Reference na firmu Certicon

PRK

Re:Reference na firmu Certicon
« Odpověď #30 kdy: 30. 09. 2018, 14:39:33 »
Buď jsi mimo nebo lžeš. Já osobně začínal jako Tester před skoro 11 lety (2008) a můj nástupní plat byl 35 tis hrubého. Korporát v Praze.
Prosim uvadzajte skoly, skusenosti, ako dlho ste ten plat vyjednavali a predchadzajuci plat o ktorom firma vedela. To plati aj pre ostatnych.

Ked niekto povie, ze predtym bral 30k, tak mu nikto neponukne menej. Vysokoskolak s praxou co zjednaval vyssi plat dostane viac ako niekto bez vzdelania a praxe, ktory zoberie prvu ponuku.

Tak ještě jednou - rok 2008, přihlásil jsem se na testerskou pozici v korporátu, studoval jsem (tedy bez školy), a nevyjednával jsem nic, byla to první práce. Za pár dní mi volala HR, že mi mohou nabídnout místo a plat 35K.
Pokud někdo pracuje v roce 2018 v IT ve větším městě a nemá ani 40-50K, něco bude hodně špatně u něj, nebo ve firmě kde pracuje.


TJK

Re:Reference na firmu Certicon
« Odpověď #31 kdy: 30. 01. 2019, 11:58:46 »
Byl jsem na pohovoru u Certiconu pred 3 lety na .NET pozici. Mel jsem 9 let zkusenosti z ruznych pozic vyvoj udrzba hlavne Java,C++, pak jsem se naucil C# a programoval v nem hlavne backend webovych aplikaci. Nicmene mne otestovali na C#, speky typu "volatile" a nejakych dalsich minoritnich feature, ktere jsem doposud nepotreboval. Moje strategie "lean programming" (alias nauc se neco az kdyz ti asi nic jineho nezbyva) neni vyhovujici pro vsechny typy lidi i projektu. Kdyz je clovek nepouziva tak za par mesicu nebo roku zapomene k cemu to presne je. Mne vyhodnotili jako juniora a nabidli kolem 40 kKC, cekal jsem 2x vic. Nakonec jsem skoncil v zahranici s 2.5x vic ale to je jina historie.

borekz

  • ****
  • 492
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reference na firmu Certicon
« Odpověď #32 kdy: 30. 01. 2019, 17:30:56 »
Volatile je špek ? Vlákna a sdílené proměnné asi moc nepoužíváš.

Re:Reference na firmu Certicon
« Odpověď #33 kdy: 30. 01. 2019, 17:51:22 »
Volatile je špek ? Vlákna a sdílené proměnné asi moc nepoužíváš.

Tohle kdyz jsem precetl tak mi prebehl mraz po zadech :-)
C# nedelam, ale v jave sem to snad jeste nevidel pouzite(krome ucebnic).
A mam pocit, ze je to tak dobre.

Re:Reference na firmu Certicon
« Odpověď #34 kdy: 30. 01. 2019, 23:45:27 »
Volatile je špek ? Vlákna a sdílené proměnné asi moc nepoužíváš.

A proc by je mel pouzivat MOC?
Někdy být sama mezi samými muži je těžké.