Vzdálená plocha bez konfigurace

radek

Re:Vzdálená plocha jednoduše bez konfigurace
« Odpověď #15 kdy: 04. 01. 2014, 19:54:25 »
Teamviewer quicksupport funguje na kliknuti, zobrazi se jmeno a heslo a to ti po telefonu posle. NIC PRIMITIVNEJSIHO NEEXISTUJE!!!


Re:Vzdálená plocha jednoduše bez konfigurace
« Odpověď #16 kdy: 04. 01. 2014, 21:26:17 »
Kdysi jsem v práci viděl nějakou webovou službu, bohužel jsem zapomněl jméno. Tam jsem zadal: vytvořit link. Link zaslal. Na druhé straně klikli v browseru na link a potvrdili, byl jsem tam, všechno jen prohlížeč. Čekal jsem že mi třeba někdo poradí něco podobného.
Ta webová služba se jmenuje LogMeIn a její jméno je třetí slovo v první odpovědi. TV QS je co do obtížnosti zhruba stejné.

Uvedení "TV ne" naprosto je naprosto nedostatečné, protože TV přesně splňuje vaše zadání a není vůbec jasné, proč ho tedy nechcete. Navíc jste uvedl, že se ho nepodařilo nastartovat, teď zase tvrdíte, že se to podařilo, dostal jste jméno a heslo, ale nepodařilo se vám k tomu připojit s hláškou, že nikdo nemá session vytvořené.

Proč z toho vznikla ta slohovka je jednoduché. Za prvé jste špatně popsal problém, nepopsal jste, co jste už zkoušel, a to málo, co jste napsal, bylo navíc zavádějící. A pak jste si vybájil nějakou nerealizovatelou aplikaci, a snažíte se z nás vypáčit, kde že se ta vybájená aplikace dá najít.

Jimm

Re:Vzdálená plocha jednoduše bez konfigurace
« Odpověď #17 kdy: 04. 01. 2014, 21:48:25 »
To jste špatně pochopil, nic z vás nepáčím, dávno jsem na to rezignoval. Nechci se dohadovat, než abych se s vámi hádal věnuji 10 minut Googlu... Pěkný večer.

Jenda

Re:Vzdálená plocha jednoduše bez konfigurace
« Odpověď #18 kdy: 04. 01. 2014, 23:12:55 »
To jste špatně pochopil, nic z vás nepáčím, dávno jsem na to rezignoval. Nechci se dohadovat, než abych se s vámi hádal věnuji 10 minut Googlu... Pěkný večer.
Ale to je snad naprosto samozřejmé, že než budu ostatní otravovat dotazem ve fóru, věnuji 10 minut (víc!) řešení problému vlastními silami, ne?!

#

Re:Vzdálená plocha jednoduše bez konfigurace
« Odpověď #19 kdy: 05. 01. 2014, 00:12:04 »
Pokud deda neda TV tak uz asi nehoni, zjednodusene receno, je out, 4eva <> jasny kokote? Promluv si snim, zajed tam, ale fakt nechapu co resis na foru ze 70 typek neco nechape, ses sam vylizanej debil tak max, cus a prsite mu to nastav normalne a vysvetli jelito.


nazir

  • ***
  • 110
  • Veni, vidi, discessi.
    • Zobrazit profil
    • hic sunt elephanti
Re:Vzdálená plocha jednoduše bez konfigurace
« Odpověď #20 kdy: 05. 01. 2014, 03:17:53 »
Děkuji moc všem zúčastněným, tento thread si ukládám jako svým způsobem a aktéry typický a hodlám jím často argumentovat... :^)

Jimm

Re:Vzdálená plocha jednoduše bez konfigurace
« Odpověď #21 kdy: 05. 01. 2014, 05:20:29 »
Jendo, pokud bych chtěl nutně problémy vyřešit vlastními silami, nikdy bych sem nepřišel pro radu, protože si neumím představit, že bych takovou blbost nevyřešil sám. Napsal jsem sem jen kvůli úspoře času, což se ukázalo jako liché rozhodnutí. Mohu vygooglit 50 podobných softů TV a pravděpodobně jen jeden z nich bude vyhovovat, takže se v tomto případě vyplatí zkušenost. Zkušenost jsem hledal na tomto portálu. Očekával jsem například: zkus abrakadabra.com, je to podobný TV.

To jste špatně pochopil, nic z vás nepáčím, dávno jsem na to rezignoval. Nechci se dohadovat, než abych se s vámi hádal věnuji 10 minut Googlu... Pěkný večer.
Ale to je snad naprosto samozřejmé, že než budu ostatní otravovat dotazem ve fóru, věnuji 10 minut (víc!) řešení problému vlastními silami, ne?!

