Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně

Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #30 kdy: 10. 08. 2014, 13:06:48 »
Hlásím, že problém je vyřešen, kolegové tu konkrétní reklamu zakázali. Už se tu nebude zobrazovat.

Jen pro příště prosím, abyste rovnou přikládali screenshot, lépe se pak identifikuje a dohledává konkrétní problémová reklama.

přes http://www.root.cz/clanky/galerie-rozbalovani-referencniho-tabletu-s-firefox-os/

Za týden mám 81.000,-
Stačí dodržet několik pravidel a nyní vydělávám přes 3.000€ týdně.

Citace
...A co vy, čtenáři, teď už o tom taky víte. Zkuste to!"
Proveďte vklad ve výši minimálně 100 €




tux

binarne opcie su celkom dobry for. ja som ale na zeninom iphone na opere bez adblocku cital ze mam darovat svoju pupocnu snuru. to my neprislo az tak vtipne.

Žlutou lištu je třeba řešit takto:

root.cz##.adBlockMessage

...
Žlutou lištu je třeba řešit takto:

root.cz##.adBlockMessage

Ale já neřeším tu žlutou lištu.
Mne by zajímalo, esli je vážně třeba zobrazovat reklamu na ty šméčka.

andy

Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #33 kdy: 10. 08. 2014, 20:04:46 »
Nezobrazuje sa ti cisto nahodou zoznamka preto, ze si browsoval take stranky? Ja tu mam uz celu vecnost redhat openshift, nic ine.

peter

Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #34 kdy: 10. 08. 2014, 21:33:21 »
Dosť často sa kontextová reklama pretlačí aj napriek sledovaniu užívateľa. Táto reklama na binárne opcie sa tu vyskytuje s vysokou frekvenciou ako aj rôzne iné pokútne ponuky typu rýchla pôžička a zoznám sa s babou z iného kontinentu. Tento typ reklamy je oveľa výnosnejší, a tak sa nesmieme diviť p. Krčmářovi že ju sem stále púšťa. Aj on musí z niečoho žiť.

Mimochodom, aj mne sa zobrazuje kopec balastu cez reklamný systém google. Napríklad pôžičku som nikdy nepotreboval, v Čechách nežijem a núti mi to aj tu aby som si vybral pôžičku v českých korunách.


Eskymák_

Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #35 kdy: 19. 08. 2014, 16:20:27 »
Hlásím, že problém je vyřešen, kolegové tu konkrétní reklamu zakázali. Už se tu nebude zobrazovat.

Jen pro příště prosím, abyste rovnou přikládali screenshot, lépe se pak identifikuje a dohledává konkrétní problémová reklama.

přes http://www.root.cz/clanky/galerie-rozbalovani-referencniho-tabletu-s-firefox-os/

Za týden mám 81.000,-
Stačí dodržet několik pravidel a nyní vydělávám přes 3.000€ týdně.

Citace
...A co vy, čtenáři, teď už o tom taky víte. Zkuste to!"
Proveďte vklad ve výši minimálně 100 €

Mě teď nabízej dokonce:

Citace
88.000,- Kč měsíčně

Bez praxe a z pohodlí domova. Za první měsíc vyděláno 3220€.
 

http://c.imedia.cz/click?adurl=http://obchodovanipronovacky.com/sk/%3Futm_source%3Dsklik%26utm_medium%3Dcpc%26utm_campaign%3Dcontent&c=YAGK2IXS4NS78WTMUN2AEJ425N6K9Y2WEZX6DQ9PPK8E8M4NIHRWY3ASTQ5J59XNAQ3CP6KKUNDVYMV7GS2V58PJF48TZRC3TEMNJH39IMTDAGXWZ8MZIK8BI4G5J2SJS9E3JSPNCFXAA6ABHEVCK3ARZNQ8PJ7G6DPZA2CVZ5SHFGRFPVD9UYMUCX2H6E8PBDNWQU669VX8B98B74GSWBBVUGR88EEKADAFA35KKXWYFB2ZJZUH9DKVQHA7SYZGWBU4C


Ještě ta reklama je zamaskovaná stejně do obsahu stránky a není nijak oddělena. Prostě prasárna.

Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #36 kdy: 19. 08. 2014, 17:47:35 »
Pokud uvidíte nějakou problémovou reklamu, nahlaste ji kolegům na obchod (at) iinfo.cz. Přidejte nejlépe rovnou URL té reklamy. Oni mají možnost konkrétní reklamu zablokovat a nenechat ji u nás zobrazovat. Nemají možnost vidět předem všechny reklamy, které tam přichází, ale na nahlášení problému reagovat zpětně mohou.

McFly

  • *****
  • 560
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #37 kdy: 11. 08. 2023, 16:07:28 »
Sorry za otevirani stareho tematu, ale kdyz on je stale aktualni - chodi obchodnici z iinfra na roota a jine weby iinfa? Pokud ano, sami museli posledni dny zaregistrovat podvodnou reklamu, zase nejaky vydelek pro obcany CR nebo co. Odkazuje na fake web. Sorry, akosi nemam chut reportovat to dal, necht si obchodnici parkrat refreshuji main page roota. A ja na mobilu prestavam vyuzivat Chrome a prechazim na Firefox s uBlockem. Vyreseno.

Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #38 kdy: 14. 08. 2023, 19:09:46 »
Obchodníci určitě pravidelně na weby nechodí, aby si četli články a prohlíželi reklamy. Většina reklamy je dneska programatická a pochází z externích reklamních systémů. Neprochází tedy ani přes obchodní oddělení IInfa, takže reklamu obchodníci předem nevidí a nemůžou ji nijak schvalovat. Navíc každý uživatel vidí obvykle jiné reklamy, takže se problém obvykle týká jen části čtenářů.

Taky se mi to nelíbí, mrzí mě tyhle problémy, ale neumím s tím nic udělat. Stále platí, že obchod umí nahlásit a zablokovat konkrétní reklamu, ale potřebují k tomu mít odkaz. Jinak s tím taky nic nedokážou udělat.

Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #39 kdy: 02. 09. 2023, 20:38:44 »
sami museli posledni dny zaregistrovat podvodnou reklamu,
Třeba mají doplněk pro vrácení browser experience do starých kolejí, kdy se neutrhl z řetězu

To by mohla být zajímavá pozice v redakci nebo online médiu:  testovač webu, jak vypadá  v vannila browseru- takový otloukánek  divokého webového prostředí  , ale s příplatkem za psychické vypětí

Lusk... a teď do reality: takových neplacených otloukánků  je většina.... vlastně ti co neblokoju reklamu