Kdo nabídne komponenty

Kdo nabídne komponenty
« kdy: 10. 03. 2014, 08:23:24 »
Dobrý den
Měl bych dotaz zdali někdo nemá nějaké šuplíkové zásoby navíc sháním GK je jedno jaká Nvidia či Ati AGP8x min 64 Mb  a zachovalý case midi"bez zdroje" dále optickou mechaniku DVD RW.Skládám dětěm něco na hraní tak se mi nechce do toho moc investovat. Případné nabídky pouze ostrava a blízké okolí.Doprava vlastní.
Předem děkuji M Čech


Re:Kdo nabídne komponenty
« Odpověď #1 kdy: 12. 03. 2014, 11:01:03 »
Že by nikdo nic ???

Re:Kdo nabídne komponenty
« Odpověď #2 kdy: 12. 03. 2014, 11:26:03 »
Ja mam doma mozna GeForce4 ale nejsme si jistej a zakladku Socket A + nejakou tu DDR1 RAM  ale musim se podivat az dorazim domu stav nevim ale kdyz sem to rozebiral tak to bylo funkcni :) v pripade zajmu prenecham za cenu postovneho sem ze severu cech  :)
Nobody is perfect, but i'll try my best!

Re:Kdo nabídne komponenty
« Odpověď #3 kdy: 12. 03. 2014, 12:45:55 »
Ja mam doma mozna GeForce4 ale nejsme si jistej a zakladku Socket A + nejakou tu DDR1 RAM  ale musim se podivat az dorazim domu stav nevim ale kdyz sem to rozebiral tak to bylo funkcni :) v pripade zajmu prenecham za cenu postovneho sem ze severu cech  :)
Případný zájme tu je jistě budu jen rád  předem díky

Re:Kdo nabídne komponenty
« Odpověď #4 kdy: 12. 03. 2014, 13:00:40 »
Dobrý den
Měl bych dotaz zdali někdo nemá nějaké šuplíkové zásoby navíc sháním GK je jedno jaká Nvidia či Ati AGP8x min 64 Mb  a zachovalý case midi"bez zdroje" dále optickou mechaniku DVD RW.Skládám dětěm něco na hraní tak se mi nechce do toho moc investovat. Případné nabídky pouze ostrava a blízké okolí.Doprava vlastní.
Předem děkuji M Čech
Nějaké i zachovalé CASE s i bez zdroje by byly, GK mám jakousi s pasivem, něco cca 4-5 let staré, v CASE jsou i mechaniky asi DVD RW ....
Jsem z Přerova, musel by jsi ale přijet a vybrat si. Co z toho chceš. Já to mám jako šrot.
Jo a je to i s licencemi WXP, něco je s MB.

Vlastně včera jsem dovezl kompletní bednu, bez HD i s CPU, MB a RAM modulem tuším 256/512 ale jsou tam 4 sloty asi DDR1, MB s tuším s AGP slotem...moc jsem to nestudoval.

Tak se ozvi, třeba i přes PM
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---


Re:Kdo nabídne komponenty
« Odpověď #5 kdy: 12. 03. 2014, 13:48:07 »
v kazdem meste je sberny dvur... je pravda, ze to mozna nezafunguje na AGP zvukovku, ale bedna urcite.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Re:Kdo nabídne komponenty
« Odpověď #6 kdy: 12. 03. 2014, 14:04:31 »
v kazdem meste je sberny dvur... je pravda, ze to mozna nezafunguje na AGP zvukovku, ale bedna urcite.

No na "AGP zvukovku" to nezabere nic... ale nějakou AGP GK by jsi tam našel ...

Ale přeci jen ze sběrného dvora ti fakt nic nedají ...
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

tomATOM

Re:Kdo nabídne komponenty
« Odpověď #7 kdy: 12. 03. 2014, 14:20:43 »
Mám doma plnou krabici síťovek, grafik, nějaká ta RAM, možná i disk. Pokud bude zájem, je to k dispozici za odnos. Bydlím v Porubě.

Re:Kdo nabídne komponenty
« Odpověď #8 kdy: 12. 03. 2014, 15:58:26 »
v kazdem meste je sberny dvur... je pravda, ze to mozna nezafunguje na AGP zvukovku, ale bedna urcite.
No sběrné dvory jsou problém o věci nouzi nemají ale dělají problémy občas sem tam něco ale přehrabovat se v tom není šance....

Re:Kdo nabídne komponenty
« Odpověď #9 kdy: 12. 03. 2014, 16:00:10 »
Mám doma plnou krabici síťovek, grafik, nějaká ta RAM, možná i disk. Pokud bude zájem, je to k dispozici za odnos. Bydlím v Porubě.
Ok to by šlo domluvme se na cechpk@seznam.cz poruba není problém

klw

Re:Kdo nabídne komponenty
« Odpověď #10 kdy: 13. 03. 2014, 21:46:01 »
Skládám dětem něco na hraní, tak se mi nechce do toho moc investovat.

Tak zrovna přesně tuhle větu jsem před pár dny vyprávěl kolegům v práci jako vtip ;-)

Ale pravda, není hraní jako hraní... pokud jsou vaše děti budoucí čtenáři Rootu, tak tím hraním nemusí být myšleny zrovna hry ;-)

Re:Kdo nabídne komponenty
« Odpověď #11 kdy: 14. 03. 2014, 08:59:06 »
Jsem rád že některé nepřešel smysl pro humor :) myslím že můj 7 letý syn zatím uvízne na jednoduchých hrách na netu a sledování pohádek. Jakmile se začne profilovat jako čtenář www.root.cz tak dostane stroj odpovídající jeho kvalit. Nerad bych jej zanedbával ale myslím pořizovat dětem nějakou funglovku mi přijde jako mrhání prostředky......

Re:Kdo nabídne komponenty
« Odpověď #12 kdy: 14. 03. 2014, 10:22:28 »
Jsem rád že některé nepřešel smysl pro humor :) myslím že můj 7 letý syn zatím uvízne na jednoduchých hrách na netu a sledování pohádek. Jakmile se začne profilovat jako čtenář www.root.cz tak dostane stroj odpovídající jeho kvalit. Nerad bych jej zanedbával ale myslím pořizovat dětem nějakou funglovku mi přijde jako mrhání prostředky......

Tak s tebou souhlasím, funglovku asi ne, u mne to funguje tak, že "funglovku" si pořídím já a synové dojedou ty "staré"...
Ale je fakt, že nic málo výkonného bych asi dětem nedal. Většinou to pak končí slovy: "Tati pusť mě k PC, mě to tam nejede." a to je pak peklo.

Nicméně, i ze starého železa se dá udělat dobrá mašina. Teprve před 3 měsíci jsem dával "pryč" svou 12ti letou strojovnu (tedy pryč ne, šla do sousedního pokoje k mladšímu) a na ni jely všechny kvalitní hry, vč. WoT, WoWP, Diablo, a dalších... jen někdy detaily museli jít na low.
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

Re:Kdo nabídne komponenty
« Odpověď #13 kdy: 18. 03. 2014, 20:20:45 »
Chtěl bych poděkovat všem kteří zareagovali  za ochotu a spolehlivou domluvu

Re:Kdo nabídne komponenty
« Odpověď #14 kdy: 18. 03. 2014, 20:28:31 »
Chtěl bych poděkovat všem kteří zareagovali  za ochotu a spolehlivou domluvu

Kdyby jsi ještě něco potřeboval, tak dej vědět... další budou, jinak ty laptopy některé mají v pořádku display, kdyby bylo potřeba... jak jsi viděl.

Hlavně ať slouží...
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---