Udal firmu za nelegální software, dostal statisíce

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Reklamní kolotoč (jak to má správně vypadat)
« Odpověď #45 kdy: 15. 09. 2015, 11:29:47 »
Nevím, na co si tu pořád stěžujete. Mě dnes kolotoč zaujal (viz příloha příspěvku). V tomto tématu jsem celkem přeborníkem a zajímalo mě, co se v článku bude psát (za nesmysly). A ono kupodivu nic. Galerie je skvělá, je tam spousta nepadnoucích kusů a hlvně samý pěkný prsa. Takže za mě výborný!


ET

Re:Udal firmu za nelegální software, dostal statisíce
« Odpověď #46 kdy: 15. 09. 2015, 18:46:14 »
dostava root za ten kolotoco vubec money (kdyz je to samo-domo)?  :)

Re:Udal firmu za nelegální software, dostal statisíce
« Odpověď #47 kdy: 15. 09. 2015, 19:08:27 »
Ne, to není reklama, ale self promo. Asi jako televize nedostává peníze, když vysílá upoutávku na vlastní pořad, který poběží večer. Ale vodí to návštěvníky a překvapivě třeba na Vitalii chodí přes ten kolotoč nejvíc lidí z Roota.

Re:Udal firmu za nelegální software, dostal statisíce
« Odpověď #48 kdy: 15. 09. 2015, 20:27:38 »
Tak nejsem gendrově politicky nekorektní sexista. Také jsem z roota přešel na Vitalii z téhož důvodu jako kolega Pavouk na základě obrázku a odměnou je mi další poklikáníčko  8)

Re:Udal firmu za nelegální software, dostal statisíce
« Odpověď #49 kdy: 16. 09. 2015, 08:19:00 »
... překvapivě třeba na Vitalii chodí přes ten kolotoč nejvíc lidí z Roota.

 ;D  ;D  ;D

Nicméně, jak to řeší to, že ty upoutávky jsou vyloženě nepravdivé?


ET

Re:Udal firmu za nelegální software, dostal statisíce
« Odpověď #50 kdy: 16. 09. 2015, 10:52:26 »
Ne, to není reklama, ale self promo. Asi jako televize nedostává peníze, když vysílá upoutávku na vlastní pořad, který poběží večer. Ale vodí to návštěvníky a překvapivě třeba na Vitalii chodí přes ten kolotoč nejvíc lidí z Roota.

mno pak bych doporucil hawranovi kolotoc bloknout - roota tim nepolozi :)

chapu, ze vadi reklama nahore na strance, ale ten kolotoc uplne dole IMHO fakt neprekazi

V2kt0r

Re:Udal firmu za nelegální software, dostal statisíce
« Odpověď #51 kdy: 16. 09. 2015, 11:17:17 »
"novinařiny" z dílny IInfo, tak pupínkový portál Vitalia je výtečným zdrojem. Jestli jste to dodnes netušili, tak popcorn "může rovněž aktivovat mozkové proteiny misfold do spojené formy Alzheimerovy choroby, známé jako beta-amyloid."
Kokodák intelligence.  ;D ::)
Google translátor v kombinaci s autorem, který nemá tucha, o čem to píše, takže nemá šanci si zkontrolovat, jestli to, co z Google vylezlo, má hlavu a patu.

Re:Udal firmu za nelegální software, dostal statisíce
« Odpověď #52 kdy: 16. 09. 2015, 12:06:40 »
...
mno pak bych doporucil hawranovi kolotoc bloknout - roota tim nepolozi :)

chapu, ze vadi reklama nahore na strance, ale ten kolotoc uplne dole IMHO fakt neprekazi

To jsi zřejmě ještě neviděl ten footer kolotoč v novým dyzajnu ...

ET

Re:Udal firmu za nelegální software, dostal statisíce
« Odpověď #53 kdy: 16. 09. 2015, 12:38:01 »
...
mno pak bych doporucil hawranovi kolotoc bloknout - roota tim nepolozi :)

chapu, ze vadi reklama nahore na strance, ale ten kolotoc uplne dole IMHO fakt neprekazi

To jsi zřejmě ještě neviděl ten footer kolotoč v novým dyzajnu ...

mno videl jsem nejake ukazky noveho roota a chtelo se mi..., ale kolotoc jsem nevidel, mas pravdu (zajimave, ze z reklamy neni dostatek penez na provoz portalu, ale na novy design prachy jsou...)

nicmene stale plati vyse napsane, tj. blokace bez "ujmy" rootu ;), otazka jak se s tim vyporada tvoje moralka :)

Re:Udal firmu za nelegální software, dostal statisíce
« Odpověď #54 kdy: 16. 09. 2015, 13:12:26 »
...
mno pak bych doporucil hawranovi kolotoc bloknout - roota tim nepolozi :)

chapu, ze vadi reklama nahore na strance, ale ten kolotoc uplne dole IMHO fakt neprekazi

To jsi zřejmě ještě neviděl ten footer kolotoč v novým dyzajnu ...

mno videl jsem nejake ukazky noveho roota a chtelo se mi..., ale kolotoc jsem nevidel, mas pravdu ...

Pokud mluvíš o těch náhledech ondynoj, tu už je live beta verze:
http://beta.root.cz/

ET

Re:Udal firmu za nelegální software, dostal statisíce
« Odpověď #55 kdy: 16. 09. 2015, 13:35:40 »
huh, to uz neni kolotoc, ale horska draha... ale stejne mi to nevadi, je to dole a tam fakt moc casto nelezu/nekoukam... a ten novy design teda nic moc