověď dole. Když to rozevřu, tak má ta textarea přes 4000 bodů.

To je samozřejmě chyba, ale je opravená v novém vzhledu, který by měl být nasazen. Mělo se tak stát včera, ale objevil jsem tam nějaké chyby, takže jsem ho vrátil vývojářům.

Přehled nejnovějších témat/příspěvků fóra dole na hlavní stránce zobrazuje 20 nejnovejších. Pokud kliknu na tlačítko "Více témat" pod ním, místo toho aby se zobrazilo více témat, otevře se hlavní stránka fóra, kde je přehled 15 nejnovějších témat.

Především jsou tam všechny sekce a v nich všechna témata na celém fóru. Ten boxík na titulní straně je jen rychlý přehled toho, co se v současné době na fóru děje.

ByCzech

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #238 kdy: 05. 02. 2016, 15:24:12 »
No mě spíš děsně přečuhuje ta rychlá odpověď dole. Když to rozevřu, tak má ta textarea přes 4000 bodů.

To je samozřejmě chyba, ale je opravená v novém vzhledu, který by měl být nasazen. Mělo se tak stát včera, ale objevil jsem tam nějaké chyby, takže jsem ho vrátil vývojářům.

Tak odvolávám, opravdu vtipná je takhle odpověď  ;D ;D ;D

tomasfuk

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #239 kdy: 05. 02. 2016, 15:29:41 »

Pokud bych chtěl přejít na fórum, kliknu na tlačítko FÓRUM nebo Fórum. Jo kdyby se to tlačítko pod tématem jmenovalo "Přejít na fórum" to by byla jiná. Jenže pak by toto tlačítko ztratilo smysl, protože na přechod na fórum jsou na webu hned dvě další tlačítka (možná i víc).

Tlačítko "Více témat" prostě evokuje to, že se v tom seznamu zobrazí více témat. (jako to je na jiných webech u přehledu fór, komentářů a podobně)

Mimochodem ten přehled fóra se zobrazuje v podstatě divně uprostřed webu mezi články. Měl by být buď úplně dole, nebo někde po straně. Hrozně se ten web natahuje.

Ono kdyby tam bylo zobrazeno jen 10 posledních témat, s tím, že po stiknutí tlačítka "Více témat" by se načetlo dalších 10, nic by se nestalo.