Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #15 kdy: 17. 03. 2014, 23:29:53 »
Možná to bude znít hloupě, ale po tom, co jsem si pročetl bych doporučil vyhledat pomoc psychologa. Ono nemít práci a mít tři děti, je psychicky jistě dost náročné a to čeho jsme svědky může být výsledkem onoho vypětí. Podle mne to chce najít správnou cestu, a když člověk nemá sílu na to, aby ji našel sám, tak není žádnou ostudou vyhledat odbornou pomoc. Třeba potřeboval vypustit jen páru a už je zase v pohodě, ale také se to může více stupňovat. Byla by škoda, aby se to nějak na dětech podepsalo. Nikoho k ničemu nemůžeme nutit, ale požádat ho o zamyšlení se nad celou situací snad nikomu neublíží.


Bla

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #16 kdy: 18. 03. 2014, 00:08:39 »
Uvidíme, třeba si vyslouží i vlastní profil na Eoxotpedii.
Na druhou stranu udělat kravinu můžeme všichni, záchvat paniky v jeho případě může být na místě.
Možná mu už došlo, že držet hubu je někdy to nejlepší, co člověk může udělat.
Já tu soudnost ale taky nemám.....a proto raději nebloguju.
V každém případě to CV je hustý, ale možná raději se zesměšnit na Rootu, než chcípnout hlady.

01/2014 - 03/2014
RA Dšinevědět, a.s.
(200 - 249 zaměstnanců)
zaměření: strojírenství
správce počítačové sítě (1 člověk na všechno)
http://chalupa.blog.root.cz/2014/03/15/autor-na-root-cz-potrebuji-od-vas-pomoc/

LoL?
No jestli tohle píše ve svém CV, tak je dobře v ).( ... jeden člověk na všechno, omg, když už tak On Site Support nebo Senior IT Consultant nebo Local IT Support.

Turbo LoL?
05/2011 - 05/2013
Rudolf Kristof
(1 - 5 zaměstnanců)
e-shop + kamenná prodejna
grafik (konečný rozsudek soudu > 3 dny na zaplacení 80.000 za dlužné
výplaty)
To zní Vážně důvěryhodně, každý se s někým rád soudí, když už tak pracovní poměr rozvázán pro úpadek zaměstnavatele, ale ještě lépe "rozešli jsme se v dobrém po vzájemné dohodě".

Co je ta díra jako kráva?
2003 až 2011?
Když už tak bych to vyplnil "Naplno jsem se věnoval publikační činnosti, moje články vycházely třeba na serveru Root.cz".

Praxi programátora u Palstatu bych vyhodil, je to tak staré, že už to ani neplatí a navíc tam zrovna dlouho nevydržel.
Navíc důležitých je jen posledních cca pět let a čtyři zaměstnání, taky nepíšu, co jsem dělal před 14-ti lety v březnu.

Učesal bych to do formátu Europass CV na jednu stránku A4 (dvě stránky používají retardi, kteří toho o sobě musí napsat co nejvíc, jen aby dokázali, že něco umí) a šanci má. Jiný formát zase používají divní lidé.

Jo a doporučil bych fotku, kde se nebude tvářit jako Alenka, co si bez kalhotek sedla na mrkvičku, vypadá jako normální chlap, přiměřený "lehký" a sebevědomý úsměv by mohl stačit.

vyvojar

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #17 kdy: 18. 03. 2014, 04:00:18 »
já bych to hodně rychle smazal, dokud to google nezaindexoval (jestli už se tak nestalo)

Pavel...

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #18 kdy: 18. 03. 2014, 07:05:32 »
Učesal bych to do formátu Europass CV na jednu stránku A4 (dvě stránky používají retardi, kteří toho o sobě musí napsat co nejvíc, jen aby dokázali, že něco umí) a šanci má. Jiný formát zase používají divní lidé.

co tak zmenit temu :)

Ja osobne Europass CV povazujem za minus.
Je to neskutocne rozvlacny format, este som ho nevidel na jednu stranu a je tam kopa balastu.
(Predpokladam, ze by som ho ocenil, keby som pracoval pre Bruselske HR :) )

Viete o nejakom "spravnom" prevedeni takeho CV?

Komo

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #19 kdy: 18. 03. 2014, 09:11:58 »
Spravne neexistuje, kazdy to ma inac.

Podla mna je v jednoduchosti krasa, vypichnut si 2-3 hlavne veci a hotovo. A samzorejme pre specificku poziciu, specificke CVcko. Nikoho v IT sfere nezaujima ze niekto robil 5 rokov skladnika. To su veci, ktore sa hovoria az pri osobnom pohovore, kde ked je clovek inteligentny to vie krasne zaobalit a vyuzit ako vyhodu pre seba.

