Automatické stahování z ulozto.cz

pokus

Automatické stahování z ulozto.cz
« kdy: 24. 10. 2013, 13:47:57 »
Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat existuje nějaké automatické stahování z ulozto.cz? Prý xbmc dokáže stahovat videa z ulozto.cz a prý je vyřešená i captcha. Existuje něco podobného pro stahování čehokoliv? Děkuji


eMko

  • ****
  • 456
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Automatické stahování z ulozto.cz
« Odpověď #1 kdy: 24. 10. 2013, 13:58:56 »
Zkus JDownloader.

Pro každý stahovací server má plugin, plugin pro uložto myslím existuje. A JDownloader se dá ovládat i přes konzoli.

pokus

Re:Automatické stahování z ulozto.cz
« Odpověď #2 kdy: 24. 10. 2013, 14:44:41 »
Všiml jsem si, že captcha na ulozto.cz je žešené pomocí spousty obrázků, přičemž jeden se vybere a vytvoří se html stránka. Takže pokud by někdo udělal slovník název obrázku - co je na obrázku tak by to šlo hezky prolomit a stabovat neomezeně.

he

Re:Automatické stahování z ulozto.cz
« Odpověď #3 kdy: 24. 10. 2013, 14:54:42 »
samozřejmě, že to existuje, ale naštěstí to není dostatečně profláknuté na to aby jim stálo za to to řešit, což je přesně stav který mi vyhovuje. A jelikož bych nerad aby se na tomto stavu cokoliv měnilo, tak sem konkrétní řešní uvádet nebudu. Již jsem totiž zažil že se implementace změnila poté co se jejjí chyby staly příliš profláklými.

Snad jen poradím, že ta otázka je příliš specificky položená a zbytečně se soustředí se na nesprávnou část požadovaného úkonu.... ale jak tady někdo poznamenal, Jdownloader je poměrně rozumné řešení, existují však obdobné programy, které tutéž problematiku řeší (pro některé servery) daleko lépe.

pokus

Re:Automatické stahování z ulozto.cz
« Odpověď #4 kdy: 24. 10. 2013, 15:00:25 »
Tak mi poraď a napiš prosím na můj mail petr0707@seznam.cz Mlčenlivost zaručena. Jde mi jen o stahování pro mé soukromé účely.


Pavel2

Re:Automatické stahování z ulozto.cz
« Odpověď #5 kdy: 24. 10. 2013, 15:14:11 »
A co captcha na katastru nemovitostí?  Nevíte někdo, jestli to lze obejít?

Lol Phirae

Re:Automatické stahování z ulozto.cz
« Odpověď #6 kdy: 24. 10. 2013, 16:49:38 »
A co captcha na katastru nemovitostí?  Nevíte někdo, jestli to lze obejít?

1/ Jseš tady off-topic...
2/ Nějaký rozumný důvod?

PetrV

Re:Automatické stahování z ulozto.cz
« Odpověď #7 kdy: 24. 10. 2013, 17:03:40 »
1/ Jseš tady off-topic...
2/ Nějaký rozumný důvod?

To mě taky zajímalo, kdysi jsem si kontroloval, jestli se na u mojí nemovitosti nedějí nekalé věci (třeba, že by si jí někdo bez mého vědomí přepsal na sebe, známe to..), ale teď to musím kontrolovat ručně.

he

Re:Automatické stahování z ulozto.cz
« Odpověď #8 kdy: 25. 10. 2013, 07:15:19 »
Jde mi jen o stahování pro mé soukromé účely.

Hehe :D to by mohl říct každý, nicméně jelikož je to stejně free k dispozici, tak to tam máš s drobným vysvetlenim :D

Re:Automatické stahování z ulozto.cz
« Odpověď #9 kdy: 27. 11. 2013, 12:25:46 »
freerapid?

ssd

Re:Automatické stahování z ulozto.cz
« Odpověď #10 kdy: 07. 12. 2013, 00:08:30 »
Freerapid ten novej kod nepřečte.

Jimm

Re:Automatické stahování z ulozto.cz
« Odpověď #11 kdy: 07. 12. 2013, 00:24:51 »
Stahovat z uloz.to pomocí wget není problém, ale Vám nejde o stahování, jde spíš o obejití zabezpečení, je to tak? :) Já mám script, stahuji jen pomocí zaslání e-mailu, ale používám svůj login.

Kolemjdouci

Re:Automatické stahování z ulozto.cz
« Odpověď #12 kdy: 07. 12. 2013, 13:01:37 »
Freerapid ten novej kod nepřečte.
Jasne, ze ho neprecte, kdyz to neprecte ani clovek.

Re:Automatické stahování z ulozto.cz
« Odpověď #13 kdy: 07. 12. 2013, 18:21:51 »
Freerapid ten novej kod nepřečte.

Když jsem odpovídal ještě přečetl..změnilo se to někdy v týdnu..
Autor pluginu pro freerapid, se na to prý přes víkend podívá. držím mu pěsti, zadávat ten kód je opruz, horší jsem dlouho neviděl. :-\

Jenda

Re:Automatické stahování z ulozto.cz
« Odpověď #14 kdy: 07. 12. 2013, 19:24:16 »
To mě taky zajímalo, kdysi jsem si kontroloval, jestli se na u mojí nemovitosti nedějí nekalé věci (třeba, že by si jí někdo bez mého vědomí přepsal na sebe, známe to..), ale teď to musím kontrolovat ručně.
Zkusil bych nějaké 3rd party API (http://www.katastr2.cz/), případně to z nich zkusil vyrazit pomocí zákona o svobodném přístupu k informacím.