Sledování HBO GO v Linuxu

David1234

Re:Sledování HBO GO v Linuxu
« Odpověď #30 kdy: 19. 11. 2015, 15:38:44 »
Ahoj, nevíte někdo zda-li lze provozovat Widevine také v prohlížeči Chromium? Nikde jsem ho nenašel ke stažení. Nedal by se vyrýpnout z Chrome?


jmk

  • ***
  • 178
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sledování HBO GO v Linuxu
« Odpověď #31 kdy: 27. 11. 2015, 10:18:00 »
Nevím jestli jste si toho všimli, ale HBO GO už konečně nevyžaduje Silverlight, stačí mu Widevine plugin, který je součástí Chromu !
Takže na Linuxu a na Chrome OS už vše funguje bez nejmenších problémů.


Super

Přesně tak. Také jsem zkoušel psí kousky s FF a HBO nerozchodil. Nainstaloval jsem Google Chrome a na první dobrou běží spolehlivě a v perfektní kvalitě zvuku i obrazu :-)
Write programs that do one thing and do it well. Write programs to work together. Write programs to handle text streams, because that is a universal interface.

HBO Go na Ubuntu

Re:Sledování HBO GO v Linuxu
« Odpověď #32 kdy: 04. 12. 2016, 18:54:50 »
Nevím jestli jste si toho všimli, ale HBO GO už konečně nevyžaduje Silverlight, stačí mu Widevine plugin, který je součástí Chromu !
Takže na Linuxu a na Chrome OS už vše funguje bez nejmenších problémů.


Super

Přesně tak. Také jsem zkoušel psí kousky s FF a HBO nerozchodil. Nainstaloval jsem Google Chrome a na první dobrou běží spolehlivě a v perfektní kvalitě zvuku i obrazu :-)

HBO Go jsem rozjel v Ubuntu 16.04.1 a Chromu 55.0.2883.75 (64-bit), akorát jsem ještě musel zajít do chrome://plugins/ a zaškrtnout u Widevine "Spuštění vždy povoleno"