Oznamovací cookies lišta na Rootu

pleca

Oznamovací cookies lišta na Rootu
« kdy: 12. 10. 2015, 13:15:25 »
Cookies lista se zacina celkem vyrazne sirit i na ceskych strankach a ani Root.cz neni vyjimka. Jenom bych cekal, ze na takto specializovnem to pozna, kdyz cookies nemam povolene a nebude maly pruh zabirat kousek dolni casti.  ;)
« Poslední změna: 12. 10. 2015, 13:27:48 od Petr Krčmář »


Jenda

Re:Oznamovaci cookies lista na Rootu
« Odpověď #1 kdy: 12. 10. 2015, 13:25:37 »
Mělo se říct, že to na všech stránkách musí být v <div id="fucking-eu-cookies">, aby to lidi, kteří opravdu vědí, co jsou to cookies, a mají to nějak pořešené, mohli snadno globálně blokovat.

Re:Oznamovací cookies lišta na Rootu
« Odpověď #2 kdy: 12. 10. 2015, 13:28:21 »
Nahlásil jsem vývojářům jako bug a požádal o kontrolu zapnutých cookies u uživatele.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Oznamovací cookies lišta na Rootu
« Odpověď #3 kdy: 12. 10. 2015, 14:00:34 »
Tak jim rovnou nahlaste, ze kdyz ma clovek vypnuty JS, tak ten zazrak neni cim zavrit. A nejen to, ale i se to automaticky objevi za kazdeho pocasy, i kdyz to clovek pred minutou odklepl se zapnutym JS. Tak, jak to vyvojari ted bastli, bude z Roota za chvili neco jako fejsbook, kde bez JS nechodi vubec nic.

Hmmm

Re:Oznamovací cookies lišta na Rootu
« Odpověď #4 kdy: 12. 10. 2015, 14:53:57 »
Popravde nechapem preco JardaP a par dalsich ocakava, ze prave par takym specialnym pripadom, vynimkam, ktore si vypinaju JS a podobne sa budu ostatni prisposobovat.

Mas vypnute JS? No a co, koho to zaujima? Preco by som mal venovat niekolko hodin casu navyse vymyslaniu riesenia pre 0.5% uzivatelov-spekulantov, ktori aj tak nikdy nebudu s nicim spokojni.


Re:Oznamovací cookies lišta na Rootu
« Odpověď #5 kdy: 12. 10. 2015, 15:00:27 »
Popravde nechapem preco JardaP a par dalsich ocakava, ze prave par takym specialnym pripadom, vynimkam, ktore si vypinaju JS a podobne sa budu ostatni prisposobovat.

Mas vypnute JS? No a co, koho to zaujima? Preco by som mal venovat niekolko hodin casu navyse vymyslaniu riesenia pre 0.5% uzivatelov-spekulantov, ktori aj tak nikdy nebudu s nicim spokojni.

Bravo!

Rejpal

Re:Oznamovací cookies lišta na Rootu
« Odpověď #6 kdy: 12. 10. 2015, 15:03:04 »
Popravde nechapem preco JardaP a par dalsich ocakava, ze prave par takym specialnym pripadom, vynimkam, ktore si vypinaju JS a podobne sa budu ostatni prisposobovat.

Mas vypnute JS? No a co, koho to zaujima? Preco by som mal venovat niekolko hodin casu navyse vymyslaniu riesenia pre 0.5% uzivatelov-spekulantov, ktori aj tak nikdy nebudu s nicim spokojni.

Prave jste se nominoval na Cenu Velkeho Eurohujera

Nobody

Re:Oznamovací cookies lišta na Rootu
« Odpověď #7 kdy: 12. 10. 2015, 15:14:16 »
Cookies lista se zacina celkem vyrazne sirit i na ceskych strankach a ani Root.cz neni vyjimka. Jenom bych cekal, ze na takto specializovnem to pozna, kdyz cookies nemam povolene a nebude maly pruh zabirat kousek dolni casti.  ;)

Ale o to jde, zabirat ti kousek mista dokud to nevydrzis a ty cookies/JS si nezapnes, abys mohl byt sledovan jako vsichni ostatni.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Oznamovací cookies lišta na Rootu
« Odpověď #8 kdy: 12. 10. 2015, 15:25:48 »
Popravde nechapem preco JardaP a par dalsich ocakava, ze prave par takym specialnym pripadom, vynimkam, ktore si vypinaju JS a podobne sa budu ostatni prisposobovat.

