Yahoo audio hovory v Arch Linuxu

sonec

Yahoo audio hovory v Arch Linuxu
« kdy: 30. 10. 2010, 22:32:41 »
Opet mi rodice pridali praci, pouzivaji v rodine yahoo messenger, jenze mam doma na vsech pocitacich arch a tam je yahoo pres pidgin jako chat, ovsem rodice moc v psani nejsou zbehli a ja jsem zatim nenasel nic poradne pouzitelneho pro audio hovory yahoo. Yahoo messenger je jen pro debian a redhat, takze taky smula, skype se nevyplati, protoze tam skoro nikdo z rodiny neni  :( Sel by alespon nejak nainstalovat ten ymesenger.deb ?? Diky
btw zkousel jsem i gyachi, ale toto je moc chaoticke a audio hovory mi tam nejak nesly, jen webka
« Poslední změna: 31. 10. 2010, 18:21:44 od Petr Krčmář »


Re: yahoo audio hovory v arch linuxu
« Odpověď #1 kdy: 31. 10. 2010, 18:06:24 »
Ten balíček pro Debian se do Ubuntu nainstalovat nedá? Vždyť je to taky Debian.

sonec

Re: yahoo audio hovory v arch linuxu
« Odpověď #2 kdy: 31. 10. 2010, 19:48:46 »
Ten balíček pro Debian se do Ubuntu nainstalovat nedá? Vždyť je to taky Debian.

Jo, to uz jsem taky nasel, ale pro Arch ne, zkousel jsem to prevezt do tar.gz pomoci utilitky deb2targz, ale nejde mi to nainstalovat : "chybi metadata v balicku"  :(

Re: Yahoo audio hovory v Arch Linuxu
« Odpověď #3 kdy: 31. 10. 2010, 21:35:27 »
Pardon, já jsem se špatně podíval, nevím, proč jsem četl Ubuntu, když je tam Arch.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Yahoo audio hovory v Arch Linuxu
« Odpověď #4 kdy: 02. 11. 2010, 12:07:07 »
To Yahoo vydalo nejaky novy Messenger pro Linux? Nejaky novejsi, nez ta deset let stara traparna, ve ktere stejne nebyly ani zvuk ani video?


sonec

Re: Yahoo audio hovory v Arch Linuxu
« Odpověď #5 kdy: 02. 11. 2010, 13:37:17 »
To Yahoo vydalo nejaky novy Messenger pro Linux? Nejaky novejsi, nez ta deset let stara traparna, ve ktere stejne nebyly ani zvuk ani video?

Prave, ze jo, ymessenger, ale je pro Debian a RedHat, zkousel jsem to ninstalovt do archu, ale zatim se mi to nevede