Napsal jsem sw, jak ho prodat?

zzzzzz

Re:Napsal jsem sw, jak ho prodat?
« Odpověď #15 kdy: 25. 11. 2013, 20:24:06 »
Mimochodem, samozrejme neznam jaka byla dohoda s kamaradem pro ktereho si to psal primarne. Typicky ale prava na danou aplikaci patri jemu. V budoucnu dej teda trochu bacha at se v nejakem podobnem pripade nechytnes do pasti...


Re:Napsal jsem sw, jak ho prodat?
« Odpověď #16 kdy: 25. 11. 2013, 21:15:55 »
Hoď to na Ulozto.cz a šábni se s nima o každé stažení. To je tak nejlepší v tomto Bananistánu.

eMko

  • ****
  • 456
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Napsal jsem sw, jak ho prodat?
« Odpověď #17 kdy: 26. 11. 2013, 06:30:21 »
Mimochodem, samozrejme neznam jaka byla dohoda s kamaradem pro ktereho si to psal primarne. Typicky ale prava na danou aplikaci patri jemu. V budoucnu dej teda trochu bacha at se v nejakem podobnem pripade nechytnes do pasti...

Tady je potřeba rozlišovat autorská vs vlastnická práva. Vlastnická mohou patřit jemu, pokud to zadal na zakázku nebo u něj pracoval. Vlastnická nikoliv.

j

Re:Napsal jsem sw, jak ho prodat?
« Odpověď #18 kdy: 26. 11. 2013, 08:10:40 »
Mimochodem, samozrejme neznam jaka byla dohoda s kamaradem pro ktereho si to psal primarne. Typicky ale prava na danou aplikaci patri jemu. V budoucnu dej teda trochu bacha at se v nejakem podobnem pripade nechytnes do pasti...

To se prave pletes, pokud neni vyslovene uvedeno ve smlouve, tak prava zustavaji tvurci. Ostatne viz zoo praha a jejich logo ...