Mas vypnute JS? No a co, koho to zaujima? Preco by som mal venovat niekolko hodin casu navyse vymyslaniu riesenia pre 0.5% uzivatelov-spekulantov, ktori aj tak nikdy nebudu s nicim spokojni.

Jezkovy brejle!

architect

Re:Oznamovací cookies lišta na Rootu
« Odpověď #9 kdy: 12. 10. 2015, 15:45:30 »
Popravde nechapem preco JardaP a par dalsich ocakava, ze prave par takym specialnym pripadom, vynimkam, ktore si vypinaju JS a podobne sa budu ostatni prisposobovat.

Mas vypnute JS? No a co, koho to zaujima? Preco by som mal venovat niekolko hodin casu navyse vymyslaniu riesenia pre 0.5% uzivatelov-spekulantov, ktori aj tak nikdy nebudu s nicim spokojni.

Jezkovy brejle!

webovy technologie moc nesleduju, takze mozna se mylim, ale tohle bez JS prece neudelas...

Jedine tam dat link na jinou stranku, ktera by byla bez pruhu, a znovu nacist celou stranku.

Hmmm

Re:Oznamovací cookies lišta na Rootu
« Odpověď #10 kdy: 12. 10. 2015, 16:03:00 »
Popravde nechapem preco JardaP a par dalsich ocakava, ze prave par takym specialnym pripadom, vynimkam, ktore si vypinaju JS a podobne sa budu ostatni prisposobovat.

Mas vypnute JS? No a co, koho to zaujima? Preco by som mal venovat niekolko hodin casu navyse vymyslaniu riesenia pre 0.5% uzivatelov-spekulantov, ktori aj tak nikdy nebudu s nicim spokojni.

Jezkovy brejle!
Ziadne jezkovy brejle. Ale realita. Nikoho to nezaujima a nikto to nebude riesit. Nie je dovod a nie je cas sa takymito vecami zaoberat. Ziaden zakaznik, ziaden projektovy manazer a ziaden vyvojar sa nikdy nepozastavuje nad tym co bude robit uzivatel so schvalne vypnutym JS. A je na to jednoduchy dovod - nie su na to ziadne dovody. Taky uzivatel je ekvivalent cloveka chodiaceho po ulici s ciapkou z celofanu.

TomBA

Re:Oznamovací cookies lišta na Rootu
« Odpověď #11 kdy: 12. 10. 2015, 16:17:37 »
POZOR!!!
Nezamieňať celofán a alobal!!!
Mohlo by to znížiť vašu bezpečnosť!!!

Hmmm

Re:Oznamovací cookies lišta na Rootu
« Odpověď #12 kdy: 12. 10. 2015, 16:22:24 »
POZOR!!!
Nezamieňať celofán a alobal!!!
Mohlo by to znížiť vašu bezpečnosť!!!
Pravda! Moja chyba. Samozrejme alobal! Aj ked niekto taky by si kludne dal aj celofan.

j

Re:Oznamovací cookies lišta na Rootu
« Odpověď #13 kdy: 12. 10. 2015, 16:34:46 »
Popravde nechapem preco JardaP a par dalsich ocakava, ze prave par takym specialnym pripadom, vynimkam, ktore si vypinaju JS a podobne sa budu ostatni prisposobovat.

Mas vypnute JS? No a co, koho to zaujima? Preco by som mal venovat niekolko hodin casu navyse vymyslaniu riesenia pre 0.5% uzivatelov-spekulantov, ktori aj tak nikdy nebudu s nicim spokojni.

Jezkovy brejle!
Ziadne jezkovy brejle. Ale realita. Nikoho to nezaujima a nikto to nebude riesit. Nie je dovod a nie je cas sa takymito vecami zaoberat. Ziaden zakaznik, ziaden projektovy manazer a ziaden vyvojar sa nikdy nepozastavuje nad tym co bude robit uzivatel so schvalne vypnutym JS. A je na to jednoduchy dovod - nie su na to ziadne dovody. Taky uzivatel je ekvivalent cloveka chodiaceho po ulici s ciapkou z celofanu.

Pravda ... on dneska jeste nekdo pri smyslech leze na web se zapnutym JS? Ja nikoho takovho neznam, krom teda nejakyho magora hmmm z roota.

Franta <xkucf03/>

Re:Oznamovaci cookies lista na Rootu
« Odpověď #14 kdy: 12. 10. 2015, 21:22:43 »
Mělo se říct, že to na všech stránkách musí být v <div id="fucking-eu-cookies">, aby to lidi, kteří opravdu vědí, co jsou to cookies, a mají to nějak pořešené, mohli snadno globálně blokovat.

+1

(a id klidně zkrátit na první dvě slova :-)