Darujete knihy o programování, HW, sítě?

MadaraCZech

Darujete knihy o programování, HW, sítě?
« kdy: 13. 03. 2014, 21:53:46 »
Ahoj,

měl by někdo pro nadšeného mladého snad budoucího programátora nějaké knihy k darování ? Baví mě PC (ne hry, ani sociální sítě) a rád bych se něčemu přiučil. Kdyby to šlo přes obálku, tak bych nějaké čtyři knihy bral. (Poštu zaplatím)

Pokud mi můžete něco nabídnout, napište mi na madaraczech(at)centrum.cz
« Poslední změna: 14. 03. 2014, 13:03:13 od Petr Krčmář »


and

Re:Daruje mi někdo starší knihy o programování, HW, sítě ?
« Odpověď #1 kdy: 14. 03. 2014, 08:44:44 »
Nedavno jsem po letech prihlasil do knihovny a tam maji knizek spoustu... a na rok to vyjde levneji nez dve postovny

MadaraCZech

Re:Darujete knihy o programování, HW, sítě?
« Odpověď #2 kdy: 14. 03. 2014, 15:24:24 »
Kéž bych u sebe nějakou takovou měl. U nás jsou knihy typu Pracujeme s Windows XP či Nebojte se počítače  ;D

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Darujete knihy o programování, HW, sítě?
« Odpověď #3 kdy: 14. 03. 2014, 15:57:21 »
Kéž bych u sebe nějakou takovou měl. U nás jsou knihy typu Pracujeme s Windows XP či Nebojte se počítače  ;D
Ber je obě a už nevracej, za deset let si v nich počti a pobav se ;D No, ta o XP by mohla bavit už dnes ;D

LadislavK

Re:Darujete knihy o programování, HW, sítě?
« Odpověď #4 kdy: 14. 03. 2014, 16:21:59 »
a odkud jsi? Treba mas v okoli nekoho ochotneho i zapujcit.


JarinBarin

Re:Darujete knihy o programování, HW, sítě?
« Odpověď #5 kdy: 14. 03. 2014, 18:26:06 »
Pokud ti nekdo daruje knihu, bude nejspis starsiho data (jestli to nebude hodne obecna informatika) a z takove knihy se nema moc smysl ucit. Proc nevyuzijes internet, jde ti o papirovou formu? existuje tolik knih zdarma a jinych materialu online, treba tady:

https://github.com/vhf/free-programming-books/blob/master/free-programming-books.md