Outlook nenačítá obrázky

fos4

Outlook nenačítá obrázky
« kdy: 17. 10. 2014, 09:45:26 »
Ahoj všichni,

chtěl bych se zeptat zda jste se nesetkali s problémem, kdy outlook nenačítá obrázky.

Když pošleme mailing, tak do něj přidáváme obrázky (http://) a někdy se stane, že outlook tento obrázek prostě nezobrazí (zůstane tam prázdný obdelník) - co jsem se díval do access logů na serveru není tam ani žádný pokud o přístup, jako kdyby to prostě ignoroval. Když si uživatel dá zobrazit jiný e-mail a pak se vrátí na původní, outlook již vše zobrazí.



Lol Phirae

Re:Outlook nenačítá obrázky
« Odpověď #1 kdy: 17. 10. 2014, 10:06:07 »
Ano, setkal. On je nenačítá schválně. Nauč se posílat váš spam v rozumném formátu, na ty vaše HTML vomalovánky není nikdo zvědavej.


fos4

Re:Outlook nenačítá obrázky
« Odpověď #2 kdy: 17. 10. 2014, 10:52:29 »
Ne, toto to nezpůsobuje. Stahování obrázků je povoleno a po překliknutí na jiný e-mail vše začne fungovat (většinou). Ale i tak díky za odpověď.

Lol Phirae

Re:Outlook nenačítá obrázky
« Odpověď #3 kdy: 17. 10. 2014, 11:11:28 »
Ono je úplně jedno, co to způsobuje. Celý nápad posílat mailingy s obrázky je k hovnu. Třeba to váš marketing pochopí podané v módní obrázkové podobě pro debily.

fos4

Re:Outlook nenačítá obrázky
« Odpověď #4 kdy: 17. 10. 2014, 14:16:15 »
Opravdu děkuju za pomoc, ihned jdu vysvětlit našemu marketingu, že obrázky v e-mailech jsou k ničemu. Nechceš ještě tuto super novinku poslat všem firmách, které také používají v emailech obrázky ? Určitě jim to ničí obrat a potřebují poradit jak zvednou byznys..


OMG

Re:Outlook nenačítá obrázky
« Odpověď #5 kdy: 17. 10. 2014, 14:35:55 »
Opravdu děkuju za pomoc, ihned jdu vysvětlit našemu marketingu, že obrázky v e-mailech jsou k ničemu. Nechceš ještě tuto super novinku poslat všem firmách, které také používají v emailech obrázky ? Určitě jim to ničí obrat a potřebují poradit jak zvednou byznys..

Jenomze Lol Phirae ma pravdu. V praci mam nacitavani externiho obsahu zakazane adminem, doma v Mail to mam zakazane taky, v Thunderbird taky a na telefonu taky...  Co koho do toho co si ctu a kdy si to ctu... Ze mate marketing (rozumej Frantu) ktery mel pred tydnem 18 a ma pocit, ze tohle je ta spravna cesta protoze jemu se to zobrazuje je uplne jedno. Vase e-maily jsou pro me k nicemu kdyz nic v nich nevidim a po pravde takovehle e-maily rovnou mazu, protoze v 99% pripadu se jedna o SPAM.

kelad

Re:Outlook nenačítá obrázky
« Odpověď #6 kdy: 17. 10. 2014, 14:50:29 »
Opravdu děkuju za pomoc, ihned jdu vysvětlit našemu marketingu, že obrázky v e-mailech jsou k ničemu. Nechceš ještě tuto super novinku poslat všem firmách, které také používají v emailech obrázky ? Určitě jim to ničí obrat a potřebují poradit jak zvednou byznys..

delej jak myslis.

komu neni rady tomu neni pomoci... ;-)

fos4

Re:Outlook nenačítá obrázky
« Odpověď #7 kdy: 17. 10. 2014, 14:51:35 »
Toto není předmětem diskuze. Mailing, který posíláme se dobře zobrazuje i bez obrázků - pokud se uživateli stahují je to příjemný bonus, bohužel outlook stáhne 1obrázek a druhý z neznámého důvodu ne - to je oč mně běží a proč jsem založil toto téma.

Jestli firma XY posílá plně obrázkový mailing je to její věc a pravděpodobně ji to i funguje (jinak by to asi nedělali).
Zda to má někdo v práci zakázané opět jeho věc, ale o toto mně vůbec nejde. Na to si můžeme založit další téma, kde budeme diskutovat jak je to špatné a kdo to dělá dobře.


fos4

Re:Outlook nenačítá obrázky
« Odpověď #8 kdy: 17. 10. 2014, 14:54:28 »
Tyto odpovědi mně přijdou jako ve stylu: "Pořídil jsem si auto XY a nyní mně na něm něco nefunguje, nevíte co s tím ?" a rada by zněla: "nepořizuj si XY ale YZ".

kelad

Re:Outlook nenačítá obrázky
« Odpověď #9 kdy: 17. 10. 2014, 15:00:30 »
Toto není předmětem diskuze.

Delas celkem znamou chybu:

Often, people who need technical help have a high-level goal in mind and get stuck on what they think is one particular path towards the goal. They come for help with the step, but don't realize that the path is wrong. It can take substantial effort to get past this.

http://www.catb.org/esr/faqs/smart-questions.html#goal

Outlook

Re:Outlook nenačítá obrázky
« Odpověď #10 kdy: 17. 10. 2014, 15:04:02 »
Jednou jsem tento problém s obrázkami řešil v Outlooku 2003 a pomohl mi tento návod.

fos4

Re:Outlook nenačítá obrázky
« Odpověď #11 kdy: 17. 10. 2014, 15:06:26 »
Jednou jsem tento problém s obrázkami řešil v Outlooku 2003 a pomohl mi tento návod.

Moc díky, vyzkouším.

nobody

Re:Outlook nenačítá obrázky
« Odpověď #12 kdy: 17. 10. 2014, 15:07:18 »
Me ta otazka zase prijde jako:
"Koupil jsem si od komercni spolecnosti Microsoftu program Outlook a nefunguje jak by mel, muzete mi opensource komunito pomoci ?" :)

Vazne, zkuste kontaktovat Microsoft Support :)


fos4

Re:Outlook nenačítá obrázky
« Odpověď #13 kdy: 17. 10. 2014, 15:14:46 »
Me ta otazka zase prijde jako:
"Koupil jsem si od komercni spolecnosti Microsoftu program Outlook a nefunguje jak by mel, muzete mi opensource komunito pomoci ?" :)

Vazne, zkuste kontaktovat Microsoft Support :)

Tuhle odpověď beru ;)

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Outlook nenačítá obrázky
« Odpověď #14 kdy: 17. 10. 2014, 16:11:48 »
Zda to má někdo v práci zakázané opět jeho věc,...

To je spis jedine rozumne nastaveni od doby, kdy to spameri a jini sulini pouzivaji na volani domu, aby vedeli, ktera adresa je aktivni.