Nový Root již dnes?

Sheldonizátor

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #105 kdy: 27. 01. 2016, 22:34:35 »
Mě se to nelíbí, je to všechno zbytečně velký :'(. Aby se na to dalo na monitoru dívat tak to musím zmenšit tak 2x otočením myši aby to bylo trochu koukatelné. Navíc nové příspěvky na fóru jsou moc dole, takže rovnou budu chodit sem a nebudu ztrácet čas rootem, což je trochu škoda protože občas je tam i něco zajímavého.


TKL

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #106 kdy: 27. 01. 2016, 22:45:02 »
Dobrý večer,

myslím, že patřím mezi jedny z prvních, kteří volali po možnosti přispět finanční částkou na provoz Root.cz. Proto mě potěšilo, že se konečně objevila tato možnost. Mou radost bohužel pokazila  povinná registrace.

Nechci se registrovat, chci poslat peníze. Nepotřebuji, aby to někdo věděl, aby se to někde objevovalo. Reklamu  blokuji a blokovat budu. Root.cz mám rád, chápu, že provoz stojí nemalou sumu. 

Registrovat se ale proto nehodlám. Prosím, napište mi, já mužů přispět bez registrace.

Děkuji.

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #107 kdy: 27. 01. 2016, 22:51:49 »
http://s10.postimg.org/bqxzpnbgp/Clipboard01.png

Win 7, FF 24.8.1

hochu to máš verzi z doby kdy můj fotr ještě točil bony  8) 8)
venku už je nejmíň verze 30  8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #108 kdy: 27. 01. 2016, 22:54:52 »
Nepotřebuji, aby to někdo věděl, aby se to někde objevovalo. Reklamu  blokuji a blokovat budu. Root.cz mám rád, chápu, že provoz stojí nemalou sumu. 

Registrovat se ale proto nehodlám. Prosím, napište mi, já mužů přispět bez registrace.

Nejseš ty nějakej tendlecten terorista?  ;D

Kit

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #109 kdy: 27. 01. 2016, 22:58:38 »
Nejseš ty nějakej tendlecten terorista?  ;D

Spíš ho podezírám z toho, že teoretista :)


Podpořte nás ...
« Odpověď #110 kdy: 27. 01. 2016, 23:10:03 »
Dobrý den,

je fajn, že konečně otevíráte systém pro podporovatele, ale možmá by bylo dobré na to někde na vašem webu upozornit, že ta možnost existuje! Kdybych si toho nevšiml v článku Přepínáme na nový Root… teď , tak zase nevím (tak jako v případě možnosti příspěvku pomocí služby Flattr, které jsem si nikdy nevšiml  ::) ), že to již funguje :-\

A ještě několik připomínek k novému designu :
  • Nevím, kdo z vás dělal návrh faviconu, ale původní se mi líbil víc, navíc v logu se znak tváří jako podtržítko a ve faviconu spíš jako pomlčka
  • V původním designu jsem na obrazovce viděl více informací
  • Stránky jsou nyní evidentně pomalejší
  • Podle mě design neodpovídá cílové skupině. Můj názor je, že lidé, co chodí na root.cz jsou konzervativní
  • Velikost fontu mi přijde zbytěčně velká

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #111 kdy: 27. 01. 2016, 23:20:05 »
http://s10.postimg.org/bqxzpnbgp/Clipboard01.png

Win 7, FF 24.8.1

hochu to máš verzi z doby kdy můj fotr ještě točil bony  8) 8)
venku už je nejmíň verze 30  8)

Ja mam FF 43.
Chrome uz je 47.
Dohnat a predehnat! ;D

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #112 kdy: 27. 01. 2016, 23:20:20 »
Ten systém pro podporovatele je odkazovaný pod hlavičkou každého článku a odkaz je také u každého komentáře, který napsal člověk zařazený do tohoto programu. Máme v plánu vydávat nějaké pravidelné zprávičky o tom, jak ten systém funguje a co s ním dál. K těm ostatním věcem postupně:

1. Ano, víme, grafik má už zadaný úkol na úpravu.
2. Já ne, mám to přesně naopak.
3. Ano, víme, je nahlášeno.
4. Původní návrh byl výrazně méně konzervativní než tento. Měly to být hyper super moderní dlaždice bez perexů s obrovskými obrázky. Tento výsledek je na mnoho žádostí čtenářů zkulturněn a konzervativován.
5. Na žádost čtenářů se zmenšovala, je jen o stupeň větší než předtím.

