Prodám posilovací vybavení

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #15 kdy: 27. 02. 2014, 17:40:20 »
Tak zazalujes vyrobce za ubytek vahy a zvysene zivotni naklady, ktere nezminil v navodu. Viz Stella Awards.

Obávám se, že se výrobci poučili, a tohle v návodu je zmíněno.
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---


Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #16 kdy: 27. 02. 2014, 17:42:42 »
nerdi samozrejme cvici. Nebo by meli pokud se chcou udrzet mentalne v kondici. Za prve, ve zdravem tele zdravy duch a za druhe ...zkraceno...
Jo, ale cvičení ve dvou je jednak lepší, intenzivnější, výsledkově lepší... a mnohdy levnější....
Na druhou stranu co jóga, ta je prý na mentální věci efektivnější, a potřebuješ jen žíněnku...
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

sqrt

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #17 kdy: 27. 02. 2014, 18:23:54 »
Citace
No to sice jo, ale po cvičení budu utahaný a smrdět potem.
Po viagře pokud k tomu mám i zbytek tak sice budu taky utahaný a smrdět potem, ale ten pocit bude rozhodně jiný.

Utahaný ze začátku, postupem času spíš nabitý energií, uvolněný. No a časem toho předvedeš víc i v tý posteli :). Jo a taky existuje sprcha...

Citace
Nicmene ta vez je k udrzovani se v kondici nevhodna

K udržování se v kondici si běž zaběhat, posilovací věž je od slova posilovat, aerobní aktivitu to samozřejmě nenahrazuje.

Citace
ty jednorucky jsou vhodny tak pro desetiletou holku

Řekl bych spíš pro začátečníka(nicméně řekni průměrnýmu člověku, ať ti s tím udělá dvě série po deseti ;)). Na mě už je to moc lehký, proto to prodávám, chci se posunout dál.

ultra-nerd

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #18 kdy: 27. 02. 2014, 18:53:25 »
K udržování se v kondici si běž zaběhat, posilovací věž je od slova posilovat, aerobní aktivitu to samozřejmě nenahrazuje.

tak ja mezi "udrzovat se v kondici" pocitam i silovej trening. Aerobni aktivity jsou podle me overrated a hlave k tomuhle ucelu velice neefektivni.

jinak sory ze ti kazim sale, ale cvicit na strojich bych nikomu s cistym svedomim nemohl doporucit. Pri cviceni na strojich se zapojuji jenom "mirror muscles" (svaly ktery jdou videt v zrcadle :-)) a navic izolovane. To vede k disbalancim a nasledne ke zraneni az v realu zkusis neco zvednout. V realu totiz potrebujes i ostatni svaly a navic sval nikdy nepracuje izolovane...

ultra-nerd

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #19 kdy: 27. 02. 2014, 19:20:22 »
Jo, ale cvičení ve dvou je jednak lepší, intenzivnější, výsledkově lepší... a mnohdy levnější....

Budu predpokladat ze spojeni "cviceni ve dvou" znamena "jit do posilovny s kamosem" a ne nejaky "innuendo" :-).

Chodit do posilovny je asi pro vetsinu lidi lepsi nez cvicit doma. Poradny nacini na doma by zabralo hromadu mista, stalo hromadu penez, musel bys vyztuzit podlahu, ... Jestli je lepsi chodit ve dvou si nejsem jistej. Muze to mit urcity vyhody, ale hodne lidi pak misto cviceni keca :-)

Na druhou stranu co jóga, ta je prý na mentální věci efektivnější, a potřebuješ jen žíněnku...

S jogou nemam zkusenosti tak nemuzu moc soudit. Nektery aspekty muzou byt dobry, ale co se tyce udrzovani/zlepsovani kondice tak bych k tomu byl spis skeptickej. Na to je podle me nejlepsi kratkej trening s vysokou intenzitou (zvedani tezkyh vah, sprinty, apod.)


sqrt

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #20 kdy: 27. 02. 2014, 19:33:05 »
Citace
jinak sory ze ti kazim sale, ale cvicit na strojich bych nikomu s cistym svedomim nemohl doporucit. Pri cviceni na strojich ...

Kombinuju to s kalisthenikou, při které se naopak procvičuje vždycky několik svalů najednou. Oba přístupy mají svoje výhody, není důvod bezhlavě preferovat jenom jeden z nich ;)

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #21 kdy: 27. 02. 2014, 19:39:24 »
K udržování se v kondici si běž zaběhat,...

Ano, ke zrasovani kolen, kycli a srdce je to idealni.

sqrt

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #22 kdy: 27. 02. 2014, 19:41:43 »
Citace
Ano, ke zrasovani kolen, kycli a srdce je to idealni.

Výmluvy. Najdi si lékařské studie - běžci mají paradoxně všechno jmenované v mnohem lepším stavu, než běžný gaučový hovnivál.

