Investor pro C++ IDE

Ink

  • *****
  • 654
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #240 kdy: 17. 09. 2021, 11:41:48 »
C++ je velice silny jazyk... tak neviem ci mam dat na teba, alebo na ludi co prispievaju do jadra. Alebo tych co prispievaju do postgres... asi to nechapu rovnako ako ja. Ja som spokojny ze funkcie do postgresu nemusim pisat v C++ ak mi uz na poziadavky nepasuje plsql...

LOL a to, že se ten jazyk nepoužívá v jednom nebo druhém konkrétním produktu, má být důkaz čeho?
Ze projekty ktore za nieco stoja, maju schopnych programatorov dostatok. Nemusia brat odpad...

Ty jsi fakt marný. Já si ani nemyslím, že jsi troll...


Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #241 kdy: 17. 09. 2021, 11:43:00 »
Nikomu ho "nepchám", normálně píšu, že ho používám a jaké má podle mě silné stránky. V tomto konkrétním tématu se na to navíc někdo ptal. Pokud máš něco o Adě a bude to mít hlavu a patu, rád si to přečtu a nebudu psát, že někomu něco "pcháš".
To sa potom nemusis bat ze link na tento tvoj vyrok prilepim vsade kde nechapes preco autor clanku nepouzil rust ale radsej C...

Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #242 kdy: 17. 09. 2021, 11:49:34 »
C++ je velice silný jazyk a pokud nechápeš, v čem je lepší, je to smutné.
Možná až příliš silný, ne? IMHO je v něm tolik WTF věcí, že zlatý Rust. Ale to je jen můj osobní názor (resp. dojem). Možná C++47 nebo něco takového bude už lepší, ale zatím máme s bídou C++20...

Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #243 kdy: 17. 09. 2021, 11:52:49 »
Ty jsi fakt marný. Já si ani nemyslím, že jsi troll...
Sam si marny, ako series ma uz dlhsiu dobu. Tych diskusii, ktore trolis rustom jak agent s teplou vodou, je fakt moc. Pritom by stacilo si uvedomit, ze ak musis ludi presviedcat aky je rust skvely, tak o to zrejme nestoja. Ak by stali tak by boli tvoje intervencie zbytocne.

Ink

  • *****
  • 654
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #244 kdy: 17. 09. 2021, 11:56:58 »
C++ je velice silný jazyk a pokud nechápeš, v čem je lepší, je to smutné.
Možná až příliš silný, ne? IMHO je v něm tolik WTF věcí, že zlatý Rust. Ale to je jen můj osobní názor (resp. dojem). Možná C++47 nebo něco takového bude už lepší, ale zatím máme s bídou C++20...

Já nejsem milovníkem C++. Ale kdybych si mohl vybrat, jestli můžu psát one-man projekt v C nebo C++, skoro vždycky bych šel do C++. Vybral bych si, samozřejmě, podmnožinu jazyka, která by mi vyhovovala. Kdybych si měl vybrat mezi C++ a Rustem, vybral bych si samozřejmě Rust, pokud bych nenarazil na problém s nedostatkem knihoven, který by se nedal rozumně vyřešit ani s FFI.


Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #245 kdy: 17. 09. 2021, 11:58:30 »
C++ je velice silny jazyk... tak neviem ci mam dat na teba, alebo na ludi co prispievaju do jadra. Alebo tych co prispievaju do postgres... asi to nechapu rovnako ako ja. Ja som spokojny ze funkcie do postgresu nemusim pisat v C++ ak mi uz na poziadavky nepasuje plsql...
LOL a to, že se ten jazyk nepoužívá v jednom nebo druhém konkrétním produktu, má být důkaz čeho?
Ze projekty ktore za nieco stoja, maju schopnych programatorov dostatok. Nemusia brat odpad...
Ty jsi fakt marný. Já si ani nemyslím, že jsi troll...
Je to javaman blahé paměti, jen teď píše pseudoslovensky... :D

Ink

  • *****
  • 654
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #246 kdy: 17. 09. 2021, 12:00:28 »
Ty jsi fakt marný. Já si ani nemyslím, že jsi troll...
Sam si marny, ako series ma uz dlhsiu dobu. Tych diskusii, ktore trolis rustom jak agent s teplou vodou, je fakt moc. Pritom by stacilo si uvedomit, ze ak musis ludi presviedcat aky je rust skvely, tak o to zrejme nestoja. Ak by stali tak by boli tvoje intervencie zbytocne.

