Co se učit za programovací jazyk?

Jelito

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #165 kdy: 14. 08. 2014, 03:46:08 »
Me bavi Mirek, je to pryma ftipne klucina ale jinak totalni pako.


Mirek

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #166 kdy: 14. 08. 2014, 12:45:59 »
Me bavi Mirek, je to pryma ftipne klucina ale jinak totalni pako.

No, Jelito, řekni sám. Kde jinde se ti dostane cenných rad do života typu "partnerský vztah je nahouby, jen ztráta času a vyhazování peněz. Kurvy, hospodyně z UK a restaurace jsou lepší a levnější".

Není to úžasné?

Já osobně doufám, že tohle píší uhrovatí puberťáci, kteří od svých 10 let tráví většinu času u PC a že je časem tenhle pohled na svět opustí. Protože jestli je to názor několika už dospělých chlapů a ti jsou přesvědčení že partnerku potřebují jen na kou..ní, šu..ní, praní, úklid a vaření, bylo by mi z toho opravdu smutno.

Tuxátor

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #167 kdy: 14. 08. 2014, 12:57:55 »

tojsemja

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #168 kdy: 14. 08. 2014, 14:10:09 »
...

diky za pohled. dal se se SAPem seznamuju... kazdopadne jak tu rekl Bla: soucasti strategie je ze se do SAPu nedostane kazdy. Pokousel jsem se sehnat nejake GUI na ABAP... Pokousel jsem se sehnat NetWeaver ale nejde mi rozchodit. Je to to prostredi na ABAP? Chci to jen na vyzkouseni / uceni. Takze staci aby mi neco na pozadi simulovalo DB, aplikacni vrstvu a ten NetWeaver je jakesi GUI / neco co to zapouzdruje tzn: prezencni vrstva. Aktualne jsem si zkousel neco s HANA a co se vyvoje tyce tak je to pritulne :)

Jelito

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #169 kdy: 14. 08. 2014, 15:20:22 »
Já osobně doufám, že tohle píší uhrovatí puberťáci, kteří od svých 10 let tráví většinu času u PC a že je časem tenhle pohled na svět opustí. Protože jestli je to názor několika už dospělých chlapů a ti jsou přesvědčení že partnerku potřebují jen na kou..ní, šu..ní, praní, úklid a vaření, bylo by mi z toho opravdu smutno.

To vis, neni snem kazdeho z nas mit hypoteku, leasing, 3 decka na krku, panelakovy byt, tloustnouci manzelku ktera odmita polykat a travit vikendy pranim, zehlenim a mytim oken. Pokud tuhle otrocinu nekdo povazuje za znak dospelosti, mel by byt prohlasen za nesvepravneho.


Host

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #170 kdy: 14. 08. 2014, 16:23:44 »
...

diky za pohled. dal se se SAPem seznamuju... kazdopadne jak tu rekl Bla: soucasti strategie je ze se do SAPu nedostane kazdy. Pokousel jsem se sehnat nejake GUI na ABAP... Pokousel jsem se sehnat NetWeaver ale nejde mi rozchodit. Je to to prostredi na ABAP? Chci to jen na vyzkouseni / uceni. Takze staci aby mi neco na pozadi simulovalo DB, aplikacni vrstvu a ten NetWeaver je jakesi GUI / neco co to zapouzdruje tzn: prezencni vrstva. Aktualne jsem si zkousel neco s HANA a co se vyvoje tyce tak je to pritulne :)
Jo, SAPistů je v poměru k javistům tak jedno promile, aspoň jsme vzácní :).
Netweaver je aplikacni server. Prezencni je SAPGui, ktere se k tomu Netweaveru pripojuje. Jestli chces, ozvi se na rlopan@seznam.cz, muzu ti pomoct rozbehat ten trial Netweaver.

tojsemja

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #171 kdy: 14. 08. 2014, 19:23:02 »
...

diky za pohled. dal se se SAPem seznamuju... kazdopadne jak tu rekl Bla: soucasti strategie je ze se do SAPu nedostane kazdy. Pokousel jsem se sehnat nejake GUI na ABAP... Pokousel jsem se sehnat NetWeaver ale nejde mi rozchodit. Je to to prostredi na ABAP? Chci to jen na vyzkouseni / uceni. Takze staci aby mi neco na pozadi simulovalo DB, aplikacni vrstvu a ten NetWeaver je jakesi GUI / neco co to zapouzdruje tzn: prezencni vrstva. Aktualne jsem si zkousel neco s HANA a co se vyvoje tyce tak je to pritulne :)
Jo, SAPistů je v poměru k javistům tak jedno promile, aspoň jsme vzácní :).
Netweaver je aplikacni server. Prezencni je SAPGui, ktere se k tomu Netweaveru pripojuje. Jestli chces, ozvi se na rlopan@seznam.cz, muzu ti pomoct rozbehat ten trial Netweaver.

jooo!!! diky moc. mas u me 2,56 piv ~ http://en.wikipedia.org/wiki/Knuth_reward_check :) :) pisu ti email z gmailu ;)

lldkklfs

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #172 kdy: 14. 08. 2014, 21:23:22 »
To vis, neni snem kazdeho z nas mit hypoteku, leasing, 3 decka na krku, panelakovy byt, tloustnouci manzelku ktera odmita polykat a travit vikendy pranim, zehlenim a mytim oken. Pokud tuhle otrocinu nekdo povazuje za znak dospelosti, mel by byt prohlasen za nesvepravneho.

Ty ještě věříš na to, že doktory nosej čápi a sestřičky vrány? A že stačí vytáhnout stovku z peněženky a zhmotní se pekař, který ti vyrobí rohlík, až ti bude 70? Já myslel, že v dnešní době internetu a wikipedie si může každej najít, jak to vlastně je.

fukan

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #173 kdy: 14. 08. 2014, 23:07:12 »
Me bavi Mirek, je to pryma ftipne klucina ale jinak totalni pako.

