reklama

Bluetooth vibrační vyzvánění

David

Bluetooth vibrační vyzvánění
« kdy: 13. 02. 2014, 14:25:10 »
Dobrý den,

potřeboval bych pomoci s aplikací na android. Mám bluetooth zařízení, které spáruji s PC. Přes terminály mi funguje komunikace, takže v tom problém není. Potřeboval bych poradit, jak na mobilní aplikaci nebo jestli o nějaké nevíte? Program by měl umět: Na mobilní telefon mi někdo volá, aplikace by udělala jen to, že by mi na bluetooth zaslala informaci o hovoru například zprávou ring. Při zprávě například sms. Bylo by to nějak možné? Mělo by to mít pouze tyto dvě funkce. Potřebuji na bluetooth dostat informace abych je pak dál mohl zaslat na MCU a ten pak udělal určité věci, jako je optická signalizace SMS nebo vibrační u hovoru. Jde mi o mobilní aplikaci. Poradil by mi někdo prosím? Děkuji
« Poslední změna: 13. 02. 2014, 15:31:40 od Petr Krčmář »

reklama

Sten

Re:Bluetooth vibracni vyzvaneni
« Odpověď #1 kdy: 13. 02. 2014, 14:46:34 »
Trochu pochybuju, že někdo už něco takového napsal, ale není to moc složité. Stačí poslouchat příslušné broadcasty (příchozí hovor, příchozí SMS) a poslat zprávu na dané Bluetooth zařízení.

mika_hakkinen

Re:Bluetooth vibrační vyzvánění
« Odpověď #2 kdy: 13. 02. 2014, 17:40:02 »
Za starych casu, kdy kazdy telefon posilal AT prikazy jsou pryc. Jednoducha easy doba na takove veci. Starej Siemens C35 byl nadcasovy telefon :)
Pokud bude telefon pripojen k pocitaci pres bluetooth, tak zkus projekt ofono. A pokud ho pripojis k nejakemu bluetooth cipu s mcu tak si budes muset napsat bluetooth stack a simulovat handsfree profil.
Pokud budes mit nejaky rozumny vysledek tak se podel.

monitor

Re:Bluetooth vibrační vyzvánění
« Odpověď #3 kdy: 13. 02. 2014, 19:32:54 »
Na toto su vraj dobre aplikacie typu IFTTT (IF This, Then That)
cize skus Atooma (zadarmo) - z popisu sa zda, ze ma aj bluetooth akcie..
alebo nieco take... AutomateIt-Automate Your Droid
 ci nejake alterntivy

reklama