Dotazník – využití ICT v dalším vzdělávání

Dotazník – využití ICT v dalším vzdělávání
« kdy: 16. 01. 2014, 16:23:04 »
Zdravím,
ráda bych poprosila ty z Vás, kteří jste se již účastnili nějakého kurzu/školení pro dospělé, během kterého byly použity informační a komunikační technologie (počítače atd.), abyste mi vyplnili tento dotazník zkoumající využití ICT v dalším vzdělávání. Dotazník je anonymní a jeho výsledky poslouží pro účely mé bakalářské práce. Nezabere Vám víc než 5 min a mě tím velmi pomůžete.  :)

https://docs.google.com/forms/d/1Fgd6Wf0UHA3VJZacNYYxxB1IJLw5fJTz1xqovyMIj1o/viewform
« Poslední změna: 17. 01. 2014, 17:08:42 od Roman Bořánek »


dick

Darino,

vis, ze jsi si prave zanesla silny (pro IT) bias do sve statistiky vuci "normalni" populaci?

jehovista

Tohle nastavovani zaverecnych praci nicnerikajicimi pruzkumy je mor.

Darino,

vis, ze jsi si prave zanesla silny (pro IT) bias do sve statistiky vuci "normalni" populaci?

Jj, to je jako by podle dotazníků, vyplňovaných dámami na E55, se vyhodnocovaly statistiky četnosti, poloh a počtu partnerů průměrné české ženy  ;D

Darino,

vis, ze jsi si prave zanesla silny (pro IT) bias do sve statistiky vuci "normalni" populaci?

Dotazník jsem samozřejmě neposlala jen na tyto stránky.


X125

Tohle nastavovani zaverecnych praci nicnerikajicimi pruzkumy je mor.

Zcela souhlasím. Každou chvíli s tím někdo opruzuje. Jakou to má hodnotu? K čemu je to dobré? Co to komu přinese? (Tedy kromě pochybného akademického titulu)?

weqwer

vyplnil som, ale na zmysel tohto celeho som stale neprisiel...

dick

Dotazník jsem samozřejmě neposlala jen na tyto stránky.
..myslim, ze kecas! Ale abych neosocoval, ale protoze % uzivatelu desktop. linuxu je okolo 2% populace max, tak jsem hod prosim 30 dalsich linku na dalsi stranky, kde se ptas.
A taky pak bude dost prace, az statistiky budes normovat podle "etnicity" serveru a poctu odpovedi z dane skupiny.

No, radsi to sem moc psat nebudem, treba by nekoho napadlo hodit do googlu "Darina Ucnovska Ostravska Uni bakalarska prace" a nasel by tuhle diskusi o nesmyslnosti techto "pruzkumu".


Tohle nastavovani zaverecnych praci nicnerikajicimi pruzkumy je mor.

Mě nezbývá než souhlasit, ale co máme dělat, když jinudy cesta nevede.

vyplnil som, ale na zmysel tohto celeho som stale neprisiel...

Mockrát děkuji za vyplnění.

..myslim, ze kecas! Ale abych neosocoval, ale protoze % uzivatelu desktop. linuxu je okolo 2% populace max, tak jsem hod prosim 30 dalsich linku na dalsi stranky, kde se ptas.
A taky pak bude dost prace, az statistiky budes normovat podle "etnicity" serveru a poctu odpovedi z dane skupiny.

No, radsi to sem moc psat nebudem, treba by nekoho napadlo hodit do googlu "Darina Ucnovska Ostravska Uni bakalarska prace" a nasel by tuhle diskusi o nesmyslnosti techto "pruzkumu".

Tak já nepotřebuji nikoho přesvědčovat, jestli kecám nebo ne, pro mě je důležité, že já vím, že jsem to neposlala jen tady...potřebuji nasbírat okolo 100 vyplněných dotazníků, a to bych tady určitě všechno nenasbírala.
A neříkám, že s tím pak nebudu mít dost práce nebo že ten průzkum dělám naprosto správně. Nejsem žádný vědec a výzkumník...toto je můj první a doufám, že poslední průzkum. Navíc na tomto průzkumu nestojí svět, je to jen průzkum studenta k bakalářce.

dick

... Navíc na tomto průzkumu nestojí svět, je to jen průzkum studenta k bakalářce.
Ver si, bakalarka je dulezita prace! Treba to bude dobry :)

Tak já nepotřebuji nikoho přesvědčovat, jestli kecám nebo ne, pro mě je důležité, že já vím, že jsem to neposlala jen tady...potřebuji nasbírat okolo 100 vyplněných dotazníků, a to bych tady určitě všechno nenasbírala.
Doporučil bych ti podívat se na http://www.bacuvcik.com/news/jak-na-marketingove-pruzkumy/ je to vcelku zajímavé čtení  a mohlo by ti to pomoci v tvé bakalářské práci. Možná pak zjistíš, že se bez toho dotazníku i obejdeš.

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Jj, to je jako by podle dotazníků, vyplňovaných dámami na E55, se vyhodnocovaly statistiky četnosti, poloh a počtu partnerů průměrné české ženy  ;D

Nebyl by v tom moc velkej rozdil. Udelejte si tu pruzkum:

1. kolik z vas si vzalo za manzelku pannu.
2. kolik z vas ma manzelku
3. kolik z vas ma pouze deti narozene ze sveho manzelstvi