Kabelový ISP v Brně

pato

Kabelový ISP v Brně
« kdy: 29. 08. 2013, 20:26:35 »
Zdravim nevedeli by ste poradit ISP v Brne? Bolo by to na ulici Cejl. Zatial som nasiel len niekolko moznosti cez wifi ktore mi az tam moc nevyhovovali najradsej by som bol za net vedeny kablom.
« Poslední změna: 29. 08. 2013, 22:46:30 od Petr Krčmář »


Lol Phirae

Re:isp v brne
« Odpověď #1 kdy: 29. 08. 2013, 20:29:45 »
Na Cejlu zadnej kabel nevydrzi... leda optika, ale to stejne magnetum nevysvetlis, ze tam neni zadna med.

#

Re:isp v brne
« Odpověď #2 kdy: 29. 08. 2013, 22:02:19 »

Tonda

  • *****
  • 631
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kabelový ISP v Brně
« Odpověď #3 kdy: 30. 08. 2013, 14:03:47 »
Podle fotomapy jsou tam vysoké domy, předpokládám bytové. A pokud to tam někdo má zasíťované a poskytuje služby, tak se snaží aby obyvatelé domu o tom věděli, tj. nejjednodušší co můžeš udělat je oběhnout sousedy. Poskytovatelé globálních služeb jako O2 xDSL či UPC mají na svých webech vyhledávače dostupnosti.

Honza

Re:Kabelový ISP v Brně
« Odpověď #4 kdy: 30. 08. 2013, 20:08:36 »
pokud mas moznost najdi si jinou lokalitu. Tam to k bydleni neni. :) je to ciganov.


Lol Phirae

Re:Kabelový ISP v Brně
« Odpověď #5 kdy: 30. 08. 2013, 20:29:34 »
tj. nejjednodušší co můžeš udělat je oběhnout sousedy.

A odejít s kudlou v zádech  ;D ::)

DgBd

  • ****
  • 282
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kabelový ISP v Brně
« Odpověď #6 kdy: 30. 08. 2013, 21:15:38 »
tj. nejjednodušší co můžeš udělat je oběhnout sousedy.

A odejít s kudlou v zádech  ;D ::)

Nebuď politicky nekorektní, říká se odejít multikulturně obohacen!
(ale prý to tam už není tak hrozné jako dřív, spousta baráků se opravuje a původní obyvatelstvo mizí)

Tom Liberec

Re:Kabelový ISP v Brně
« Odpověď #7 kdy: 30. 08. 2013, 23:01:52 »
Přehánite. Bydli pode mnou rodinka kde je najednou v byte i více otců,  partnerů nájemníce s postiženym synem + děda reemigrant z UK, muzikanti. No a do toho internet od jiného poskytovatele než má většina ostatních, vedeny dost na volno po fasádě.  A proto že pri skajpovani presunuli tower jinam tam jsem ten kabel mel napříc přes balkon. Normálne jsem zazvonil, kdyz to nešlo "ručne spravit" bez nůžek a klešti a vyrikali jsme si to. Jsem na vozíku hodně lehka váha a dole 4 urostlý chlapi. A šlo to. Je pravda, že mivaj nekdy misto noci den a hádají se....  Už jsem na ne volal i městskou policii, to s řezali tak že byla krev az na chodbě.  Když jsem jel otevirat městskejm tak jsem měl nataženou plynovku ale zajištěnou.

Taky je pravda, že jediný člověk co jsem jej vezl autem s fabriky kde jsm dělal účetního a za dvy roky spáchal nájemnou vraždu,  byl bývalý spolužák o třídunníž, diskutovaneho etnika. Na dohled od baráku mám socialne vyloučenou lokalitu...  ale auto v garážovém stani pod barákem mi vykradli poze jednou než majitel, magistrát nechal udělat mříže na ventilační okna. Občas je s nimi i zajímava sociologicky obohacující legrace když na balkone cely večer řeši svou ekonmickou situaci. Nebo se divit,  že doplaci za služby a teplo k nájmu,  když je jich chvílemi 8 i vice z toho jen eve děti ve dva plus jedna. Nebo když se dohadují jak vyresit splátkový kalendář z předchozího roku s dalším mastným vyúčtováním v ruce. Je také zajimave co si dovoli koupit s dluhem a splátkovymi kalendáři. Ovšem bydleli zde i horší, majoritní říkáme jim od těch dob albinoticka forma.  Ovšem chápete právo na informace a skype spojení prostě mají a zřejme je na žebříčku i před bydlením. 

portupgrade

Re:Kabelový ISP v Brně
« Odpověď #8 kdy: 31. 08. 2013, 11:19:39 »
Zdravim nevedeli by ste poradit ISP v Brne? Bolo by to na ulici Cejl. Zatial som nasiel len niekolko moznosti cez wifi ktore mi az tam moc nevyhovovali najradsej by som bol za net vedeny kablom.
Na Cejlu to bude dost slabota. Tam asi bude leda DSL. O tom, že by tam měli rozvody UPC nebo Netbox nevím. Výše zmiňovaný Maxprogress dělá spíš firemní klientelu. Ve které části Cejlu to vlastně je?

portupgrade

Re:Kabelový ISP v Brně
« Odpověď #9 kdy: 31. 08. 2013, 11:29:43 »
Zdravim nevedeli by ste poradit ISP v Brne? Bolo by to na ulici Cejl. Zatial som nasiel len niekolko moznosti cez wifi ktore mi az tam moc nevyhovovali najradsej by som bol za net vedeny kablom.
Na Cejlu to bude dost slabota. Tam asi bude leda DSL. O tom, že by tam měli rozvody UPC nebo Netbox nevím. Výše zmiňovaný Maxprogress dělá spíš firemní klientelu. Ve které části Cejlu to vlastně je?
Teď jsem ještě koukal na nabídku toho Maxprogressu. Zkus se jich zeptat, pokud slibují v Brně připojení i pro fyzický osoby. Já jsem totiž u nich poptával akorát připojení do firmy a nikdy jsem neslyšel, že by od nich byl někdo připojený doma. Takže odtud pramenila ta moje původní poznámka o firemní klientele.

portupgrade

Re:Kabelový ISP v Brně
« Odpověď #10 kdy: 31. 08. 2013, 11:41:15 »
Na Cejlu to bude dost slabota. Tam asi bude leda DSL. O tom, že by tam měli rozvody UPC nebo Netbox nevím.

Takže UPC na Cejlu pokrytí má. Sice tudy občas jezdím, ale uličních rozvaděčů jsem si asi nikdy nevšiml nebo jsem spíš po nich nekoukal.

pato

Re:Kabelový ISP v Brně
« Odpověď #11 kdy: 13. 09. 2013, 15:56:40 »
diky za odpovede. No nakoniec sme skoncili s adsl od O2 ale pre 5 studentov to nieje bohvie co ;D
a v UPC mi povedali ze cejl nemaju pokryty

Lol Phirae

Re:Kabelový ISP v Brně
« Odpověď #12 kdy: 13. 09. 2013, 16:50:43 »
a v UPC mi povedali ze cejl nemaju pokryty

To víš, no... náhrada ukradené kabeláže něco stojí, to tě za chvíli přestane bavit.  ;D