Jimm

Re:Vzdálená plocha jednoduše bez konfigurace
« Odpověď #22 kdy: 05. 01. 2014, 05:29:49 »
Je úplně jedno proč ho nechci, to nebylo předmětem řešení. Zeptám se na A a pan Jirsák mi poradí C, protože se snaží bez znalosti pozadí přemýšlet za mě. Já neměl potřebu vám pozadí osvětlovat, věděl jsem přesně co chci a vy jste mě přesvědčoval o tom že chci vlastně něco jiného.

TV přesně splňuje vaše zadání a není vůbec jasné, proč ho tedy nechcete.

Lol Phirae

Re:Vzdálená plocha jednoduše bez konfigurace
« Odpověď #23 kdy: 05. 01. 2014, 09:22:57 »
Problém není v softwaru, ale mezi židlí a klávesnicí, na obou stranách telefonní linky. Opravdu vlákno úplně vo houně.  ::)

Jenda

Re:Vzdálená plocha jednoduše bez konfigurace
« Odpověď #24 kdy: 05. 01. 2014, 11:01:17 »
Protože pokud nenapíšeš, proč TV nemůžeš použít, vystavuješ se riziku, že ti někdo poradí alternativu TV, která nepůjde použít z toho stejného důvodu.

Je úplně jedno proč ho nechci, to nebylo předmětem řešení. Zeptám se na A a pan Jirsák mi poradí C, protože se snaží bez znalosti pozadí přemýšlet za mě. Já neměl potřebu vám pozadí osvětlovat, věděl jsem přesně co chci a vy jste mě přesvědčoval o tom že chci vlastně něco jiného.

TV přesně splňuje vaše zadání a není vůbec jasné, proč ho tedy nechcete.

Re:Vzdálená plocha jednoduše bez konfigurace
« Odpověď #25 kdy: 05. 01. 2014, 11:24:23 »
Za prvé jste špatně popsal problém, nepopsal jste, co jste už zkoušel, a to málo, co jste napsal, bylo navíc zavádějící. A pak jste si vybájil nějakou nerealizovatelou aplikaci, a snažíte se z nás vypáčit, kde že se ta vybájená aplikace dá najít.
Je úplně jedno proč ho nechci, to nebylo předmětem řešení.  ... věděl jsem přesně co chci a vy jste mě přesvědčoval o tom že chci vlastně něco jiného.
Děkuji, že jste potvrdil můj předchozí komentář. Vy jste nehledal řešení problému, vy jste si to řešení vybájil a pak jste se nás snažil přesvědčit, že to vybájené řešení musí existovat a máme vám prozradit, jak se jmenuje.

Dotaz "hledám alternativu k X ale ne X", bez uvedení toho, proč X nechcete, je vždy špatně. Odpovídající nemohou tušit, co vám na X vadí, a zda stejnou závadu nebude mít i jimi nabízená alternativa. A navíc je to k odpovídajícím dost neuctivé, protože vy si nedá ani tu práci zformulovat pořádně zadání, a chcete po někom, aby vám pomohl?

Jinak případů, kdy se někdo ptá stejně blbě, jako vy, je spousta. Ve většině případů se z dotyčného podaří vypáčit, co vlastně řeší za problém, a v drtivé většině případů se pak najde jednoduché řešení a tazatel odchází spokojen. V menšině případů tazatel trvá na tom, že problém neprozradí, trvá na svém nerealizovatelném řešení, nadává všem okolo a odchází s nepořízenou, protože nerealizovatelné řešení se kupodivu nedá realizovat. Bohužel takové tazatele nejde banovat globálně na všech diskusních fórech.

Jimm

Re:Vzdálená plocha jednoduše bez konfigurace
« Odpověď #26 kdy: 05. 01. 2014, 15:29:35 »
TV nešel a nevím proč, nechtěl jsem to řešit. Vygooglená Alternativa Mikogo byla bez problému. Proč jsem nechtěl TV bylo uplně jedno, Mikogo fungovalo i bez toho abych musel s někým kdo tomu nerozumí na druhé straně debugovat TV. Věděl jsem celkem přesně co chci a nakonec jsem to dostal, děkuji.

Re:Vzdálená plocha jednoduše bez konfigurace
« Odpověď #27 kdy: 05. 01. 2014, 17:13:22 »
Proč jsem nechtěl TV bylo uplně jedno
Mohl byste tedy pro příště přestat otravovat s podobnými dotazy? Lidi, kteří se vám snaží pomoci, si určitě najdou lepší věci na práci, než vám zbytečně radit. Něco vám poradí zbytečně, protože to znáte, ale nenapsal jste to; něco vám poradí zbytečně, protože to nebude vyhovovat ze stejného důvodu, jako nevyhovuje TV. Víte, lidi jsou ochotni pomoci se spoustou věcí, ale pokud někdo položí blbě dotaz, a pak se ještě tváří, že co on by se víc snažil, ať se snaží ostatní, tak ochota pomoci velmi rychle klesá k nule. A máte štěstí, že tu vystupujete jako anonym, protože příště by se na vás každý, kdo si přečetl tohle téma, vykašlal.