Aktualizace SLES 10 SP1 na vyšší

PetrR

Aktualizace SLES 10 SP1 na vyšší
« kdy: 28. 09. 2014, 15:05:47 »
Zdravim okolodiskutujici,

omlouvam se predem pokud bude muj dotaz prilis laicky na mistni odbornou verejnost.

Dostal jsem od kolegy image SUSE Linux Enterprise Server 10 SP1 na "hrani" a zkouseni si a uceni se. Jak jsem zjistil SLES 10 SP1 je jiz starsi system. Chtel jsem provest jeho aktualizaci, ktera ale nebyla uspesna z duvodu toho ze nemam spravny link na update repository.
V software update konfiguraci mam update.novell.com typ NU status inactive a link na dir://media/cdrom tedy jak jsem pochopil na DVD s update Active.

Jak jsem se docetl update by snad byl i mozny, zaplaty a tak, ale nikde nejsem schopen najit ten spravny link na repository pro update po siti nebo kde stahnout DVD na update na SP2 3 atd.

Pokud by byl nekdo ochoten poradit budu rad.

Dekuji predem a jsem s pozdravem

PetrR 
« Poslední změna: 28. 09. 2014, 22:08:39 od Petr Krčmář »


tux


PetrR

Re:SUSE Linux Enterprise Server 10 SP1 a jeho update
« Odpověď #2 kdy: 28. 09. 2014, 19:14:40 »
Diky moc akorat jsem tam nenasel SLES 10 SP2 a jak sem se docetl je potreba jit postupne (SP1>SP2>SP3 atd) :( nejaky jiny zdroj jeste prosim? Treba u nas na nejakem univerzitnim ftp?

Diky

Petr

nobody


Tomas

Re:Aktualizace SLES 10 SP1 na vyšší
« Odpověď #4 kdy: 28. 09. 2014, 22:48:32 »
SLES10 SP1 uz je davno nepodporovany, na nu.novell.com update repozitare pren neexistuju. Ucit sa na niecom tak starom je skoda. Preco nie SLES11? Ved je zdarma.