Už jsi to psal, mohl bys to zhudebnit, refrén máš. Drumbľa, fujara, ideš! ;D ;D ;D

Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #247 kdy: 17. 09. 2021, 12:02:28 »
C++ je velice silný jazyk a pokud nechápeš, v čem je lepší, je to smutné.
Možná až příliš silný, ne? IMHO je v něm tolik WTF věcí, že zlatý Rust. Ale to je jen můj osobní názor (resp. dojem). Možná C++47 nebo něco takového bude už lepší, ale zatím máme s bídou C++20...
Já nejsem milovníkem C++. Ale kdybych si mohl vybrat, jestli můžu psát one-man projekt v C nebo C++, skoro vždycky bych šel do C++. Vybral bych si, samozřejmě, podmnožinu jazyka, která by mi vyhovovala. Kdybych si měl vybrat mezi C++ a Rustem, vybral bych si samozřejmě Rust, pokud bych nenarazil na problém s nedostatkem knihoven, který by se nedal rozumně vyřešit ani s FFI.
Tohle mě štve na Go, jakmile tam není nějaká knihovna, tak FFI (cgo) tam je dost na houby.

Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #248 kdy: 17. 09. 2021, 12:05:22 »
Ty jsi fakt marný. Já si ani nemyslím, že jsi troll...
Sam si marny, ako series ma uz dlhsiu dobu. Tych diskusii, ktore trolis rustom jak agent s teplou vodou, je fakt moc. Pritom by stacilo si uvedomit, ze ak musis ludi presviedcat aky je rust skvely, tak o to zrejme nestoja. Ak by stali tak by boli tvoje intervencie zbytocne.
Už jsi to psal, mohl bys to zhudebnit, refrén máš. Drumbľa, fujara, ideš! ;D ;D ;D
A cimbál! :D

Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #249 kdy: 17. 09. 2021, 12:08:43 »
Argumentum ad hominem.
To je vsetko na co sa zmozete?

Sa divite ze tu mate tolko programatorov z vychodu, pri tej prudkej inteligencii? To ze ich budete urazat vas z biedy nevytrhne ;)

Ink

  • *****
  • 654
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #250 kdy: 17. 09. 2021, 12:15:00 »
Argumentum ad hominem.
To je vsetko na co sa zmozete?

Sa divite ze tu mate tolko programatorov z vychodu, pri tej prudkej inteligencii? To ze ich budete urazat vas z biedy nevytrhne ;)

Fajn, první sloka je taky na světě:

Éj, dolina, dolina, prišli sme vás Čehúňov zachrániť od životného minima... Naučili sme sa Céčko, ja, moj brat aj náš oťécko.

Ref: A vy stále s hen tým Rustom, s*riete ma s bratom Gustom.

---

A od teď už zase budu řešit jenom IDE a C++.

Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #251 kdy: 17. 09. 2021, 12:21:50 »
Nastudujte si $355 vaseho zakonnika.
Hanobenie naroda, verejna internetova diskusia a vzhladom na to ze ste dvaja, tak minimum su 3 roky ;)

Myslite na to, az narazite na niekohoho so slabsimy nervami a tomu vas nebude luto koli vasej frustracii z C

Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #252 kdy: 17. 09. 2021, 12:34:51 »
Argumentum ad hominem.
To je vsetko na co sa zmozete?

Sa divite ze tu mate tolko programatorov z vychodu, pri tej prudkej inteligencii? To ze ich budete urazat vas z biedy nevytrhne ;)

Fajn, první sloka je taky na světě:

Éj, dolina, dolina, prišli sme vás Čehúňov zachrániť od životného minima... Naučili sme sa Céčko, ja, moj brat aj náš oťécko.

Ref: A vy stále s hen tým Rustom, s*riete ma s bratom Gustom.

---

A od teď už zase budu řešit jenom IDE a C++.
Už ho nech, nebo se zase pociká ;) Vždyť ani nezná rozdíl mezi dolarem a paragrafem. Nebo to byl jeho roční plat, těžko říct.

Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #253 kdy: 17. 09. 2021, 12:43:31 »
Argumentum ad hominem.
To je vsetko na co sa zmozete?

Sa divite ze tu mate tolko programatorov z vychodu, pri tej prudkej inteligencii? To ze ich budete urazat vas z biedy nevytrhne ;)

Fajn, první sloka je taky na světě:

Éj, dolina, dolina, prišli sme vás Čehúňov zachrániť od životného minima... Naučili sme sa Céčko, ja, moj brat aj náš oťécko.

Ref: A vy stále s hen tým Rustom, s*riete ma s bratom Gustom.

---

A od teď už zase budu řešit jenom IDE a C++.
Už ho nech, nebo se zase pociká ;) Vždyť ani nezná rozdíl mezi dolarem a paragrafem. Nebo to byl jeho roční plat, těžko říct.
To bol proste preklep.

Ako, nenahlasim to. Ale to ze mate potrebu kopat do niekoho na koho nestacite, len pre to ze do vas kopali vasi kolegovia za vase vytvory v C, to by ste mali riesit s terapeutom. Zmena jazyka vam to nevyriesi.

Re:Investor pro C++ IDE
« Odpověď #254 kdy: 17. 09. 2021, 12:48:24 »
Nastudujte si $355 vaseho zakonnika.

Znam jeno direktivy vesmirneho sboru...
Myslim ze #355 je
"Prvořadou povinností posádky je kontaktovat jiné formy života, vyměňovat si různé informace a pokud je to možné, přivést si je domů. "