VPS pro web a Git

jenda

Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #15 kdy: 14. 10. 2014, 09:58:03 »
no a pokud neni intel podminkou, treba krabka s 16GB  a spotrebou 5w.

http://forum.root.cz/index.php?topic=9651.75

jinak znamej pouziva digitalocean(5usd/m), forpsi maji taky nejaky zakladni za 125czk/mesic - ale teda administraci pres heslo bez https me docela prekavpili ;)


Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #16 kdy: 14. 10. 2014, 10:05:47 »
Pokud bych resil ciste git tak pouziju bitbucket.

To se vyplatí jen do těch pěti uživatelů, když je to zdarma. Pak je třeba platit 10 dolarů měsíčně, za což mám plnotučnou VPS, která toho umí výrazně víc než jen Git a nejsem omezený ani tím počtem uživatelů.

...

Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #17 kdy: 14. 10. 2014, 10:48:50 »
Kdyz vezmu J1900 s 40W / 20V zdrojem na dejme tomu 6 let tak je to:
porizovaci: 5.500,-
rocne: 550 - 1500,-

122 kc - 200 kc mesicne podle toho jestli to bude porad idle nebo porad tocit maximalni zatez.
2GB RAM
500GB HDD
s moznosti upgrade na 8GB a nekde k 1TB.
4jadro o vykonu dvou 6 let starych laptopu (T7100)
rozdil je jen v konektivite, zalohovani napajeni

pro domaci pouziti je externi konektivita a dostupnost spis nevyhodou.
zato je na miste otazka jestli to 6 let vydrzi non-stop provoz.


Vit

Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #18 kdy: 14. 10. 2014, 12:42:03 »
Ahoj,
mam k dispozici pro sve projekty vykony server na 1Gbps, takze muzu nabidnou VPS na OpenVZ s volitelnymi paramatery(za GB RAM 50 Kc, za GB mista na disku 2 Kc). V pripade zajimu, me muzete kontaktovat na vit@artusenko.cz

Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #19 kdy: 14. 10. 2014, 12:47:45 »
Pokud bych resil ciste git tak pouziju bitbucket.
To se vyplatí jen do těch pěti uživatelů, když je to zdarma. Pak je třeba platit 10 dolarů měsíčně, za což mám plnotučnou VPS, která toho umí výrazně víc než jen Git a nejsem omezený ani tím počtem uživatelů.
Ano to je pravda, tahle varianta me nenapadla protoze kdyz budu mit vic jak 5 uzivatelu nebudu resit par korun mesicne usporu protoze zrejme prinesou radove jine prijmy kdyz uz pouzivaji git...
Děkuji za možnost editace příspěvku.


i

Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #20 kdy: 14. 10. 2014, 12:57:19 »
Možná zdánlivě mimo mísu:
Buď jsem trošičku paranoidní, nebo něco nevidím, rád bych ale ten busness-model pochopil, kde VPS-zákazník, bere jistotu, že mu VPS-poskytovatel nebude vytěžovat data?



Brutus

Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #21 kdy: 14. 10. 2014, 13:03:54 »
Mrkni na rackburst.net

Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #22 kdy: 14. 10. 2014, 13:36:28 »
Možná zdánlivě mimo mísu:
Buď jsem trošičku paranoidní, nebo něco nevidím, rád bych ale ten busness-model pochopil, kde VPS-zákazník, bere jistotu, že mu VPS-poskytovatel nebude vytěžovat data?
jsi paranoidni. nechapes, ze cely tenhle svet je zalozeny na duvere.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Pupupaj

Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #23 kdy: 14. 10. 2014, 13:50:32 »
ja jiz leta vyuzivam www.vpsfree.cz a nemuzu si stezovat.
Ono na moje svn a nekolik desitek joomla webu to krasne staci:)

i

Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #24 kdy: 14. 10. 2014, 13:51:33 »
Možná zdánlivě mimo mísu:
Buď jsem trošičku paranoidní, nebo něco nevidím, rád bych ale ten busness-model pochopil, kde VPS-zákazník, bere jistotu, že mu VPS-poskytovatel nebude vytěžovat data?
jsi paranoidni. nechapes, ze cely tenhle svet je zalozeny na duvere.

V tom případě proč musím dávat osobní údaje ?

Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #25 kdy: 14. 10. 2014, 14:10:38 »
Jake a kam? Ze si nemuzes zalozit server anonymne?
Protoze jinak nechapu dotaz.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

j

Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #26 kdy: 14. 10. 2014, 18:52:32 »
Celý server žere 35W ... na 130Kč.

A tohle resis? At uz budes kdekoli, prakticky vzdy narazis na ruzna omezeni. Samo, vps nejspis bude mit o dost lepsi konektivitu, ale nejspis taky budes mit o dost min mista na disku a jeste min RAM.

Resit kilo mesicne ... to delas za minimalni plat? Nebo to platis z kapesnyho? Ze resis usporu v radu 50Kc mesicne?

jsi paranoidni. nechapes, ze cely tenhle svet je zalozeny na duvere.
Naivisto ... kdokoli provozuje cokoli aspon trochu zajimavyho, tak sepisuje poradnym penalem okoreneny smlouvy na tema zcizeni dat. A pokud jsou ta data pro dotycneho opravdu kriticka, tak je vzivote nikomu ven nesveri.

fail

Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #27 kdy: 14. 10. 2014, 20:00:52 »
Možná zdánlivě mimo mísu:
Buď jsem trošičku paranoidní, nebo něco nevidím, rád bych ale ten busness-model pochopil, kde VPS-zákazník, bere jistotu, že mu VPS-poskytovatel nebude vytěžovat data?
jsi paranoidni. nechapes, ze cely tenhle svet je zalozeny na duvere.
spis na lenosti neduverovat az mozna i lenosti overovat. ale ono je to skoro to stejne. protoze malokdy bude mit k dizpozici data, ktera bude mit smysl nejak zuzitkovavat nebo se s tim vymyslet.

Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #28 kdy: 14. 10. 2014, 20:13:24 »
Ne, dělám to z důvodu konektivity a pak taky nevole spolubydlících, že mi doma běží tolik počítačů.

Re:VPS pro web a Git
« Odpověď #29 kdy: 14. 10. 2014, 20:15:42 »
Naivisto ... kdokoli provozuje cokoli aspon trochu zajimavyho, tak sepisuje poradnym penalem okoreneny smlouvy na tema zcizeni dat. A pokud jsou ta data pro dotycneho opravdu kriticka, tak je vzivote nikomu ven nesveri.
I ta smlouva je prece projevem duvery. Je tady jakasi vymahatelnost penale, ale v tyhle pravni džungli?
"nikomu ven nesveri" - jednodussi nez se snazit resit nejaky servery apod je proste podplatit zamestnance, jejich spravce apod.
Děkuji za možnost editace příspěvku.