Co se učit za programovací jazyk?

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #150 kdy: 12. 08. 2014, 21:33:16 »
a ve volnym case bych si rad nasel holku. nevite nekdo o nejake? :D

Co třeba tahle?
http://www.intimka.cz/Detail.aspx?id=495
 Rita65 22 let
Kraj: Vysočina Jsem Martina a doufám, že tu najdu neobyčejného muže, který je stejně jako já nadšený z počítačů a večery tráví nejraději doma.


Bla

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #151 kdy: 12. 08. 2014, 21:45:31 »
Ty voe, na intimce bych holku fakt nehledal, nebo tada jo, ale ve druhé větě bych se ptal, kolik chce za noc  ;D
I když možná už jsem geront a dneska se to tak nebere.

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #152 kdy: 12. 08. 2014, 21:59:11 »
Do každý baby musíš něco vrazit...  ;) ;D , např. dárečky, dovolený, atd. Všici to známe. A nakonec možná zjistíš, že tzv. normální baba tě stojí víc... Ale jak to chodí na intimce nevim. Náhodou jsem tam nedávno zavítal a na tohle narazil.
Nejhorší je, že i na normálních vážných seznamkách jsou jakoby solidně vyhlížející inzeráty a pak při třetím mailu vyjde najevo, že za prachy. Já už na seznamky chodím jen pro pobavení. I když se může vyskytnout výjimka.

Už radši končim. Tohle vlákno neni o babách. Promiňte mi menší off topic. Já jen, že když už se ptal..

Bla

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #153 kdy: 12. 08. 2014, 22:13:01 »
Hele, zajdeme spolu na pivo a probereme to :-)
Odkud jsi?

PrumernejCeskejHnup

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #154 kdy: 12. 08. 2014, 22:52:30 »
 Manzelka je nejdrazsi ku*va. Nejenze musite investovat do darecku, vozidla, domu, jidla atd ale stoji vas to neumerne moc casu a ztratite svobodu. Pokud vas cas ma mizivou hodnotu, je pro vas obycejna holka spravna volba, pokud vas cas ma cenu vyssi, je to nevyhodna ztrata casu. Venujete nekolik hodin az dnu presvedcovani samice k sexu a to jeste nebyva nejaka top modelka.

Zadarmo vam neda zadna ale nektere slipky na to jdou od lesa ekonomicky a chytre. Zaplacenim za sex ziskaji obe strany co chtely a ziskaji to hned - zena zdroje k obzive a muz poteseni z rozsevani semene pricemz ztraceny cas = doba k vyhledani protejsku na internetu a par hodin milovani. Neni treba si znechucovat den trpenim stupidnich otazek "Kdy se vezmeme?" "Co takhle jmeno pro miminko?". Dalsi vyhodou je snadna vymena partnera, sexovat 50 let s jednou hrosici je trochu ....no....divne.


Mirek

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #155 kdy: 12. 08. 2014, 23:18:48 »
Manzelka je nejdrazsi ku*va. Nejenze musite investovat do darecku, vozidla, domu, jidla atd ale stoji vas to neumerne moc casu a ztratite svobodu. Pokud vas cas ma mizivou hodnotu, je pro vas obycejna holka spravna volba, pokud vas cas ma cenu vyssi, je to nevyhodna ztrata casu. Venujete nekolik hodin az dnu presvedcovani samice k sexu a to jeste nebyva nejaka top modelka.

Zadarmo vam neda zadna ale nektere slipky na to jdou od lesa ekonomicky a chytre. Zaplacenim za sex ziskaji obe strany co chtely a ziskaji to hned - zena zdroje k obzive a muz poteseni z rozsevani semene pricemz ztraceny cas = doba k vyhledani protejsku na internetu a par hodin milovani. Neni treba si znechucovat den trpenim stupidnich otazek "Kdy se vezmeme?" "Co takhle jmeno pro miminko?". Dalsi vyhodou je snadna vymena partnera, sexovat 50 let s jednou hrosici je trochu ....no....divne.

Nick sedí. Zajímalo by mne, jak takové "potěšení rozsévání semene" s kurvou v praxi funguje, když z toho nakonec nic není. Já vždycky myslel, že jediný požitek s kurvou je z toho šu..ní.

