Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně

Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« kdy: 21. 07. 2014, 17:09:44 »
Opravdu je na tom root tak špatně, aby zobrazoval jakoukoli reklamní sr..ku?

Citace
Vydělávejte 4500€ měsíčně
Zhlédněte video a naučte se jak vydělávat více než 4500€ měsíčně!
Binary-Profit.com/cz

Citace
Vydělávejte 92 000 Kč/měs
Zhlédněte video a naučte se jak vydělávat více než 3400€ měsíčně!
Binary-Profit.com/cz
« Poslední změna: 21. 07. 2014, 22:26:49 od Petr Krčmář »


Kolemjdoucí

Brzy dostaneš odpověď, že redakce root.cz toto nemůže ovlivnit. Inu, ABP je zpět...

Tetřev

Mi to tak nějak připomělo... https://www.youtube.com/watch?v=HU1sXjGRyzk

Opravdu je na tom root tak špatně, ...

Citace
Dostal jsem půjčku 50tis.
Bez otázek mi dali půjčku ihned. Jednoduše zdarma vyplňte žádost!
Pujcky.korvuscorporation.cz

petr

Tak to je hustý. Ode dneška doporučím všem svejm známejm AdBlock bez ohledu na žlutou lištu dole.


e3k

binarne opcie su celkom dobry for. ja som ale na zeninom iphone na opere bez adblocku cital ze mam darovat svoju pupocnu snuru. to my neprislo az tak vtipne.

Tom Liberec

Podle me redakce Root.cz jsou si vědomi,  že tyto stránky nečtou pitomci,  kteří by na něco podobného nalítli.


Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #7 kdy: 21. 07. 2014, 22:29:03 »
Upozorním na tuhle diskusi obchodní oddělení, ale pravděpodobně reklama přijela z RTB systému, tedy nebyla zadána přímo u nás. Nad RTB máme velmi omezenou kontrolu, je tam možné povypínat různé druhy reklamy (erotika a podobně), stejně jako různé formáty. My máme pro sebe zakázané různé agresivní věci, vyskakovače, přejížděče a podobně. Je tu povolená jen nejjemnější forma ve formátu klasického obrázku nebo Flashe (bohužel většina inzerentů dnes dodává reklamy právě v něm).

Bla

Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #8 kdy: 21. 07. 2014, 23:03:24 »
Tak hlavně je to scam ne? ;D
http://www.binaryoptions.net/the-auto-binary-bot-scam/

Jinak mě reklama nevadí, ale když už tak nahoďte reklamu na bordely, tam člověka taky vojebou o prachy, výsledek bude stejný a je vymalováno.



Bla

binarne opcie su celkom dobry for. ja som ale na zeninom iphone na opere bez adblocku cital ze mam darovat svoju pupocnu snuru. to my neprislo az tak vtipne.

A jestli svojí pupeční šnůru už nemáš, tak ti upajcnou "jiný kabel" ;D
Ale aby žena nebyla nespokojená, tak pak můžu i zaskočit, teda jestli je hezká  ;D

Lol Phirae

Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #10 kdy: 21. 07. 2014, 23:06:43 »
ale pravděpodobně reklama přijela z RTB systému, tedy nebyla zadána přímo u nás. Nad RTB máme velmi omezenou kontrolu

Jooo, soudruzi, tak za to si můžete opravdu jen a jen sami...

Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #11 kdy: 21. 07. 2014, 23:10:16 »
Jooo, soudruzi, tak za to si můžete opravdu jen a jen sami...

To se jednoduše řekne, hůř se s tím něco dělá. Pokud se na RTB přesouvají inzerenti, protože je to pro ně výhodnější, tak nás to do jejich nasazení taky tlačí. Když inzerent řekne: „My už u vás inzerovat nebudeme, máme teď nové RTB kampaně,“ tak si můžeme povídat o tom, jak je to pro nás v mnoha ohledech horší. Ale je to tak všechno, co se s tím dá dělat.

Bla

Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #12 kdy: 21. 07. 2014, 23:14:52 »
App, to, že se jedná o SCAM, se probírá už i v ČR a na jinak poměrně seriózních stránkách obchodu s binárními opcemi (obchod s akciemi pro blbce s velkým štěstím).

http://opcebinarni.cz/recenze-podvodu-binarybotpro-a-pavel-kovac

Lol Phirae

Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #13 kdy: 21. 07. 2014, 23:21:24 »
Ještě jednou a jasněji: za to si můžete vy jako vydavatelé, co jsou ochotni tohle točit. To není nic speciálně proti IInfo nebo komukoliv jinému. A k danému případu - nezlobte se na mě, ale tohle je prostě min. pomoc k (pokusu) trestného činu podvodu.

Re:Reklama na Rootu: Vydělávejte 4500€ měsíčně
« Odpověď #14 kdy: 21. 07. 2014, 23:25:25 »
Díky za podrobnosti, předal jsem obchodu, který je za to zodpovědný.