Instalace Debianu havaruje v 61 %

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Instalace Debianu havaruje v 61 %
« Odpověď #15 kdy: 23. 12. 2013, 22:53:50 »
Ale nejlepší by byla pochopitelně nějaká standartní instalace, tohle je drbání levou rukou za pravým uchem.


Eskymak_

Re:Instalace Debianu havaruje v 61 %
« Odpověď #16 kdy: 23. 12. 2013, 22:58:30 »
No, ten win32 loader je to samý co mám z toho obrazu, to samý tu mám, udělá to složku na céčku. S tím rozdílem že tady si to asi zbytek bude chtít tahaz z netu.

Problém je v tom, že já sotva stáhnu ten loader, 150mb odtud nedám ani kdybych se na hlavu postavil...

To fakt není možný, když tu všechny ty soubory mám je tomu nějak podstrčit? Přece to nebudu stahovat znova když to mám...

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Instalace Debianu havaruje v 61 %
« Odpověď #17 kdy: 23. 12. 2013, 23:23:31 »
Problém je ten, že to nemáš asi správně, jinak by nebyl problém to nainstalovat z té flašky. Nicméně, jaké si stáhnul to iso pro unetbootin? No u toho instalátoru z netu by mělo být jednoduší mu podstrčit lokální zrcadlo, než u CéDé ... nicméně musí být správně zachována adresářová struktura, jinak to nedáš. Bohužel, dnes se počítače bez slušného internetu neobejdou.

Eskymak_

Re:Instalace Debianu havaruje v 61 %
« Odpověď #18 kdy: 23. 12. 2013, 23:29:10 »
Bylo to
CD/DVD/USB
Hybrid ISO image files suitable for writing to DVD-R(W) or CD-R(W) media, depending on size, and also USB keys of the appropriate size.
amd64

Ted jsem dotahal ten win32loader ...20kb/s... je tam možnost nastavit síťový zrcadlo ale zase mě to nutí se připojovat na nějakou z okolních wifi...

Hádám že přes ten shell by to mohlo jít nějak obejít ne?

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Instalace Debianu havaruje v 61 %
« Odpověď #19 kdy: 24. 12. 2013, 09:41:12 »
No pokud v něm je dostupný nějaký příkaz pro instalaci balíčků, tak by to jít mohlo, jinak s velkou pravděpodobností ne. 21kb/s to je fakt mizérie.


standa

Re:Instalace Debianu havaruje v 61 %
« Odpověď #20 kdy: 25. 12. 2013, 00:40:50 »
21kb/s je v ČR úplně normální rychlost. Za drahé peníze málo muziky. Lépe jsou na tom i v Bělorusku.

Debian stable, popř. testing mi jde úplně v pohodě nainstalovat. Nestalo se mi, že by se instalace zastavila na 61%.

Ale i 61% je dobrých, vždycky se to dá nějak spravit. Mnohem horší je to s Fedorou 20, která zhusta nejde nainstalovat vůbec.