Praca v Solarwinds

Pupi

Praca v Solarwinds
« kdy: 25. 06. 2013, 16:07:54 »
Mate niekto skusenosti s touto firmou? Skoro stale prijimaju novych ludi, tak by ma zaujimalo, ci je to z dovodu toho, ze sa bud rozrastaju alebo on nich zamestnanci odchadzaju. Ak ma/mal priamu skusenost s tou spolocnostou, ako to tam funguje a ako je to tam platovo? Co benefity? Pytam sa preto, lebo by som mal relativne zaujem tam pracovat, kedze sa tam robi s .Net , len mi nejde do hlavy, ze skoro kazdy mesiac maju nove a nove inzeraty, ako niekoho hladaju.


Yossarian

Re:Praca v Solarwinds
« Odpověď #1 kdy: 25. 06. 2013, 16:26:22 »
Proc se ptas proboha zrovna tady?

Pupi

Re:Praca v Solarwinds
« Odpověď #2 kdy: 25. 06. 2013, 16:28:40 »
Tak a co sa mam ist opytat priamo do tej firmy? :-D Vsak mozno sa tu najdu ludia, co tam pracuju/pracovali a vyjadria sa.

Yossarian

Re:Praca v Solarwinds
« Odpověď #3 kdy: 25. 06. 2013, 16:33:09 »
Porad se rozrustaji, zamestnanci neodchazi. Vic ti nereknu, na zbytek se zeptej primo tam, recruiter je ochotny a rad ti odpovi. ;-)

Pupi

Re:Praca v Solarwinds
« Odpověď #4 kdy: 25. 06. 2013, 17:20:38 »
Radsej by som si to zistil priamo od ludi co tam pracuju/pracovali, nie od cloveka, ktory robi nabor ludi a slubuje im hory doly. Predsa by taky clovek nezatracoval firmu, ked mu ide o to, aby ziskal nejakeho zamestnanca  :)


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Praca v Solarwinds
« Odpověď #5 kdy: 25. 06. 2013, 19:51:06 »
Take je mozne, ze prodavaji lidske maso a tak je nabor nezbytny.

Blue

Re:Praca v Solarwinds
« Odpověď #6 kdy: 26. 06. 2013, 09:46:08 »
To Pupi: Co vim, tak SolarWinds stale hleda a roste a vypada to ze budou jeste dlouho rust :) Muj znamej tam pracuje a nevypada, ze by si nekdy stezoval, nebo uvazoval o zmene, takze to vypada to na dobreho zamestnavatele. Pokud mas zajem, tak se prihlas pobav se s recuriterem a dozvis se odpovedi na ty svoje dotazy. Pred casem mi znamej poslal jejich video tak sdilim  :) http://youtu.be/R32RYrd9oJY Sice ti neodpovi na dotaz ohledne benefitu, ale zase o tech najdes info u kazdeho jejich inzeratu.

To JardaP: Pokud by prodavali lidske maso, tak to asi delali dobre, kdyz byli vyhodnoceni v roce 2012 jako jeden z nejlepsich zamestnavatelu v CR  ;D https://ceplb03.hewitt.com/bestemployers/europe/czechrepublic/czech/pages/results2012.htm

Michal Brutvan

Re:Praca v Solarwinds
« Odpověď #7 kdy: 26. 06. 2013, 10:39:48 »
Pro zacatek: pracuju v SolarWinds, a jim lidske maso :)

Rosteme hodne rychle, protoze vyvyjime nove produkty, a kupujeme nove firmy. Proto potrebujeme cim dal tim vice developeru a testeru. Za pet let, co jsme v Brne, jsme vyrostli z 0 na vice nez 180 lidi. Pokud mate nejake otazky, klidne napiste mne, nebo se obratte primo na naseho recruitera: http://solarwinds.jobs.cz/contact.html

Re:Praca v Solarwinds
« Odpověď #8 kdy: 27. 06. 2013, 11:44:03 »
Pro zacatek: pracuju v SolarWinds, a jim lidske maso :)

Rosteme hodne rychle, protoze vyvyjime nove produkty, a kupujeme nove firmy. Proto potrebujeme cim dal tim vice developeru a testeru. Za pet let, co jsme v Brne, jsme vyrostli z 0 na vice nez 180 lidi. Pokud mate nejake otazky, klidne napiste mne, nebo se obratte primo na naseho recruitera: http://solarwinds.jobs.cz/contact.html

Ahoj, berete na brigády i studentíky? :) jsem ochoten vařit kafe, utírat podlahy a okna, psát testy, provádět libovolné nejnudnější debuggování. bonus, skills na studentské úrovni: java, ruby, bash, linux, db... ochota naučit se klidně postavit se na hlavu? :)

Yossarian

Re:Praca v Solarwinds
« Odpověď #9 kdy: 27. 06. 2013, 13:42:17 »
Ahoj, berete na brigády i studentíky? :) jsem ochoten vařit kafe, utírat podlahy a okna, psát testy, provádět libovolné nejnudnější debuggování. bonus, skills na studentské úrovni: java, ruby, bash, linux, db... ochota naučit se klidně postavit se na hlavu? :)

Vicemene ne. Mame internship program, kdy bereme studentiky na prazdniny, ale ten uz je plny.

Btw, Java, ruby, bash, linux ani db tu zrovna nefrci :)

Re:Praca v Solarwinds
« Odpověď #10 kdy: 27. 06. 2013, 16:09:02 »
Ahoj, berete na brigády i studentíky? :) jsem ochoten vařit kafe, utírat podlahy a okna, psát testy, provádět libovolné nejnudnější debuggování. bonus, skills na studentské úrovni: java, ruby, bash, linux, db... ochota naučit se klidně postavit se na hlavu? :)

Vicemene ne. Mame internship program, kdy bereme studentiky na prazdniny, ale ten uz je plny.

Btw, Java, ruby, bash, linux ani db tu zrovna nefrci :)

Díky za info. Mám na lístečku seznam IT firem kam by mě mohli chtít a poslední položka je SolarWinds a NetSuite. Tak vím co mám škrtnout :)

Saša

Re:Praca v Solarwinds
« Odpověď #11 kdy: 03. 09. 2018, 15:07:38 »
Zdravím,

zvažujem nástup do tejto firmy. Mám par otázok ohľadom Solarwinds:
- aký je work/life balance
- sú mzdy aspoň priemerné na Brno
- aká je celková atmosféra vo firme (či sa vyskytujú podrazy, udavačstvo, v*jebávanie s kolegami, klamstvá manažmentu do očí a potom spravia presný opak a pod.)
- sú dovolené home offices (toto je zásadná vec, a už som pár firiem pustil k vode lebo v roku 2018 nedokážu poskytnúť takýto elementárny benefit čo ich absolútne NIČ nestojí)
- sú v pracovnom NB špehovátka a podobné nezmysly?
- je tam dress code?
- aká je pracovná doba, 9-5 alebo môžem prísť kedy sa mi to hodí?

Saša