Jednoduchá docházka v PHP

Jednoduchá docházka v PHP
« kdy: 29. 08. 2013, 11:32:26 »
Zdravim, resim ted s kolegama problemek, chteli bysme si udelat naky prehled kdy mame kdo dovolenou ale nechcem to mit ve zdilenem excelu neni naky jednoduchy php kalendar kde by se dalo pro 6-8 lidi vest sprava dovolene ? Zakladni pozadavek je zobrazit dovolenou za kazdeho zvlast v kalendari a pak zobrazit dovolene za vsechny najednou v kalendari.

Zkousel jsem WebCalendar http://www.k5n.us/webcalendar.php ten toho zvlada celkem dost ale bouzel zakladni veci ktere jsem rikal ty neumoznuje.

Budu rad za kazdy tip :)
« Poslední změna: 29. 08. 2013, 22:45:56 od Petr Krčmář »
Nobody is perfect, but i'll try my best!


Re:PHP Dochazka
« Odpověď #1 kdy: 29. 08. 2013, 13:01:57 »
drupal7 + date + views + calendar.
klikacka tak na jedno odpoledne
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Re:PHP Dochazka
« Odpověď #2 kdy: 29. 08. 2013, 19:00:27 »
Co zkusit pouzit sdileni kalendaru od Google?
Každý kolega muze mit jinou barvu, kterou se bude zobrazovat ostatním v kalendarich.

tadeas

Re:Jednoduchá docházka v PHP
« Odpověď #3 kdy: 29. 08. 2013, 23:15:19 »
Google Apps  :) . Pripadne cokoliv podobneho, Office 365 jestli pouzivate, Zimbra, ownCloud,...

Re:Jednoduchá docházka v PHP
« Odpověď #4 kdy: 29. 08. 2013, 23:39:19 »
Bouzel nemuzeme pouzivat nic mimo nasi sit musi to byt neco co mohu provozovat na nasem internim serveru... Nad resenim typu google Apps uz me napadlo ale jakekoliv externi reseni mi bylo zamitnuto protoze to je blokovane nasi proxynou
Nobody is perfect, but i'll try my best!


Re:Jednoduchá docházka v PHP
« Odpověď #5 kdy: 30. 08. 2013, 09:13:14 »
ten owncloud by mohl byt pomerne rychle nakonfigurovane reseni.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Re:Jednoduchá docházka v PHP
« Odpověď #6 kdy: 30. 08. 2013, 09:35:18 »
Ja ale nepotrebuji cloudove uloziste :) potrebuji jednoduchy web kalendar kdebysme si mohli s kolegy uvidovat kdo ma kdy dovolenou nebo home office abysme to nemuseli valet nekde po excelech protoze to je za trest :)

Jak jsem psal kalendar 6-8 lidi zaznam od-do dovolena a pohled na dovolenou jednotlivce a pohled na dovolene vsech najednou. Idealni by bylo kdyby to bylo provazane s wordpressem ale nic takoveho jsem nenasel takze klidne neco samostatneho a jenom bych se nato odkazal. Jak tu navrhoval to_je_jedno joomlu to je uz kanon na vrabce kvuli kalendari rozjizdet dalsi CMS :)
Nobody is perfect, but i'll try my best!

pavele

Re:Jednoduchá docházka v PHP
« Odpověď #7 kdy: 30. 08. 2013, 10:55:14 »
Sunbird?

Re:Jednoduchá docházka v PHP
« Odpověď #8 kdy: 30. 08. 2013, 11:03:43 »
Sunbird?

Bouzel musi to byt webova aplikace bez nunosti instalovat klientsky SW
Nobody is perfect, but i'll try my best!

Claudie

Re:Jednoduchá docházka v PHP
« Odpověď #9 kdy: 30. 08. 2013, 11:11:56 »
Kalendář pro WP jsem zatím neřešila, ale například tenhel pluggin vypadá slibně:
http://wordpress.org/plugins/localendar-for-wordpress/screenshots/

Re:Jednoduchá docházka v PHP
« Odpověď #10 kdy: 30. 08. 2013, 11:17:37 »
Ja ale nepotrebuji cloudove uloziste :) potrebuji jednoduchy web kalendar kdebysme si mohli s kolegy uvidovat kdo ma kdy dovolenou nebo home office abysme to nemuseli valet nekde po excelech protoze to je za trest :)
je to jeden z modulů. tak ty ostatni zakazes. ale nevim jak je to se sdilenim a tak, kalednar jsem tam nikdy nepouzival.

Drupal by ti dal to, ze bys do budoucna mel zajimavy nastroje na dolovani dat a statistik a tak dale.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Re:Jednoduchá docházka v PHP
« Odpověď #11 kdy: 30. 08. 2013, 11:18:20 »
a joomlu bych nikomu nikdy nenavrhnul ani za trest, tak me neurazej!  ;D
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Re:Jednoduchá docházka v PHP
« Odpověď #12 kdy: 30. 08. 2013, 13:23:03 »
Ja ale nepotrebuji cloudove uloziste :) potrebuji jednoduchy web kalendar kdebysme si mohli s kolegy uvidovat kdo ma kdy dovolenou nebo home office abysme to nemuseli valet nekde po excelech protoze to je za trest :)
je to jeden z modulů. tak ty ostatni zakazes. ale nevim jak je to se sdilenim a tak, kalednar jsem tam nikdy nepouzival.

Drupal by ti dal to, ze bys do budoucna mel zajimavy nastroje na dolovani dat a statistik a tak dale.
Dolovani statistik mi je na prd, je to vyslovene na prehled kdo ma kdy dovoleny :)

a joomlu bych nikomu nikdy nenavrhnul ani za trest, tak me neurazej!  ;D

Omlouvam se, byl to drupal. Asi jsem se nekde prehlednul :D
Nobody is perfect, but i'll try my best!

Re:Jednoduchá docházka v PHP
« Odpověď #13 kdy: 30. 08. 2013, 13:24:05 »
Kalendář pro WP jsem zatím neřešila, ale například tenhel pluggin vypadá slibně:
http://wordpress.org/plugins/localendar-for-wordpress/screenshots/

Ten jsem jiz zkousel ma to vsechno jen ne to potrebujem :)
Nobody is perfect, but i'll try my best!

Re:Jednoduchá docházka v PHP
« Odpověď #14 kdy: 01. 09. 2013, 22:26:10 »
Kolab by měl umět i kalendář, vypadá použitelně. Vypadá to jako taková alternativa pro Google Apps, akorát je možné provozovat na vlastním železe a je to opensource.

Webové věci jedou snad všechny na PHP a ostatní snad ani není pro kalendář potřeba. A v  příapdě Linuxu je možno nainstalovat i z repozitářů u mnoha distribucí.

Tady je web opensource projektu: http://kolab.org/

K vyzkoušení na http://kolabsys.com/try