MS Windows Administrátor

Tomáš Krause

  • *****
  • 20
  • Pokud mě potřebujete kontaktovat, použijte e-mail.
    • Zobrazit profil
    • Osobní web
    • E-mail
MS Windows Administrátor
« kdy: 03. 02. 2015, 10:12:34 »
AdminIT s.r.o., starající se mimo jiné i o chod serverů, na kterých běží Root.cz, rozšiřuje tým.

Požadujeme

  • velmi dobrou znalost desktopových produktů společnosti Microsoft (Windows XP/7/8/8.1, Office)
  • alespoň základní znalost serverových produktů společnosti Microsoft (MS Server, SQL, Exchange)
  • dobrou orientaci v IT problematice (co je router/switch, co je IP adresa, obnova ztraceného hesla v AD)
  • alespoň základní znalost OS GNU/Linux (přihlásím se, umím ping, traceroute, práce se soubory, připojení přes SSH)
  • výhodou je i základní znalost některého z programovacího jazyků C/C++, Perl, Bash, PowerShell
  • spolehlivost (jsem kde a kdy se dohodne, něco se nepovede tak sám to ohlásím)
  • chuť učit se nové věci (nové a neznámé je výzva a příležitost, ne strašák, protože se chci učit nové a mám kolem starší kolegy co mi pomohou)
  • přemýšlení nad prací, snažíme se věci dělat chytře, tedy hledat cesty jak automatizovat rutinní úkoly
  • důraz na bezpečnost řešení

Nabízíme

  • práci v mladém kolektivu (i současní studenti VŠ)
  • klidné a příjemné pracovní prostředí v centru Plzně (jídelna s kávovarem, lednička, mikrovlnka)
  • cestování za klienty ( - jen při oboustranné dohodě, Plzeň / Praha / Ostrava - nemusím jen sedět v kanceláři)
  • možnost/nutnost profesního růstu (naším i tvým zájmem je se učit nové a zdokonalovat se, což se následně odrazí tvém platu i tvé ceně na trhu práce)
  • možnost práce pro studenty/absolventy (jsi na začátku a nevíš jak začít ? U nás tě starší provedou)

Kontakt
prace at adminit.cz
http://www.adminit.cz