Doporučte kvalitní sadu nářadí

herold

Doporučte kvalitní sadu nářadí
« kdy: 15. 09. 2013, 17:37:14 »
Nevite o nejakem velmi kvalitnim naradi?
Na montaz/demontaz sroubku v noteboocich, pocitacich apod.?
Krizove/klasicke sroubovaky ruznych velikosti, mozna i vrtacka

Nejradsi bych si koupil celou sadu naradi, ale chci opravdu kvalitni material co neznici sroubky a drzi svuj vyrobeny tvar

Doporucite neco?



« Poslední změna: 16. 09. 2013, 13:38:16 od Petr Krčmář »


Pavel 'TIGER' Růžička

Re:HW - Doporucte kvalitni naradi - nejlepe sadu
« Odpověď #1 kdy: 15. 09. 2013, 18:28:27 »
Tak kvalita nářadí všeobecně klesá, ale určitě se dá něco dohledat, třeba zde: http://www.tigerdirect.com/applications/category/category_slc.asp?CatId=1801

Kolemjdouci

Re:HW - Doporucte kvalitni naradi - nejlepe sadu
« Odpověď #2 kdy: 16. 09. 2013, 08:52:41 »
Pouzivam toto http://www.narex-makita.cz/vrtaky-sekace/bity-sady/metabo-32dilna-sada-bitu-a-magneticky-nastavec/ (zadna reklama, jen prvni odkaz, ktery jsem nasel) a zatim nebylo nic, co bych s tim nerozebral.
To "neznici sroubky" je zavisle na vice faktorech-vhodne zvoleny nastroj, pouzita sila, material sroubku -to vede k sadam s momentovym klicem a to uz je zase mimo normalni cenovou hladinu

JmJ

  • ****
  • 315
    • Zobrazit profil
Re:HW - Doporucte kvalitni naradi - nejlepe sadu
« Odpověď #3 kdy: 16. 09. 2013, 09:05:45 »
Proste zajit do zelezarstvi a mrknout na nejakou peknou sadu bitu, ale nekdy se hodi i velmi tenky klasicky sroubovak. Sroubovaky s vymennymi bity totiz nelze dostat do vsech mist, protoze jsou hned za hlavou prilis siroke.

btw rozebirat notebooky, to je posledni dobou mor. Rozebrat neco tak, aby se to nerozpadlo, je asi nemozne. Mel sem ted v ruce dva stroje, jeden acer a druhy nejaky levny lenovo a stacilo jen decentne povolit sroubky a misto povoleni zavitu povolil plast ve kterem byl vlisovan kovovy zavit. Des bes. Mozna mam levy ruky, ale moje R61 snesla jiz nekolik rozebrani a zavity i plasty drzi.

Re:HW - Doporucte kvalitni naradi - nejlepe sadu
« Odpověď #4 kdy: 16. 09. 2013, 09:32:50 »
Zkuste se podivat po Bernstein (pokud mate hodne penez), WIHA, KNIPEX. Jako inspiraci muzete nahlednout treba zde http://www.tme.eu/cz/details/brn-1500/sady-naradi/bernstein/1500/#

Pokud potrebujete neco levnejsiho tak sady by mel mit i Narex (k dostani v Conrad electronics, nebo GES).


LubosHa

Re:Doporučte kvalitní sadu nářadí
« Odpověď #5 kdy: 04. 10. 2013, 11:49:49 »
Něco takovýhohle by nešlo http://www.shop-naradi.cz/aku-sroubovak-power-up-36v-1x-aku-li-on-1300ma/d-72344/? Když pořídíš správnej nástavec?

txt

Re:Doporučte kvalitní sadu nářadí
« Odpověď #6 kdy: 04. 10. 2013, 14:01:42 »
Nářadí a přípravky předepsaný výrobcem pro autorizovaný servisy :-)

Pokud se nechystáš zakládat značkovej servis, tak bych asi zašel do GM kamenný prodejny.

txt

Re:Doporučte kvalitní sadu nářadí
« Odpověď #7 kdy: 04. 10. 2013, 14:02:58 »
Když už aku na drobný šrouby tak s momentovým vypínáním!

Ramtech

Re:Doporučte kvalitní sadu nářadí
« Odpověď #8 kdy: 04. 10. 2013, 14:23:14 »
Něco takovýhohle by nešlo http://www.shop-naradi.cz/aku-sroubovak-power-up-36v-1x-aku-li-on-1300ma/d-72344/? Když pořídíš správnej nástavec?

To hebedo ale všade nenapchá

Patrik45

Re:Doporučte kvalitní sadu nářadí
« Odpověď #9 kdy: 24. 10. 2018, 20:32:34 »
Já jsem dřív nakupoval nářadí, jakože Lidl a tak, jak se mi dostalo pod ruku. Ale většinou nic moc nevydrželo, takže jsem trochu zainvestoval do kvalitního nářadí od ynaradi a za mě spokojenost. Zvládne všechno a hlavně vydrží.

Youda

Re:Doporučte kvalitní sadu nářadí
« Odpověď #10 kdy: 24. 10. 2018, 20:47:38 »
Bity doporucuju Bosh a elektronaradi modrou radu Bosh

Yokotashi

Re:Doporučte kvalitní sadu nářadí
« Odpověď #11 kdy: 24. 10. 2018, 21:15:06 »
Vsechno co se da kupuji od narexu, nebo hodne stare z bazaru.

Jenomze narexacka vrtacka o velikosti maleho vrtaciho kladiva neni idealni nastroj na rozebirani notebooku a s jejich sadami bitu zkusenosti nemam.

Sadu malych bitu jsem kdysi koupil nejakou noname v GM a zatim drzi.

dustin

Re:Doporučte kvalitní sadu nářadí
« Odpověď #12 kdy: 24. 10. 2018, 21:15:52 »
Nářadí v Lidlu bych se vůbec nebál, má výborný poměr cena/kvalita. To neplatí o stejně levných nabídkách hobby hypermarketů.

Samozřejmě opotřebení šroubů je o bitech, ty chce včas měnit. Kupuju je v normálním železářství, mám raději tři levnější častěji vyměnit než jeden drahý.

Míla Rozner

Re:Doporučte kvalitní sadu nářadí
« Odpověď #13 kdy: 24. 10. 2018, 23:20:49 »
Nevite o nejakem velmi kvalitnim naradi?
Na montaz/demontaz sroubku v noteboocich, pocitacich apod.?
Krizove/klasicke sroubovaky ruznych velikosti, mozna i vrtacka

Nejradsi bych si koupil celou sadu naradi, ale chci opravdu kvalitni material co neznici sroubky a drzi svuj vyrobeny tvar

Doporucite neco?

Wera dělá kvalitní věci. Mám od nich nějaké šroubováky a klíče. Ale těch značek bude víc...

Co se týče vrtaček, tak DeWALT, Narex nebo Makita. Akorát nevím, na co to chceš k počítačům - bývají to dost těžké stroje (i ty menší). I ty vrtací šroubováky se hodí spíš na stavbu nebo do dílny než na montování počítačů. U notebooků mi to nedává smysl, to je dneska pomalu "hodinářská" práce. A i u stolních počítačů mi přijde lepší těch pár otáček taky udělat ručně šroubovákem.

Avil

Re:Doporučte kvalitní sadu nářadí
« Odpověď #14 kdy: 24. 10. 2018, 23:50:36 »
Co byste přirovnali jako Apple mezi nářadím?