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #23 kdy: 27. 02. 2014, 22:07:52 »
Jo, ale cvičení ve dvou je jednak lepší, intenzivnější, výsledkově lepší... a mnohdy levnější....
Budu predpokladat ze spojeni "cviceni ve dvou" znamena "jit do posilovny s kamosem" a ne nejaky "innuendo" :-).
No mám kamaráda, co mě vždycky volal, hele jdeme spolu do posilovny kdyby něco... Chodil do posilovny, ale jiné než já.
Zajímavé mu rostlo břicho, mě vědomosti  :o

Ale opravdu jsem nemyslel cvičení dvou samců, ale spíš ty kopulativní pohyby (někdo jim říká směšné pohyby), neboť je prokázáno, že 20ti minutová intenzivní kopulace se vyrovná spotřebou kalorií, a nárůstem svalové hmoty zhruba hodině běhu, kombinované se zvedáním 2kg činek, a půl hodiny intenzivního aerobiku.
A to mi tvrdil doktor. Tak já nevím, má na to školy  ;D


Chodit do posilovny je asi pro vetsinu lidi lepsi nez cvicit doma.............zkraceno............Jestli je lepsi chodit ve dvou si nejsem jistej. Muze to mit urcity vyhody, ale hodne lidi pak misto cviceni keca :-)
Otázka typu posilovny  :o

S jogou nemam zkusenosti tak nemuzu moc soudit. Nektery aspekty muzou byt dobry, ale co se tyce udrzovani/zlepsovani kondice tak bych k tomu byl spis skeptickej. Na to je podle me nejlepsi kratkej trening s vysokou intenzitou (zvedani tezkyh vah, sprinty, apod.)
No já nevím, neviděl jsem moc tlustých jogínů, ale obézních běžců a v posilovnách cvičících hrochů ano...

No rozhodně ale posilovny navštěvovat nebudu. Na to jsem moc ne-tlustý.
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #24 kdy: 28. 02. 2014, 01:24:00 »
Citace
Ano, ke zrasovani kolen, kycli a srdce je to idealni.

Výmluvy. Najdi si lékařské studie - běžci mají paradoxně všechno jmenované v mnohem lepším stavu, než běžný gaučový hovnivál.

Jo, pockej az do duchodu. Lepsi je jezdit na kole, ovsem rozumne. Kdo to prehani, skonci s panderem, jak mu do nej budou plandat plice. Ale jinak kolo nepretezuje klouby a pri rozumnem pouzivani ani srdce. Samo, nechce to mit profi zavodni kolo, kde je clovek shrbeny, jak Japonec v torpedu, az ma v hajzlu zada.

Jinak o tom behani byla i knizka Behem od infarktu k infarktu.

sqrt

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #25 kdy: 28. 02. 2014, 02:07:39 »
After 18 years of investigation, the runners — now in their 70s — did not have more arthritis than the non-running control subjects, nor were the existing cases of arthritis any more serious in the runners when compared to adults who didn't run.

James Fries, now Professor Emeritus at Stanford and one of the study's authors, tells me the results came as a surprise to his team.

"Our hypothesis to begin with was that exercise is good for you, and that those who exercise the most benefit the most," he says. "But we also expected that the runners would suffer more joint disability, and would need more knee and hip replacements than the general population. We were very surprised to discover the opposite!"

Fries quotes follow-up data on knee replacements in the study group showing that fewer of the runners needed to have a knee replaced, relative to the non-runners.

"Among the non-runners, 12 knees were replaced, but only 4 in the runners," he says. "I was sure there would be some downside, some price to pay for all those years of running, but there really isn't."


Hned jeden z prvních odkazů na Google.

Asa

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #26 kdy: 28. 02. 2014, 10:57:26 »
SQR:

Tak otázka je jaký běžec, pokud studie měla běžce co neběhali v jednom zátaho 10+, pak ano. Neškodí, pokud běhali více pak jejich důchod bude zajímavý (ANO budou výjimky, tak jako u cigaret...)

Takže když říci A, napsat B. Bez úplné informace je tvoje studie vypovídající, jako studie pěstování banánů u eskymáků(a to nepočítám, že je dělaná na obyvatelých USA, takže o obyvately ČR může naznačit, ale neřekne opět nic).

sqrt

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #27 kdy: 28. 02. 2014, 11:09:37 »
Hele já už bych to dál neřešil. Každý ať dělá, jak uzná za vhodné. Jen mě trochu zarazila některá tvrzení ve stylu "běháním do hrobu".

Lol Phirae

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #28 kdy: 28. 02. 2014, 12:09:00 »
Hele já už bych to dál neřešil. Každý ať dělá, jak uzná za vhodné.

No, a proto odcházím na pivo.

P.S. Sportem k trvalé invaliditě.  :D ;D

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #29 kdy: 28. 02. 2014, 12:10:37 »
Hele já už bych to dál neřešil. Každý ať dělá, jak uzná za vhodné. Jen mě trochu zarazila některá tvrzení ve stylu "běháním do hrobu".
Tak tvrzení "běháním do hrobu" není úplně správné, i když pokud budeš běhat na silnici, pak máš daleko větší šanci na následnou kremaci než při běhání v parku.

Ale přísloví?: "Sportem k trvalé invaliditě" souhlasit lze. Znám hodně rekreačních "sportovců" ze kterých jsou už skoro invalidé.
Nejrizikovější sport je kolo a fotbal.
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---