reklama

Přihazování na aukru v zadaný čas

beer

• 722
    • Zobrazit profil
Přihazování na aukru v zadaný čas
« kdy: 03. 12. 2013, 16:42:18 »
Ahoj, jak by se dalo vyřešit přihazování na aukru v zadaný čas?

Nejlépe přes bash, nebráním se uložení hesla v plaintextu ve skriptu...

Něco jako aplikace Aukro levněji, ale třeba přes bash... Načasování bych nějak zvládnul, třeba se sleepem, nebo na to jsou i gui budíky, ale co a čím odeslat?

Mělo by tam být přihlašovací jméno, heslo, číslo aukce, částka... Ideální by byl skript, který by byl použitelný na výce aukcí zároveň, aby si to tahalo třeba čísla aukcí, přihlašovací jméno a max cenu z nějakých konfiguračních souborů, s nějakou strukturou, aby to mohl používat i méně zdatný uživatel (moje matka ráda nakupuje na auktu :))

Tohle je na tlačítku na webu:

Kód: [Vybrat]
<div id="siBidForm2">
<form method="post" action="/pre_bid.php">
<fieldset>

<div>
 <div class="bid-form-table">
 <div class="row">
 <div class="cell prices-cell">
 <div class="left siPrice">
 <p class="small">Aktuální cena</p>
  <strong id="priceValue" class="price">17 Kč</strong>
 <>
  <div class="left siMaxOffer"  data-minbidval="19">
 <p class="small">
  <a href="javascript:OpenHelp(45)" class="alleLink"><span>Výše příhozu</span></a>  </p>
 <input id="myBidValue" type="text" name="amount" size="5" value="19" /> <span class="small">Kč</span>
 <input type="hidden" value="3751312603" name="item_id" />
 <>
  <>
 <div class="cell">
 <div class="left cell siButton"><input id="bid-btn" type="submit" class="bid-btn show-item-btn btn" value="Přihodit" /><>
 <>

<>
 <>

</fieldset>
 </form>

<> <!-- /siBidForm2 -->

Myslím, že by určitě využilo více linuxáků takový prográmek.

« Poslední změna: 03. 12. 2013, 21:10:37 od Petr Krčmář »

reklama

Jimm

Re:Přihazování na aukru v zadaný čas - příkaz pro terminál
« Odpověď #1 kdy: 03. 12. 2013, 16:55:45 »
To opravdu nemyslím ve zlém, ale dle tvého dotazu je zcela zjevné jak nevíš ani o shellu ani o POSTu zhola nic, takže bych na tvém místě vyčkal než to bude někdo kdo o tom ví víc než ty potřebovat a naprogramuje to.  Pokud to jednou za měsíc hodíš do Googlu, časem to najdeš.  ;)

TTTTTTT

« Odpověď #2 kdy: 03. 12. 2013, 17:05:51 »
V Chrome developer tools lze v záložce Network kliknout na požadavek a vybrat v kontextovém menu 'Copy as cURL'. Tedy dobrý začátek by mohl být přihodit a poté si vytátnout přikaz, který se odeslal a dál ho upravovat.

beer

• 722
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. 12. 2013, 17:07:46 »
díky za typ

beer

• 722
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. 12. 2013, 17:38:33 »
Díky za tip

reklama

Kolemjdoucí

Re:Přihazování na aukru v zadaný čas
« Odpověď #5 kdy: 03. 12. 2013, 21:42:40 »
O víkendu se do něčeho podobného chci pustit, akorát to bude v pythonu.

beer

• 722
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. 12. 2013, 12:13:40 »
Zjistil jsem, že na to mají webapi, dostal jsem webapi klič, tak možná půjdu touto cestou.

lispy

« Odpověď #7 kdy: 06. 12. 2013, 19:51:16 »
Otazka je, na kolik si to cenis. Jestli to chces gratis, tak to sorry ..

Michal Lenc

« Odpověď #8 kdy: 07. 12. 2013, 07:11:44 »
Můžu se zeptat k čemu by to bylo dobrý? Já jsem žil v tom, že na aukru jednoduše zadám, za kolik chci danou věc koupit a aukro už za mně přihazuje samo. Tohle přihazovaní na poslední chvíli je stejně k ničemu, nebo ne?

vvv

« Odpověď #9 kdy: 07. 12. 2013, 14:46:17 »
Prihazovanim na posledni chvili minimalizujes cenovy souboj mezi zajemci, ktery pak misto cele aukce probiha hlavne v ramci psoledni minuty, a muzes tak dosahnout nizsi ceny.

beer

• 722
    • Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. 12. 2013, 08:32:15 »
Můžu se zeptat k čemu by to bylo dobrý? Já jsem žil v tom, že na aukru jednoduše zadám, za kolik chci danou věc koupit a aukro už za mně přihazuje samo. Tohle přihazovaní na poslední chvíli je stejně k ničemu, nebo ne?

Ne, ušetří náklady. Většina kupujících přihazují ručně když je někdo přehodí. Nedeklarují maximální cenu, za kterou by byli ochotni nakoupit. Přihození v posledních vteřinách znamená ve většině případů přehození jejich maximální nabídky a oni už nemají šanci na přihození reagovat.

ava

« Odpověď #11 kdy: 09. 12. 2013, 17:00:35 »
Tohle uz je hotovy, docela pekne a za rozumnou cenu. prihazovac.cz

karel

« Odpověď #12 kdy: 09. 12. 2013, 22:34:13 »
Na podobnych volovinkach sem se ucil programovat.

beer

• 722
    • Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 10. 12. 2013, 09:55:38 »
Tohle uz je hotovy, docela pekne a za rozumnou cenu. prihazovac.cz

Je to dražší, nežli předplatné programu  [/size]Aukro levněji[/font][/size], to stojí cca 20 Kč na rok. Ten program jsem si na zkoušku zaplatil objednal, ale asi ho zruším, protože mi nejen že aukci nevyhrál, ale ani nepřihodil včas. Je pravda, že ve výchozím nastavení je nastaven na odeslání příhozu 0 sekund před koncem aukce, chyba bude asi tady.

Ten program je pod nějakou Apache licencí, třeba by se dal převést z apk jen do javy a používat na stolním PC. Z logu vyplívá, že používá aukro api. Říkám si, na co programovat něco, co už je naprogramováno. Stačí to jen rozchodit na PC.

DHCP

« Odpověď #14 kdy: 10. 12. 2013, 10:29:26 »
 z apk jen do javy asi tezko, maximalne v jave pouzit nalinkovanou knihovnu, pokud to ma takto autor rozdelene. Kazdopadne mohu poskytnout desktop/konzolovou aplikaci v pythonu nebo C# zdarma, pokud by byl zajem.

reklama