Stažení zdrojáků Wiki

Stažení zdrojáků Wiki
« kdy: 05. 07. 2013, 10:17:53 »
Vážení kolegové,
odjíždím mimo dosah sítě internetu (zažil to někdo? to musí být hrůza) a rád bych si vzal sebou offline kus práce na jedné oborové wikipedii (překládám do mateřštiny). Hotové a anglické stránky (cca 1500 stránek+png) mám olíznuté HTTrackem. Ale je to jenon pomůcka. Rád bych "stáhnul" i zdrojové html-wiki soubory tak, abych si na localhostu editoval prostředky Wiki (tj. už rovnou formátoval texty a tak). Lokální wiki server LAMP běží v pohodě... Tedy sumárum: jak vytvořit malý offline mirror wiki serveru?

Poradíte?  Prý nějaký wikiadmin migrate příkaz (linux) to umí. (jedu Win XP).
« Poslední změna: 07. 07. 2013, 22:29:35 od Petr Krčmář »


Re:Wiki - zdroje
« Odpověď #1 kdy: 05. 07. 2013, 11:27:46 »
Ha, něco jsem našel. Naráží to však na problém, že musím na původní anglické wikipedii býti adminem. Jam menu: speciální stránky, export XML...

http://localhost/index.php/Speci%C3%A1ln%C3%AD:Exportovat_str%C3%A1nky
Exportovat stránky
Můžete exportovat text a historii editací některé stránky nebo sady stránek zabalené v XML. Výsledný soubor lze naimportovat do jiné wiki, která běží na software MediaWiki, pomocí importovací stránky.
Do níže uvedeného editačního pole zadejte názvy stránek, které chcete exportovat; každý řádek jeden název. Zvolte také, zda se mají exportovat i starší verze stránky včetně informací v historii editací, nebo jen aktuální verze s informací o poslední editaci.
V druhém případě můžete také používat přímý odkaz, např. pomocí Speciální:Exportovat stránky/Hlavní strana se vyexportuje „Hlavní strana“.