WebSupport reklama v DNS

nou

WebSupport reklama v DNS
« kdy: 07. 01. 2014, 00:13:45 »
moze mi niekto vysvetlit tuto stranku? http://imgur.com/TKGfETc obcas ma na nu hodi. stranka samozrejme existuje. roby to na dvoch rozdielnych pripojeniach pricom maju spolocne ze to je na T-com. ten ma svoju chyba.sk ale toto sa objavuje na existujicich domenach.
« Poslední změna: 07. 01. 2014, 09:10:47 od Petr Krčmář »


student

Re:websupport reklama v DNS?
« Odpověď #1 kdy: 07. 01. 2014, 00:52:39 »
Mas v DNS ich IP? Ak ano, tak si ju zrus.

Inak niekedy mali docela dobry support - skus im napisat, mozno by ti poradili rovnako.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:websupport reklama v DNS?
« Odpověď #2 kdy: 07. 01. 2014, 01:14:37 »
Zkuste nejake normalni DN servery, napriklad http://www.censurfridns.dk/

Rhinox

Re:websupport reklama v DNS?
« Odpověď #3 kdy: 07. 01. 2014, 06:44:32 »
Kdyz je ISP prase, nepomuze ani zmena DN-serveru. Jednoduse vsechen traffic prichazejici od svych klientu na tcp/udp:53 (jakakoli IP) presmeruje na svuj DN-server. Ten ti pak podvrhne takovou stranku na kazdou neznamou domenu...

Re:websupport reklama v DNS?
« Odpověď #4 kdy: 07. 01. 2014, 08:26:48 »
Niekto si u websupportu kúpil doménu a nekúpil si hosting. To je všetko. Môžete kľudne spávať.
Ak by išlo o bordel typu chyba.sk, tak by vám túto stránku zobrazilo, ak zadáte absolútne nezmyselnú adresu, napriklad http://lkasdjflaaklsdjflksdjflkasjflaskdjflkasjfdl.sk/


nou

Re:WebSupport reklama v DNS
« Odpověď #5 kdy: 07. 01. 2014, 09:21:40 »
ale hentu stranku vracia pre EXISTUJUCE domeny. ak dam nejaku neexisstujucu tak vrati chyba.sk

Re:WebSupport reklama v DNS
« Odpověď #6 kdy: 07. 01. 2014, 10:08:23 »
ved ano, maju domenu, ale smeruje na websupport, kde bud nemaju zaplateny hosting, alebo nenahrali tam ziadnu svoju stranku. Pripadne nepresmerovali domenu na svoju ip.
Strucne: toto je defaultna stranka websupport, pre stranky, ktore nemaju obsah

nou

Re:WebSupport reklama v DNS
« Odpověď #7 kdy: 07. 01. 2014, 10:15:11 »
myslite ze 9gag.com alebo amd.com ma hosting od websupportu? alebo ine nahodne zahranicne stranky?

Re:WebSupport reklama v DNS
« Odpověď #8 kdy: 07. 01. 2014, 10:36:40 »
to si mal napisat hned, ze to zobrazuje pre stranky, ktore urcite nie su cez websupport. ja som ten dotaz pochopil tak, ze mas nejake tvoje/znameho stranky, pri ktorych to pise.
tak potom je to jasne, dns server ti vracia v odpovedi ip, ktora patri websupportu a ten nema u seba stranku, tak zobrazi tuto chybu.
ake mas dns servre a co vracia lookup pre napr. amd.com?

nou

Re:WebSupport reklama v DNS
« Odpověď #9 kdy: 07. 01. 2014, 10:51:01 »
DNS mam default od t-com. ono to vracia tuto websupport stranku nahodne. vecsinou po refreshi to vrati spravnu stranku. proste vyzera to ze niekedy zblbne DNS a vrati to websupport server namiesto spraneho zaznamu.

Rhinox

Re:WebSupport reklama v DNS
« Odpověď #10 kdy: 07. 01. 2014, 11:02:52 »
ale hentu stranku vracia pre EXISTUJUCE domeny. ak dam nejaku neexisstujucu tak vrati chyba.sk
V takovem pripade nejde o reklamu v DNS (jak zni tvuj dotaz), nybrz reklamu v prazdne (doposud nevytvorene) web-strance. Domena uz byla registrovana a dn-servery jsou nastaveny spravne. Ze si web-hoster na prazdnej web umisti svou reklamu (nez tam nakej obsah da majitel), to s DNS nesouvisi. A zrejme to ma pravne osetrene v podminkach web-hostingu...

Re:WebSupport reklama v DNS
« Odpověď #11 kdy: 07. 01. 2014, 12:20:20 »
Rhinox: viz vyssie.
skus si zmenit dns na napr. 8.8.8.8 -google, ci to bude robit. ak to prestane, tak tcom ma problem s dns resolvingom.