Reklama se zvukem

Re: Reklama se zvukem
« Odpověď #15 kdy: 12. 09. 2010, 18:27:23 »
Hlásím, že nikdo nikoho neignoruje, já jsem měl dovolenou, takže jsem nemohl reagovat dřív. Jen na vysvětlenou: redakce reklamu nezařizuje a obecně se o ní nestará. Už se stalo, že se objevila zvuková reklama a obchodní oddělení ji pak na naši žádost stáhlo (bylo to něco se řvoucím miminem, nějaká neziskovka).

K téhle reklamě: taky ji vidím a zvučí jen ve chvíli, když na ni najedu myší. Chová se to někomu jinak? Potřebuju to kvůli argumentaci při komunikaci s obchodním oddělením, které má nad reklamou absolutní moc.


Re: Reklama se zvukem
« Odpověď #16 kdy: 12. 09. 2010, 19:11:34 »
Zvuk sa spusta automaticky, nie len pri mouse-over.

kt

Re: Reklama se zvukem
« Odpověď #17 kdy: 12. 09. 2010, 19:25:08 »
Zvuk se mi pousti sam, az po najeti mysi se to chova, jak by se melo (zvuk pri najeti mysi, jinak ticho).

Phobulos

Re: Reklama se zvukem
« Odpověď #18 kdy: 12. 09. 2010, 19:32:14 »
Zvuk se mi pousti sam, az po najeti mysi se to chova, jak by se melo (zvuk pri najeti mysi, jinak ticho).
Stejně tak i u mě. Po přehrání reklamy se to samo neopakuje, takže je zvuk slyšet jen chvilku po načtení stránky, ale i to mi vadí.

Re: Reklama se zvukem
« Odpověď #19 kdy: 12. 09. 2010, 19:42:19 »
OK, díky za informace. Zítra to proberu s obchodním. Obecně je takový postoj, že zvukové reklamy nechceme (redakce, ale ani obchod). Takže by neměl být problém to odstranit a požádat IBM o upravenou verzi bez zvuku. Říkám "neměl by být", ale ... budu vás informovat. Mějte hezký týden!


ST

Re: Reklama se zvukem
« Odpověď #20 kdy: 12. 09. 2010, 22:43:41 »
Zvuk v tejto reklame sa pusta ihned po vstupe na stranku a aj po odkliku na dalsiu stranku, kde je tato reklama. Zvuk sa pusta bez toho, aby ste na nu museli zajst mysou. Skusal som to aj  na starsom IE a aj na novom firefoxe 3.6.8 na Win XP, je mozne ze na dalsich plaformach a prehliadacoh to nerobi. Tu reklamu ste mali uz davno stiahnut, pretoze nieco taketo mimoriadne obtazuje citatela. Vasa dlhodoba necinnost svedci o tom ako si nas vazite.

Re: Reklama se zvukem
« Odpověď #21 kdy: 13. 09. 2010, 09:33:53 »
Moje dlouhodobá nečinnost svědčí o tom, že jsem měl dovolenou. To jsem napsal asi o tři příspěvky výše. Jak si vás vážím ukazuje to, že jsem to začal řešit už v neděli odpoledne.
« Poslední změna: 13. 09. 2010, 09:36:32 od Petr Krčmář »

Re: Reklama se zvukem
« Odpověď #22 kdy: 13. 09. 2010, 10:39:58 »
Tak je to vyřízeno, reklama je pryč. Jak jsem odhadoval, měla reklama zvučit jen na přejetí myší, ale zřejmě tam měli nějakou chybu. Zadavatel navíc neoznámil, že to je zvuková reklama a protože se to nasazovalo narychlo, nikdo z obchodního oddělení si toho nevšiml.

Každopádně ještě jednou pro ty, kteří rychleji píší než myslí: nikdo nikoho neignoruje, taky nechci mít na Rootu zvukové reklamy a i podle SPIRu je obecná zvuková reklama špatná. Jedinou povolenou variantou je zvuková reklama spouštějící zvuk na přejetí myší.

Příště budu samozřejmě opět rád, když mě na takovou reklamu někdo upozorní.

drapalik

Re: Reklama se zvukem
« Odpověď #23 kdy: 15. 09. 2010, 16:18:41 »
Jo presunula se na http://www.abclinuxu.cz  :'(

kokotenko

Re: Reklama se zvukem
« Odpověď #24 kdy: 16. 09. 2010, 20:46:05 »
souhlasim ta reklama byla priserna....... obzvlast kdzy mel clovek nahlas zvuk

Richard

Re: Reklama se zvukem
« Odpověď #25 kdy: 17. 09. 2010, 13:32:26 »
Ja jsem musel sahnout po reseni AdBlock, pac si dost casto poustim hudbu a je to dost neprijemne.

Re: Reklama se zvukem
« Odpověď #26 kdy: 20. 09. 2010, 09:47:16 »
Reklama je zpět, víme o tom a řešíme to s obchodním oddělením.

Re: Reklama se zvukem
« Odpověď #27 kdy: 20. 09. 2010, 09:53:42 »
Vyřešeno, chrastící reklama je pryč. Ten banner byl stažen už minulý týden a zadavatel je uháněn, aby dodal nový a opravený. Ale bohužel byly nastaveny kampaně na další týden a ty už obchod nevypnul a samy se teď rozjely. Už je to každopádně pryč.