Hledám práci v IT

Marek

Hledám práci v IT
« kdy: 07. 07. 2013, 19:58:31 »
Dobrý den,
vystudoval jsem VŠB-TUO, obor Mobilní technologie a hledám práci v oboru.
Jsem spolehlivý a rád se učím novým věcem.

C#,  C++, Java, .NET - základy, administrace LAN/WAN, Klient/server administrace, administrace Windows serverů,
certifikace Cisco CCNA, AutoCAD - základy, znalost přostředí UNIX/Linux,...
Mám ŘP sk. B.

Životopis rád zašlu. Nástup možný ihned. Lokalita: Ostrava, Opava a okolí.


Re:Hledám práci v IT
« Odpověď #1 kdy: 08. 07. 2013, 15:59:16 »
Jdi na Úřad práce.  Ten má přímo ze zákona povinnost ti dát práci a dokonce existuje pojem vhodné zaměstnání, což je co je minimálně 80% pracovní doby, odpovídá tvému vzdělání dovednost, zdravotnímu stavu.
Michal Kolesa
29 let, Invalidní důchodce, Vyučen: elektrikářem - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Počítače AOI

Re:Hledám práci v IT
« Odpověď #2 kdy: 08. 07. 2013, 16:57:03 »
Nápad:
Příspěvky zaměstnavatelů, by měly být nějak "viditelně" označeny, že je to skutečný uživatel dané firmy a ne "kdo si dělá srandu".

Viděl bych to, tak že se nějaké zvýraznění u příspěvku objeví jen pokud se dotyčný přihlásí prostřednictvím mojeID s atributem právnické osoby nebo Osoby samostatně výdělečně činné OSVČ Fyzická osoba podnikající nebo datové schránky.
Michal Kolesa
29 let, Invalidní důchodce, Vyučen: elektrikářem - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Počítače AOI

Marek

Re:Hledám práci v IT
« Odpověď #3 kdy: 08. 07. 2013, 17:48:49 »
Dodávám kontakt na sebe: mareks@atlas.cz

Petr Pěčka

Re:Hledám práci v IT
« Odpověď #4 kdy: 27. 08. 2013, 16:02:25 »
Ahoj, když mi pošleš svůj životopis, tak možná by se nějaká práce našla.
pracuji v agentuře, kde zprostředkováváme spoustu zajímavých pracovních příležitostí v IT.

Když tak se ozvi na email.
p.pecka@nathanpeterson.cz


Dobrý den,
vystudoval jsem VŠB-TUO, obor Mobilní technologie a hledám práci v oboru.
Jsem spolehlivý a rád se učím novým věcem.

C#,  C++, Java, .NET - základy, administrace LAN/WAN, Klient/server administrace, administrace Windows serverů,
certifikace Cisco CCNA, AutoCAD - základy, znalost přostředí UNIX/Linux,...
Mám ŘP sk. B.

Životopis rád zašlu. Nástup možný ihned. Lokalita: Ostrava, Opava a okolí.
[/quote]


Re:Hledám práci v IT
« Odpověď #5 kdy: 27. 08. 2013, 16:06:30 »
Rychlejší je rovnou poslat pracovní smlouvu.
Michal Kolesa
29 let, Invalidní důchodce, Vyučen: elektrikářem - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Počítače AOI

Kuba

Re:Hledám práci v IT
« Odpověď #6 kdy: 20. 11. 2013, 08:36:23 »
CO třeba se zaregistrovat do agentur, které se na It oblasti zaměřují nebo jsou alespoň součástí jejich záběru...nabídka práce je všude, stačí hledat. A zvláště v IT

milovnikpersonalek

Re:Hledám práci v IT
« Odpověď #7 kdy: 29. 08. 2014, 18:45:36 »
Zkus Personální agenturu. Taky IT  8)

Personální agentura? Myslíš takové ty neschopné příživníky, kteří chtějí něco za nic? To je super rada :D Obvykle se ani neobtěžují hrát to, že něčemu rozumí. Prostě odškrtají si technologie, dají pár dementních otázek a za to chtějí mzdu? Aha a za co?

Bla

Re:Hledám práci v IT
« Odpověď #8 kdy: 29. 08. 2014, 20:07:11 »
Ano, personálky taky považuju za něco nedobrého.