Taky vás sejří telefony s obr displayem?

devnull

Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #45 kdy: 15. 12. 2014, 18:47:37 »
Me se libil ten link na hloupou Nokii, co tu nekdo postnul.
Chtel bych ale, aby mela GPS a idealne asi i WiFi ( i kdyz to uz snad dnes ani neni treba ).
Absence GPS mi ale vadi.
Z aplikaci by se mi hodila treba "svitilna", snad se na to da sehnat :)

Proste bych chtel neco ala E52 sveho casu ... nic vic nepotrebuji


Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #46 kdy: 15. 12. 2014, 21:07:20 »
Problém Blackberry je v tom, že většina lidí na smrtfonech hlavně konzumuje obsah a klávesnice překáží. Ono co si budem povídat, kdo chce psát emaily je taky chce číst a číst něco na 3p lcd je docela trn v patě. Docela se divim, že se to dnes prodává. I když možná moc ne - na Alze jich aktuálně maji dvanáct použitých a nový žádný.

M.

Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #47 kdy: 15. 12. 2014, 21:56:26 »
Nu, BlackBerry vypadá po nějaké době, že nestíhá právě vyrábět a dodávat požadované množství, aktuálně celkem bodují s tím Passport modelem, což je 4,5" LCD s QWERTY klábosnicí pod ním. Takže ano, má to stále svoji klientelu. Jistě, je to kompromis, klávesnice zabere něco místa, takže jde o to, co potřebuji víc.
Odpovídal jse tazateli, co chtěl QWERTY, kam se má podívat. Zkoušel jsme několik telefonů na této bázi, ale tohle BlackBerry z toho, co dneska existuje, umí nejlépe (dříve jsme používal Nokia E řadu s QWERTY). Apropo, i šéf Googlu používá BlackBerryho, a to ještě starej Bold 9900. Divím se, že mu Motorola nevyrobila nic na Androidu, co by ho uchvátilo (no, Motorola Pro není žádná výhra). :-)
Jinak BB dělá i plně dotyková pádla v řadě Z, celkem sije chválí také.

Yarda

Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #48 kdy: 15. 12. 2014, 22:06:34 »
Já mám tenhle mobil
http://www.extragsm.com/sony-ericsson-k510-phone-gallery-1426.html
celkem mi vyhovuje, snad ty fotky a video by mohly být o něco lepší.
Mobil mám k občasnému volání, většinou v rámci rodiny a k posílání votravů votravných (co mi občas volají, že pro mne mají výýýhodné nabídky na cokoliv) do (_._)
A tu a tam k pořízení nějaké fotky, např. k ofocení otevírací doby v nějakém qelbu, abych si to nemusel psát.
Na internet mám doma NB a "muziku" z mobilu po cestě poslouchat nemusím.
Ostatní členové naší rodiny jsou IN a mají smartfouny.
Soudím, že displeje smartfounů jsou na malé displeje moc velké a na velké displeje jsou zase moc malé.

txt

Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #49 kdy: 15. 12. 2014, 22:27:23 »
https://www.google.cz/search?q=n97&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=oFGPVIDVHoHsUofKg-AC&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=641

Po konstrukční stránce dokonalý (odolný i praktický), akorát to už pomalu zastarává.


Něco

Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #50 kdy: 15. 12. 2014, 23:11:09 »
Já používám od konce roku 2011 Nokii N900 (http://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_N900). Konstrukčně geniální, mechanika drží, rozměry tak akorát (možná by mohla být trošku tenčí). Při rozumném nastavení vydrží pár dní na baterku, telefonuji docela dost, píši dlouhé SMS. Jediné co mi vadí je pomalé prohlížení webu, i přesto, že mám n900 přetaktovanou.

Tonda

  • *****
  • 630
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #51 kdy: 16. 12. 2014, 14:02:20 »
Ten výběr telefonů je dnes tak široký ( http://mobilni-telefony.heureka.cz/f:12954:-3/?o=5&f=5 ), že stesk OP považuji pouze za klasický pláč ve stylu "ta dnešní mládež je taková..."
To myslíš vážně? To sou skoro všechno prastaré telefony, které jen nějaký trouba zapomněl vyřadit z eshopu a tak na Heuréce stále hnijí, jako třeba SE C902 z roku 2008.

Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #52 kdy: 16. 12. 2014, 14:34:36 »
Ale stejně, Budoucnost Patří Aluminiu.

Chci ti říct jenom jedno slovo, jenom jedno slovo. Posloucháš? Plasty.
Bible Kralická, přísloví 26

3 Bič na koně, uzda na osla, a kyj na hřbet blázna.
7 Jakož nejednostejní jsou hnátové kulhavého, tak řeč v ústech bláznů.
14 Dvéře se obracejí na stežejích svých, a lenoch na lůži svém.
27 Kdo jámu kopá, do ní upadá, a kdo valí kámen, na něj se obrací.

Krleš!

Tonda

  • *****
  • 630
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #53 kdy: 16. 12. 2014, 14:37:35 »
Když chci chytrý telefon s Androidem nebo Widlema, aby byl super malý, display do 3", nepřekážel, neprasklo na něm sklo po desátém pádu, tak mám asi smůlu.

Tady je seznam telefonů s Androidem nebo widlema do úhlopříčky 3,3"
http://mobilni-telefony.heureka.cz/f:2479:1148918,1047535,847071,802130,802120,802086,866056,804776,1783185;12954:1-3.3/?o=5
Hardvarově sou to všechno celkem křápy.

A já se ptám, jestli jsem magor já, že chci malý telefon, ze kterého půjde příjemně volat, smskovat, fotit a kontrolovat e-maily, nebo se všichni posrali v kině a ty telefony s 5" displayem jsou jen pro školní zmrdy, kteří si chtějí brouzdat i o hodině a na normální lidi se sere.

Volat, SMSkovat, fotit a kontrolovat maily jde i s hloupými telefony už pěknou řádku let, na to nepotřebuješ Android nebo Windows, to zvládal i můj SonyEricsson T300 z roku 2007 (foťák byl externí a připojoval se do systémového konektoru). Než výše uvedené křápy bych ovšem doporučil něco jako Nokia Asha 311 nebo 503.

TomBA

Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #54 kdy: 16. 12. 2014, 15:20:32 »
Manželke som kúpil Motorola Moto E. Malý, rýchly smartfón vo veľmi slušnej výbave a cene....

jenda

Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #55 kdy: 16. 12. 2014, 15:28:26 »
nesejri, proc, kdo chce chodit s padlem, je jich na trhu dost. ja mam iPhone 5s a jsem spokojen :)

Hannibal Lecter

Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #56 kdy: 16. 12. 2014, 22:14:41 »
Jak už tu psali, jseš prostě starej rakváč a měl sis koupit toho krokodýla. Dnes mi v práci mladí potvrdili, vlezou do vlaku/autobusu, vytáhnou zmrdfouna, přifázují špunty a čučí na film. Kapišto.

Milhaus

Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #57 kdy: 16. 12. 2014, 22:19:23 »
Už asi 3 roky používam Sony Ericson Xperia Mini pro sk17i, s cyanogenmodom (android 4.4 základ) to funguje dosť dobre. Teda okrem niekoľkominútového štartu a kvality nahrávaného videa, ale to mi nevadí. Dúfam, že keď sa rozpadne bude už existovať nejaká náhrada...

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #58 kdy: 16. 12. 2014, 23:24:35 »
nesejri, proc, kdo chce chodit s padlem, je jich na trhu dost. ja mam iPhone 5s a jsem spokojen :)

To mate ale stary kram se zastaralymi ficurami. Nejde ohnout.

Muhehe

Re:Taky vás sejří telefony s obr displayem?
« Odpověď #59 kdy: 17. 12. 2014, 02:01:38 »
nesejri, proc, kdo chce chodit s padlem, je jich na trhu dost. ja mam iPhone 5s a jsem spokojen :)
jo to sem si rikal taky par let zpatky u svyho minulyho telefonu... ale nic nevydrzi vecne. a ted mam moderni hyperultrasupercool mrdku kterou jsem prvni mesic chtel venovat bezdomovci, aby me ten smartphone aspon chvili prestal srat. pak se ve me hnulo svedomi, ze prece nejsem takova krysa abych nekomu dalsimu takhle skodil.