No, Jelito, řekni sám. Kde jinde se ti dostane cenných rad do života typu "partnerský vztah je nahouby, jen ztráta času a vyhazování peněz. Kurvy, hospodyně z UK a restaurace jsou lepší a levnější".

Není to úžasné?

Já osobně doufám, že tohle píší uhrovatí puberťáci, kteří od svých 10 let tráví většinu času u PC a že je časem tenhle pohled na svět opustí. Protože jestli je to názor několika už dospělých chlapů a ti jsou přesvědčení že partnerku potřebují jen na kou..ní, šu..ní, praní, úklid a vaření, bylo by mi z toho opravdu smutno.
prirodo, ty hovado! takovy smutny konec ultimatniho predatora jemuz neni v biologickem zebricku rovno...
uz je na case tenhle trapny pokus o pokracovani skoncit nejakou ostrejsi verzi eboly nez cist tyhle neofeminismy.

Bla

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #174 kdy: 14. 08. 2014, 23:46:29 »
Ty vole pánové!
Víte vy vůbec, jak je těžký se tu předvádět jako nafoukaný buran, hajzl a multi-fób, když se chováte ještě hůř?
Kua takhle žádnou pozornost, flame a hate nevyvolám!
Koukete se chovat zase jako rozmazlený pipiny a pohoršujte se nad mým buranstvím.
Takhle by to nešlo!
Všichni pěkně do řady, dodržky vám dám postupně!!

Jelito

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #175 kdy: 14. 08. 2014, 23:53:45 »
To vis, neni snem kazdeho z nas mit hypoteku, leasing, 3 decka na krku, panelakovy byt, tloustnouci manzelku ktera odmita polykat a travit vikendy pranim, zehlenim a mytim oken. Pokud tuhle otrocinu nekdo povazuje za znak dospelosti, mel by byt prohlasen za nesvepravneho.

Ty ještě věříš na to, že doktory nosej čápi a sestřičky vrány? A že stačí vytáhnout stovku z peněženky a zhmotní se pekař, který ti vyrobí rohlík, až ti bude 70? Já myslel, že v dnešní době internetu a wikipedie si může každej najít, jak to vlastně je.

Verim, ze v zivote existuje plno krasnych a drahych veci, ze se zivot da zit o dost lepe nez jako namysleny cesky pepik z panelaku s hypotekou a leasingem, ktery to povazuje za svuj nejvetsi zivotni uspech. Ale je tu s vama svanda, cervici se davaji lvovi za vzor.

Jelito

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #176 kdy: 14. 08. 2014, 23:56:10 »
Me bavi Mirek, je to pryma ftipne klucina ale jinak totalni pako.

No, Jelito, řekni sám. Kde jinde se ti dostane cenných rad do života typu "partnerský vztah je nahouby, jen ztráta času a vyhazování peněz. Kurvy, hospodyně z UK a restaurace jsou lepší a levnější".

Není to úžasné?

Já osobně doufám, že tohle píší uhrovatí puberťáci, kteří od svých 10 let tráví většinu času u PC a že je časem tenhle pohled na svět opustí. Protože jestli je to názor několika už dospělých chlapů a ti jsou přesvědčení že partnerku potřebují jen na kou..ní, šu..ní, praní, úklid a vaření, bylo by mi z toho opravdu smutno.
prirodo, ty hovado! takovy smutny konec ultimatniho predatora jemuz neni v biologickem zebricku rovno...
uz je na case tenhle trapny pokus o pokracovani skoncit nejakou ostrejsi verzi eboly nez cist tyhle neofeminismy.

Souhlasim, 90% populace jsou zmanipulovani hnupove a ignoranti, ze bych do afriky objednal letadlo pro par vzorku, samozrejme by se vracelo prez nejakou nepostihnutou zemi aby to nebylo moc napadne.

fukan

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #177 kdy: 15. 08. 2014, 10:37:41 »
Ty vole pánové!
Víte vy vůbec, jak je těžký se tu předvádět jako nafoukaný buran, hajzl a multi-fób, když se chováte ještě hůř?
Kua takhle žádnou pozornost, flame a hate nevyvolám!
Koukete se chovat zase jako rozmazlený pipiny a pohoršujte se nad mým buranstvím.
Takhle by to nešlo!
Všichni pěkně do řady, dodržky vám dám postupně!!
a proc prosim te takova reakce? to je kruta realita. podivej se na statistiku doziti. ja fakt nechapu kam az chcete ustupovat. feministky jsou ted jednoznacne na spici predatoru. system je nastaveny tak, ze se dozivaji vyssiho veku a jeste jim je to malo a stezuji si na kvalitu zivota. bodejt by ne, kdy tu stejnou kvalitu natahnou na delsi usek, tak se rozmelni. takze jestli feministkam ustupovat, tak jedine pokud se vyrovna genderova zatez a srovna se sance doziti.

Mirek

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #178 kdy: 15. 08. 2014, 11:53:27 »
Jo, pokračujte dál. Tahle sonda do duše ajťáka/softwéráře je naprosto dokonalá a zábavná.

Lvi a červi! To je pecka!

Jeďte dál ať je sranda.

prezek

  • ***
  • 229
    • Zobrazit profil
Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #179 kdy: 15. 08. 2014, 12:30:18 »
Jo, pokračujte dál. Tahle sonda do duše ajťáka/softwéráře je naprosto dokonalá a zábavná.

Lvi a červi! To je pecka!

Jeďte dál ať je sranda.
Nejlepší je to, že lvi nežerou červy, ale naopak.