DLNA přes internet

Re:DLNA přes internet
« Odpověď #15 kdy: 16. 12. 2013, 13:23:02 »
BubbleUPnP vypada velice dobre, to by mohla byt celkem obstojna nahrada za Qloud. Dekuju za tip otestuju az dorazim domu  :)
Nobody is perfect, but i'll try my best!


Jimm

Re:DLNA přes internet
« Odpověď #16 kdy: 16. 12. 2013, 17:37:21 »
Fuuuj, libuješ si v obrovských bazmecích. Těžce se mi to nelíbí, to bych si snad raději bridgnul svou connectivitu  a cpal to přes minidlna.

Re:DLNA přes internet
« Odpověď #17 kdy: 16. 12. 2013, 18:53:35 »
Pokud mate napad jak vyresit ciste me pozadavky, tak jsem otevreny navrhum. Pozadavky jsem psal nekolikrat :-) Pokud nemate co vic ktomu rict pujdu se vratit zpet k tem bazmekum :-)
Nobody is perfect, but i'll try my best!

drunkez

Re:DLNA přes internet
« Odpověď #18 kdy: 17. 12. 2013, 09:26:36 »
Imo minidlna na server a openvpn s klucom ..jednoduche a hotove...na mobiloch je upnp playerov milion
D.

doctorXY

Re:DLNA přes internet
« Odpověď #19 kdy: 17. 12. 2013, 10:54:39 »
DLNA jako takovy funguje jen a pouze v ramci LAN - ten protokol je tak definovanej, neprojde to pres router. => musel by sis z toho telefonu vytvorit bridge tunel, coz zaroven povede ktomu, ze ti na nej poleze vse, co lita po domaci siti (broacasty ...).

ale funguje i skrze routry, ale kazdy router v ceste musi podporovat multicast routing


doctorXY

Re:DLNA přes internet
« Odpověď #20 kdy: 17. 12. 2013, 10:57:07 »
Fuuuj, libuješ si v obrovských bazmecích. Těžce se mi to nelíbí, to bych si snad raději bridgnul svou connectivitu  a cpal to přes minidlna.
taktak, miniDLNA nebo mediaTomb , oboje funguje vyborne , oboje pouzivam

Re:DLNA přes internet
« Odpověď #21 kdy: 18. 12. 2013, 12:20:21 »
Tak jsem uspesne nainstaloval BubbleUPnP ovsem asi sem uplne drevenej  ;D nejak nemohu prijit nato jak nastavit ktere slozky s hudbou/vedeem se maji streamovat respt ktere slozky maji byt nazdileny abych si je mohl prochazet treba na androidu nebo na PC
Nobody is perfect, but i'll try my best!

Re:DLNA přes internet
« Odpověď #22 kdy: 18. 12. 2013, 13:00:30 »
Tak se omlouvam opravdu sem drevo  ;D spatne nastaveny miniDLNA ted uz to jede bezvadne. Takze moc dekuju za poradeni BubbleUPnP  :)
Nobody is perfect, but i'll try my best!