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #156 kdy: 12. 08. 2014, 23:37:16 »
No, já na pivo moc nejsem (vím, sem divnej, ale už mi to nevadí, dřív jsem z toho měl i komplexy, ale zvykl jsem si).
Ale teď si vyčítám, že jsem to sem dával. Rozhodně nebylo mým cílem zaspamovat předchozí debatu o programování, big datech atd. debatou o babách. Prosím, pokračujte kdyžtak jinde.
Předchozí debata byla zajímavá. Lepší jak ňáký baby ;)

PrumernejCeskejHnup

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #157 kdy: 13. 08. 2014, 00:10:18 »
Nick sedí. Zajímalo by mne, jak takové "potěšení rozsévání semene" s kurvou v praxi funguje, když z toho nakonec nic není. Já vždycky myslel, že jediný požitek s kurvou je z toho šu..ní.

Protoze k uspokojeni chtice dojde a v mozku dojde k vyprodukovani uspokojiveho pocitu, evoluce nase mozky jeste nenaucila rozeznavat sex s kondomem od toho kde muze dojit k oplozeni, no, rozeseto je, jestli i zaseto to nevim.

JmJ

  • ****
  • 315
    • Zobrazit profil
Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #158 kdy: 13. 08. 2014, 08:30:39 »
No, já na pivo moc nejsem (vím, sem divnej, ale už mi to nevadí, dřív jsem z toho měl i komplexy, ale zvykl jsem si).
Ale teď si vyčítám, že jsem to sem dával. Rozhodně nebylo mým cílem zaspamovat předchozí debatu o programování, big datech atd. debatou o babách. Prosím, pokračujte kdyžtak jinde.
Předchozí debata byla zajímavá. Lepší jak ňáký baby ;)

ja bych naopak rekl, ze tohle je uzitecnejsi debata, nez ty tlachy o "programovani" ;-)

Kolemjdoucí

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #159 kdy: 13. 08. 2014, 08:42:32 »
Manzelka je nejdrazsi ku*va.

Manželka se nepořizuje za účelem sexu, ale za účelem rozmnožování.
Pakliže se nechceš rozmnožovat, vůbec nepotřebuješ manželku, je pro tebe zbytečná.

jkljkl@rjel.ee

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #160 kdy: 13. 08. 2014, 09:01:35 »
A vařit, uklízet, prát a žehlit bude potom kdo?

Kolemjdoucí

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #161 kdy: 13. 08. 2014, 09:14:12 »
A vařit, uklízet, prát a žehlit bude potom kdo?

Kromě vaření paní z UK za 100-150 Kč / hod. Najíš se v restauraci, stejně se pro jednoho nevyplatí vařit.

tojsemja

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #162 kdy: 13. 08. 2014, 15:30:51 »
OMG! vykaslete se na offtopic temata. aspon vim o cem se tady nemam bavit... fakt LOL!!!

No, já na pivo moc nejsem (vím, sem divnej, ale už mi to nevadí, dřív jsem z toho měl i komplexy, ale zvykl jsem si).
Ale teď si vyčítám, že jsem to sem dával. Rozhodně nebylo mým cílem zaspamovat předchozí debatu o programování, big datech atd. debatou o babách. Prosím, pokračujte kdyžtak jinde.
Předchozí debata byla zajímavá. Lepší jak ňáký baby ;)

nic o tom nevim. nadhod tema. ale filozoficky je mi z toho ouzko. velkobratrska paranoa u me dosahuje maximalnich hodnot :( :( http://www.veda.muni.cz/veda-a-vyzkum/4614-za-vytvoreni-simulatoru-se-student-proletel-ve-stihacce?utm_source=fb_milujeme&utm_medium=link&utm_campaign=facebook#.U-toMx9sPZ9

TondaK

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #163 kdy: 13. 08. 2014, 15:52:32 »

nic o tom nevim. nadhod tema. ale filozoficky je mi z toho ouzko. velkobratrska paranoa u me dosahuje maximalnich hodnot :( :( http://www.veda.muni.cz/veda-a-vyzkum/4614-za-vytvoreni-simulatoru-se-student-proletel-ve-stihacce?utm_source=fb_milujeme&utm_medium=link&utm_campaign=facebook#.U-toMx9sPZ9

To se proletel v praskovacim stihacim stroji L-39 nebo v F-35 STOVL s autopilotem, hlasovym a dotekovym ovladanim?

Mirek

Re:Co se učit za programovací jazyk?
« Odpověď #164 kdy: 13. 08. 2014, 17:58:36 »
To je paráda! Root mně baví.