reklama

Argumenty z příkazového řádku v C++

D.A. Tiger

• 458
  • Tygr, který žere tučňáka ;-)
    • Zobrazit profil
Re:Argumenty z příkazového řádku v C++
« Odpověď #150 kdy: 29. 06. 2014, 17:12:10 »
Vaše výroky jsou lživé, protože používáte superlativa. Svět ale není černobílý a nikdo není úplně blbý, to by nemohl vědět nic. Jste tedy neobjektivní a zaujatí. Ukazujete své charakterové nedostatky tím, že se navážíte do slabších, abyste si mohli dokázat, že jste lepší a silnější. Člověk potřebuje zdravou míru sebekritiky. Co ale děláte vy a jiní psychopati na internetových diskusích, že když diskutující připustí nebo ukáže své chyby, tak hned máte potřebu útočit. Nemáte tedy kontrolu nad svým chováním a jste přinejmenším pokrytečtí. Nebudu tedy hodnotit stupeň vaší inteligence, protože svým jednáním dokazujete opak toho co chcete dokázat. Taky, myslím, že to byl Emko (nebo dWord?) kdo tu psal, že jsem ho napadl a on se jen "bránil" => tedy útočil. Ale to je nesmysl, protože celá tahle debata začala tím, že jsem prý ničeho nedosáhl. Odvrátil jsem toto lživé tvrzení, konstatováním, že mám za sebou řadu dílčích úspěchů. Jednoduše: vaše neschopnost mě objektivně hodnotit jen dokazuje, že jste jen banda žvanilů, kteří se skrývají za anonymní nicky a máte potřebu se vytahovat nad slabšími. Úspěch je subjektivní. Nikdo nemá právo mi říkat, co bych měl dělat, abych se cítil spokojený, tedy úspěšný. Můj úspěch není závislý na vašich názorech.

Amen.

Masakr, fakt ze jo... Mozna by nebyl od veci lock tohodle tematu :-( .

reklama

reklama