Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #30 kdy: 18. 03. 2014, 19:02:57 »
Spravne neexistuje, kazdy to ma inac.
To máš pravdu. Ale existují jistá pravidla, která by se měla dodržovat.
1. CV má být nejlépe na 1x A4 více stran, jedině v dalších jazycích...
2. CV má být zaměřené konkrétně na danou oblast ve které chce působit.
3. CV v žádném případě nemá obsahovat žádné NEGATIVITY a už vůbec ne, že se s někým soudil...

Takto mi to vysvětlil personalista... kdysi...


Podla mna je v jednoduchosti krasa, vypichnut si 2-3 hlavne veci a hotovo. A samzorejme pre specificku poziciu, specificke CVcko. Nikoho v IT sfere nezaujima ze niekto robil 5 rokov skladnika. To su veci, ktore sa hovoria az pri osobnom pohovore, kde ked je clovek inteligentny to vie krasne zaobalit a vyuzit ako vyhodu pre seba.
A některé co jsou v tom CV se neříkají nikdy, třeba o tom soudním vymáhání...


Inak samozrejme ze ludska zvedavost ma taha k tomu sledovat co sa tu deje ale z hladiska ludskosti treba dat tomu cloveku pokoj. Bolo mu povedane ... velakrat. A casom mu to hadam dojde.
Osobně bych doporučil P.CH. se zamyslet nad tím zda chce být zaměstnaný. Pokud ano, tak fofrem takové věci odstranit z webu. Nikdo nezaměstná negativistu, člověka který presentuje na webu nějaké firemní problémy. A každého nadřízeného je potřeba brát takového jaký je.

Můj poslední nadřízený, resp. majitel firmy, mne tak vytočil, že od té doby už 14 rok nemám žádného nadřízeného šéfa. Než dělat pro hloupého člověka a tuneláře, pro majitele, který si neváží práce dělníků (nebyl jsem dělník, šéfoval jsem obchodnímu oddělení co prodávalo výrobky těch dělníků) jsem raději si udělal vlastní firmu. Jsem svým nadřízeným, a garantuji vám, že takovou šikanu jsem od té doby nezažil  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Otázkou je, zda si P.CH. nechá poradit. Rozhodně by mu hodně pomohlo zajít za nějakým odborníkem. Nechat si poradit nejen jak napsat CV, ale i jak koexistovat s nadřízenými.
A nebo se pustit do podnikání, a vyzkoušet si to z druhé strany. Možná by pak dokázal i pochopit ty nadřízené.
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---


fdvgdsfsda

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #31 kdy: 18. 03. 2014, 19:06:16 »
ja myslel, ze tohle vlakno uz zakazali a zije to dal.

vznika dalsi legenda typu henryk lahola.

Randolf

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #32 kdy: 18. 03. 2014, 19:14:15 »
Prosim, zavrete to vlakno, nebo radsi oba dva rovnou smazte. Mne to pripada, ze Pavel je v afektu ci jinem spatnem obdobi zivota, a v dlouhodobem horizontu mu to muze ublizit, i kdyz si to treba nezaslouzi.

Myslim, ze by Pavel opravdu mozna mel vyhledat (nejlepe odbornou) pomoc - ne proto, ze by snad byl blazen, ale aby se z toho dostal rychle.

Lol Phirae

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #33 kdy: 18. 03. 2014, 19:19:15 »
nebo radsi oba dva rovnou smazte.

Už tři...  ::) >:(

fdvgdsfsda

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #34 kdy: 18. 03. 2014, 19:29:00 »
na konci diskuze pod puvodnim blogem je dneska info, ze vymazal dva posledni prispevky.

no a jeden z prispevku byl muj prispevek, ze tahle diskuze dosahne 3000 prispevku.

je to fakt zazitek onanovat nad cizim nestestim, ale ted uz je asi fakt to ukoncit a poprat p.ch. co nejvice stesti v zivote.
z litosti bych ho zamestnal, kdybych mel jak.

nejvetsi dar pro p.ch. od redakce root.cz by bylo kdyby dropli databazi s blogama a diskuzi :-)


Komo

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #35 kdy: 18. 03. 2014, 19:44:36 »
Mam kamarata ktory bol na tom podobne a po case mu bola diagnostikovana schizofrenia. Je to smutne, dufam ze to nebude autorov pripad. Oni si to sami uvedomit nevedia, tak hadam sa mu to podari. To nieje sranda

Miramel

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #36 kdy: 18. 03. 2014, 20:18:25 »
Neříkal Kolesa že se znovu vrátí?
Možná by postačilo vymítání....

bojim se

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #37 kdy: 18. 03. 2014, 20:18:43 »
Kdoví, jestli vůbec má ty děti atd. a nežije v nějaké jiné realitě. Znáte ho někdo osobně? Možná bychom měli někam zavolat, ať to pak nemáme na svědomí.

Jimm

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #38 kdy: 18. 03. 2014, 20:46:28 »
Teď jsem četl "Konec hry na hledání práce" a musím říci, že autor prochází vývojem, protože jsem větám v tomto článku nerozuměl, vlastně jsem ten článek nepochopil a nevím co to psal. Ten minulý jsem pochopil, jen mi nedával smysl. :)

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #39 kdy: 18. 03. 2014, 20:47:15 »
Kdoví, jestli vůbec má ty děti atd. a nežije v nějaké jiné realitě. Znáte ho někdo osobně? Možná bychom měli někam zavolat, ať to pak nemáme na svědomí.

Nemůžeme být zodpovědni (a redakce také ne) za lidská rozhodnutí, jež jsou mimo náš dosah.

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #40 kdy: 18. 03. 2014, 21:15:29 »
je to fakt zazitek onanovat nad cizim nestestim, ale ted uz je asi fakt to ukoncit a poprat p.ch. co nejvice stesti v zivote.
z litosti bych ho zamestnal, kdybych mel jak.
Takový blbý kec je fakt hustý.... nevšimnul jsem si, že by tu někdo "onanoval", pokud oddělíš zrno od plev, je tu pár příspěvků které mají hodnotu. A rozhodně se ani neposmívají.

Tvůj žblebt, že by jsi ho "z litosti bych ho zamestnal, kdybych mel jak." je taková nehorázná idi***e, zaměstnat z lítosti ?? Víš vůbec co to je ZAMĚSTNAT někoho ??
NE nevíš. A proto takto blbě kecáš. Tak si to odpusť.

Nikdo nikoho z lítosti, ani z bratrské lásky, či z jiného humanitárního důvodu nezaměstná na dobrou a rozumnou práci.

HOWGH...  8)
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

Bla

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #41 kdy: 18. 03. 2014, 21:32:30 »
Serte na tu diskuzi tady, každému občas ujedou nervy, průser Internetu je ten, že se v tom pak máchá každej tydýt co na netu je.
A to jsem si myslel, že ožrat se na firemní oslavě, všechno poblejt, blbě kecat a nechutně oblejzat všechno, co je sice vousaté, ale má pohlaví přibližně ženské, je maximální FauPax, které se může stát. Komu se to nestalo, tomu se to stane ;D Komu se to stalo, řekne si, ach jo, nojo, ještě že to není na netu. To, že jsou lidé "dobří" se pozná tak, že si vzájemné excesy nepřipomínají, alespoň ne moc často.
Autor to smáznul a udělal dobře. V rámci soudružské solidarity navrhuji na vše zapomenout  ;) Prosím už sem nepište.