Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?

v2kt0r

Ještě jednou, opravdu se někdo diví, když návštěvník po zhlédnutí tohoto...
http://snag.gy/fyO5v.jpg - Obrovské pestré plochy kolem celého obsahu, nadto animované (!!!)
sáhne po prvním vhodném blokovači reklamy?


ghost

Re:Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?
« Odpověď #1 kdy: 20. 07. 2015, 16:27:53 »
No a v cem je problem? kolik lidi by bylo ochotno za par stovek predplatit si kvalitni obsah?

Re:Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?
« Odpověď #2 kdy: 20. 07. 2015, 16:34:41 »
ze je to barevny by clovek nejak zkousl, ale to toceni jak u cirkusu je fakt hnuj. uz jen video se zvukem a dohnali jste lŽivě.cz !
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Re:Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?
« Odpověď #3 kdy: 20. 07. 2015, 16:45:47 »
Root je jedinej web, u kterýho mám vypnutej adblock. Pro tentokrát tuhle šílenost přejdu, ale být to častějc, bloknu tu reklamy taky.

aaaa

Re:Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?
« Odpověď #4 kdy: 20. 07. 2015, 16:49:37 »
Jsem ochoten tolerovat nerušivé reklamy. Toto ale ne.


V2kt0r

Re:Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?
« Odpověď #5 kdy: 20. 07. 2015, 16:53:14 »
No a v cem je problem? kolik lidi by bylo ochotno za par stovek predplatit si kvalitni obsah?
To je pristup jako u jednoho hostingu zdarma, ktery ma co do nazvu cosi spolecneoh s kuratky: ve free verzi na vas kasleme a jsme sprosti, zaplatte si a pak budeme mili a vstricni.
Kdo tomu veri...

Kdyz uz nabizim obsah - a sice kvalitni, proti tomu nic nerikam - je skoda degradovat ho takovouto neuctou k obecenstvu. Pokud to tobe prijde v poradku, sam sis vybral. My ostatni si ponechame pravo byt ochotni konzumovat umirnenou reklamu, ale nenastavit rovnou zadnice...

ghost

Re:Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?
« Odpověď #6 kdy: 20. 07. 2015, 17:03:09 »
Na rozdil od ostatnich beru na vedomi fakt ze provoz tohoto serveru neco stoji (ne jen elektrina ale taky prace lidi, vydavani novych clanku atd...).

j

Re:Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?
« Odpověď #7 kdy: 20. 07. 2015, 17:03:24 »
No a v cem je problem? kolik lidi by bylo ochotno za par stovek predplatit si kvalitni obsah?

A na tom zalezi? Ja teda navim, ale zkus si predstavit hospodu, do ktery vlezes, bude tam smrad, hnuj ... a hostinskej ti na to rekne, ze lidi za pivo platit nechtej, tak to pronajima mistnim jezedakum na "reklamu".

Kit

Re:Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?
« Odpověď #8 kdy: 20. 07. 2015, 17:08:46 »
No a v cem je problem? kolik lidi by bylo ochotno za par stovek predplatit si kvalitni obsah?

A na tom zalezi? Ja teda navim, ale zkus si predstavit hospodu, do ktery vlezes, bude tam smrad, hnuj ... a hostinskej ti na to rekne, ze lidi za pivo platit nechtej, tak to pronajima mistnim jezedakum na "reklamu".

Myslím si, že kdyby tam pivo bylo zdarma, bylo by tam i přes ten smrad narváno.

ghost

Re:Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?
« Odpověď #9 kdy: 20. 07. 2015, 17:15:19 »
No a v cem je problem? kolik lidi by bylo ochotno za par stovek predplatit si kvalitni obsah?

A na tom zalezi? Ja teda navim, ale zkus si predstavit hospodu, do ktery vlezes, bude tam smrad, hnuj ... a hostinskej ti na to rekne, ze lidi za pivo platit nechtej, tak to pronajima mistnim jezedakum na "reklamu".
V tom pripade si vyberu hospodu kde je cisto a nesedi tam vidlaci kteri se chteji hned s kazdym porvat ;)

Martin

Re:Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?
« Odpověď #10 kdy: 20. 07. 2015, 17:25:49 »
Souhlas, root.cz je jeden z mála, kde mám adblock vypnutej. Taky jsem doufal, že ta opičárna přejde, ale je tam pořád, zapnul jsem adblock až dnes. Zkusím ho znovu vypnout za pár dní.

aaaa

Re:Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?
« Odpověď #11 kdy: 20. 07. 2015, 17:36:02 »
No a v cem je problem? kolik lidi by bylo ochotno za par stovek predplatit si kvalitni obsah?

Na rozdil od ostatnich beru na vedomi fakt ze provoz tohoto serveru neco stoji (ne jen elektrina ale taky prace lidi, vydavani novych clanku atd...).

A je tu možnost zasílat dotace? Není.

V2kt0r

Re:Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?
« Odpověď #12 kdy: 20. 07. 2015, 17:54:41 »
Na rozdil od ostatnich beru na vedomi fakt ze provoz tohoto serveru neco stoji (ne jen elektrina ale taky prace lidi, vydavani novych clanku atd...).
To se ovšem dá řešit i za zachování úcty k publiku a ne takto buransky.

No a v cem je problem? kolik lidi by bylo ochotno za par stovek predplatit si kvalitni obsah?
A na tom zalezi? Ja teda navim, ale zkus si predstavit hospodu, do ktery vlezes, bude tam smrad, hnuj ... a hostinskej ti na to rekne, ze lidi za pivo platit nechtej, tak to pronajima mistnim jezedakum na "reklamu".
Začne-li se kazit hospoda, na které ti záleží, dáš - možná - hospodskému šanci na tom zapracovat. Tak nějak by to iinfo podle mne mělo brát.

brk

Re:Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?
« Odpověď #13 kdy: 20. 07. 2015, 18:06:45 »
Root je jedinej web, u kterýho mám vypnutej adblock. Pro tentokrát tuhle šílenost přejdu, ale být to častějc, bloknu tu reklamy taky.

To je možná ta chyba, že jen tady. Tohle je naprosto běžný způsob reklamy a určitě i slušně placený. Na tohle jsem si už z jiných webů natolik zvykl, že mi to ani nepřijde. Kdyby někdo nezaložil tohle vlákno, tak to nevnímám.

Nedávno jsem i někde viděl podobnou reklamu na nějakou ochucenou vodu Mattoni. Několik jablek se při scrollování vymačkalo do PETky s tou správnou etiketou a pak dále přelívalo do skleničky podle aktuální polohy na stránce. Moc pěkně udělané.

Re:Myslí iinfo/root.cz tento barevný reklamní cirkus opravdu vážně?
« Odpověď #14 kdy: 20. 07. 2015, 18:15:13 »
Citace
Nedávno jsem i někde viděl podobnou reklamu na nějakou ochucenou vodu Mattoni. Několik jablek se při scrollování vymačkalo do PETky

Tyhle lživý reklamy, jako že je v minerálkách (levných šťávách...) nějaký ovoce, by měl někdo zakázat :(