Kit

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #113 kdy: 27. 01. 2016, 23:34:30 »
Líbilo by se mi, kdyby písmo bylo o něco větší, ale můj browser to umí zvětšit.

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #114 kdy: 27. 01. 2016, 23:52:59 »
Líbilo by se mi, kdyby písmo bylo o něco větší, ale můj browser to umí zvětšit.

Kristova noho!!! Okamžitě na voční!!!


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #115 kdy: 27. 01. 2016, 23:54:54 »
Celkem zajimave zobrazuji novy Root Otter a QupZilla: http://img254.imagevenue.com/img.php?image=29377_otter_122_35lo.jpg http://img152.imagevenue.com/img.php?image=29378_qupzilla_122_141lo.jpg . Pozoruhodne je, ze v obou je layout rozhozeny shodne. Otter moc nemam odzkouseny, ale QupZilla typicky zobrazuje weby spravne. Zajimave je take to, ze ani jeden z nich nahore nad typy redakce nezobrazi hlasku o prepnuti ne novy Root a obrazek, ktery k tomu je.

Relativne pouzitelny by novy Root byl v links2, potiz je, ze kvuli cookies se nelze prihlasit

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #116 kdy: 28. 01. 2016, 00:04:18 »
Ten systém pro podporovatele je odkazovaný pod hlavičkou každého článku a odkaz je také u každého komentáře, který napsal člověk zařazený do tohoto programu.
Přiznám se, že jsem si té ikony s popisem opravdu nevšiml  ::) Možná je to tím, že jsou vedle "sociálních ikon", které pohledem automaticky přeskakuji.

Máme v plánu vydávat nějaké pravidelné zprávičky o tom, jak ten systém funguje a co s ním dál. K těm ostatním věcem postupně:

Rozumím, ale stejně bych osobně ( pokud by se to dalo někam rozumně zakomponovat ) dal na úvodní stránku něco jako : Chcete vidět Root.cz bez reklam?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #117 kdy: 28. 01. 2016, 00:12:12 »
Přiznám se, že jsem si té ikony s popisem opravdu nevšiml  ::)

Aby to nahodou nesouviselo s uzasnou celkovou prehlednosti noveho layoutu. Na stary Root clovek kouknul a hned vedel, co je kde noveho. Na novem Rootu je videt hovno, clovek aby kvuli zjisteni, co je noveho, precetl celou uvodni stranku.

Redakce by mela zverejnit adresy manageru a vyvojaru + popis jejich ulohy pri tvorbe noveho layoutu, aby podporovatele vedeli, komu maji vyjadrit sve diky zasilkou baliku psiho trusu. :-(

Kit

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #118 kdy: 28. 01. 2016, 00:40:32 »
Líbilo by se mi, kdyby písmo bylo o něco větší, ale můj browser to umí zvětšit.

Kristova noho!!! Okamžitě na voční!!!

Tam jsem byl. Když viděl tu stránku, tak mi poradil, ať si zvětším písmo v prohlížeči. A celej se prý otáčet taky můžu.

nula

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #119 kdy: 28. 01. 2016, 07:01:03 »
Omlouvam se za svoje prikra slova, fakt to nepisu rad, ale...
Podle mne je tento novy design odpad. Absolutne neergonomicky nesmysl. Na obrazovku se nevlezou temer zadne informace. Vsechno je prilis velke, je tam plno bordelu(treba i prazdnych mist) misto informaci. Prijde mi to jak by vsichni uzivatele byli slepi polodementi, kteri nezvladnou vetsi mnozstvi textu. Na takovou debilizaci nejsem zvedavy(ano uznavam, zive je na tom jeste o rad hure - tam je to pro opravdove diagnostikovane nejtezsi dementy, ale ten se uz delsi dobu(roky) profiluje spise do blesk-like webu.).
Nastavil jsem si RSSka hlavne na forum a vic asi pouzivat nebudu. Skoda je, ze obsahuji vzdycky neaktialni informace. Jinak root pro mne bohuzel zemrel. Je mi to lito, protoze dlouhou dobu to byl automaticky prvni web na ktery jsem se rano dival.
Bohuzel fakt nevim, kam zacnu chodit pro zajimave informace. Prosil bych o radu(zejmena ty, kteri maji podobny nazor na tuto zmenu, pac predpokladam, ze maji podobny vkus), je nejaky, klidne i zahranicni(ale tedy v anglictine, jinymi jazyky nevladnu na dostatecne urovni :)), web, ktery s radosti navstevujete?