Inak samozrejme ze ludska zvedavost ma taha k tomu sledovat co sa tu deje ale z hladiska ludskosti treba dat tomu cloveku pokoj. Bolo mu povedane ... velakrat. A casom mu to hadam dojde.


死神

  • ***
  • 159
    • Zobrazit profil
Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #20 kdy: 18. 03. 2014, 10:11:15 »
Po přečtení diskuse u blogu jsem dospěl k názoru, že dotyčný je jenom nějaký upravený spambot. Každému, kdo se mu snažil poradit, odpověděl, že ničemu nerozumí a nic nepochopil.

David1234

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #21 kdy: 18. 03. 2014, 11:31:24 »
Tohle taky říká docela dost: Tento životopis byl vytvořen na www.prace.cz | www.prace.cz - nejvíce možností

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #22 kdy: 18. 03. 2014, 14:48:49 »
Takovej "pracující" Kolesa
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #23 kdy: 18. 03. 2014, 15:22:40 »
Možná to bude znít hloupě, ale po tom, co jsem si pročetl bych doporučil vyhledat pomoc psychologa. Ono nemít práci a mít tři děti, je psychicky jistě dost náročné a to čeho jsme svědky může být výsledkem onoho vypětí. Podle mne to chce najít správnou cestu, a když člověk nemá sílu na to, aby ji našel sám, tak není žádnou ostudou vyhledat odbornou pomoc. Třeba potřeboval vypustit jen páru a už je zase v pohodě, ale také se to může více stupňovat. Byla by škoda, aby se to nějak na dětech podepsalo. Nikoho k ničemu nemůžeme nutit, ale požádat ho o zamyšlení se nad celou situací snad nikomu neublíží.

Na základě tohoto jeho blogového zápisku jsem si přečetl některé jeho předchozí a i tam psal dost "nesmiřitelně". Z toho, co jsem si přečetl zde na jeho blogu jsem usoudil, že to bude opravdu velmi těžko zaměstnatelný člověk.

Asi opravdu potřebuje pomoc od někoho zcela jiného, než jsou diskuse na rootu.


Hmm

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #24 kdy: 18. 03. 2014, 15:54:56 »
Už tomu vážně nerozumím.. I přes to, ze jsem četl celou diskuzi.. A teď se k tomu přidá ještě tohle: http://chalupa.blog.root.cz/2014/03/18/konec-hry-na-hledani-prace/.

Je tu někdo kdo tomu všemu rozumí?

JmJ

  • ****
  • 315
    • Zobrazit profil
Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #25 kdy: 18. 03. 2014, 16:07:14 »
Ja tomu vsemu vubec nerozumim :-) ja totiz z poloviny nechapu tomu, co pan Chalupa pise. Asi jsem uplny debil. To na cele veci ale nic nemeni, ja jen abyste to vedeli a pripadne mi to prosim nekdo cele vysvetlil ;-)

chaloupka

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #26 kdy: 18. 03. 2014, 16:27:19 »
Už tomu vážně nerozumím.. I přes to, ze jsem četl celou diskuzi.. A teď se k tomu přidá ještě tohle: http://chalupa.blog.root.cz/2014/03/18/konec-hry-na-hledani-prace/.

Je tu někdo kdo tomu všemu rozumí?

že by z toho chtěl vycouvat, aby nevypadal jak totální guma?

Lol Phirae

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #27 kdy: 18. 03. 2014, 16:50:09 »
Dotyčný je skutečně zralý na Chocholouška.

P.S. Tady posílám Pavlíkovi něco k narozeninám.

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #28 kdy: 18. 03. 2014, 17:24:54 »
Myslim si, ze pan Domecek malokrat zminil, ze ma narozeniny, a tak mu popreje v komentarich o to mene lidi :(
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Autor na nějakém webu potřeboval pomoc...
« Odpověď #29 kdy: 18. 03. 2014, 17:26:17 »
Ja tomu vsemu vubec nerozumim :-) ja totiz z poloviny nechapu tomu, co pan Chalupa pise. Asi jsem uplny debil. To na cele veci ale nic nemeni, ja jen abyste to vedeli a pripadne mi to prosim nekdo cele vysvetlil ;-)

Ono to vlastně ani není důležité. Když někomu chybí určité lidské vlastnosti, promítne se to do stylu komunikace, která je vysílána na nepochopitelných vlnách. Jedinou omluvou je ono OZP, ale ...