Stažení originálního ISO Windows

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Stažení originálního ISO Windows
« kdy: 29. 05. 2013, 21:24:47 »
Zdravíčko,

leží tu vedle mě na stole notebook HP, kterej je tak domrvenej, že ani utilitka od HP, která má natáhnout recovery, nefachá. Zespoda je krásně čitelný číslo k Windows, ale nemám kde bych vzal placku... Nevíte někdo, kde jí stáhnout, aby byla bez bordelu? Tím myslím origoš s SHA1 součtem A89377680A7D01F94B3F5F540882029127EA7F7B, verze W7 Home Premium CZ SP1.

MSDN dobrý, ale jaksi to po mě chce něco, co nemám nebo to nechápu - subscription. Uložto se nechytá, visí tam jen Ultimate, případně je to zaheslovaný, Google nepomohl. Nemáte někdo tip?

Podotýkám, že mi jde o legální věc, chci origoš neupravené ISO, klíč mám na nálepce. Klidně do PM, pokud nechcete něco psát do éteru.

Předem díky
« Poslední změna: 29. 05. 2013, 21:33:23 od Petr Krčmář »


Re:Stažení originálního ISO Windows
« Odpověď #1 kdy: 29. 05. 2013, 21:34:29 »
Upozorňuji, že odkazy na warez budou smazány. Správná cesta je určitě přes Microsoft. Takže mu veřejně poraďte, co má dělat.

Zbyněk

Re:Stažení originálního ISO Windows
« Odpověď #2 kdy: 29. 05. 2013, 21:43:26 »
Zhruba před dvěma lety stačilo zavolat na helpdesk HP, oznámit seriové číslo a údaje z faktury a poslali ti CD s Windows. Nevím jestli to byla čistá či upravená verze dle HP. Microsoft, pokud to nebylo koupeno přímo od nich, nepomůže, vše závisí dle OEM na HP.

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Stažení originálního ISO Windows
« Odpověď #3 kdy: 29. 05. 2013, 21:48:39 »
ja to tu nedavno resil a nakonec mi bylo navrhnuto abych stahnul tu mnou hledanou verzi na torrentech nebo ulozto. Ucinil jsem tak a crc soucet kupodivu sedel... takze jsem pouzil cd z ulozta a klic z originalni instalace
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stažení originálního ISO Windows
« Odpověď #4 kdy: 29. 05. 2013, 21:53:55 »
Neco je tady: http://malwaretips.com/blogs/download-windows-7-sp1-iso/ . Udajne to ma byt oficialni download od MS. Jak je to s cestinou tedy nevim. Vubec netusim, jak to u W 7 je s jinymi jazyky, akorat jsem si vsiml, ze se tam daji dobastlit nejake language packy.

Pokud tam neni verze Widli, kterou hledate, tak vezte, ze u W 7 to je jako s Vistou: Na DVD jsou vsechny verze od Home Cripleware az po Ultimatum nebo jak se tomu nadava. Proto to take davaji na DVD. Potiz je v tom, ze nejaky debil mel napad, ze by bylo dobre nektere verze znepristupnit, aby byli useri vice nasrani a museli mit doma vetsi haldu DVD. Takze si musite stahnout eicfg removal utility z code.kliu.org, kterym stahnutou image opatchujete. Vymaze to z ni nejaky soubor, ktery rika, jakou verzi smite videt. Vy si pak po bootu vyberete z menu podle toho, na co mate licenci.


robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Stažení originálního ISO Windows
« Odpověď #5 kdy: 29. 05. 2013, 21:56:18 »
Na DVD jsou vsechny verze od Home Cripleware az po Ultimatum nebo jak se tomu nadava.

 :D :D :D
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

Lol Phirae

Re:Stažení originálního ISO Windows
« Odpověď #6 kdy: 29. 05. 2013, 22:00:02 »
Link na CZ taky nevim. Jinak DigitalRiver jsou oficiální legální odkazy, viz např. tady.

LP jsou IMHO použitelné akorát pro Ultimate a Enterprise verze.

j

Re:Stažení originálního ISO Windows
« Odpověď #7 kdy: 29. 05. 2013, 23:48:15 »
Neco je tady: http://malwaretips.com/blogs/download-windows-7-sp1-iso/ . Udajne to ma byt oficialni download od MS. Jak je to s cestinou tedy nevim. Vubec netusim, jak to u W 7 je s jinymi jazyky, akorat jsem si vsiml, ze se tam daji dobastlit nejake language packy.

Pokud tam neni verze Widli, kterou hledate, tak vezte, ze u W 7 to je jako s Vistou: Na DVD jsou vsechny verze od Home Cripleware az po Ultimatum nebo jak se tomu nadava. Proto to take davaji na DVD. Potiz je v tom, ze nejaky debil mel napad, ze by bylo dobre nektere verze znepristupnit, aby byli useri vice nasrani a museli mit doma vetsi haldu DVD. Takze si musite stahnout eicfg removal utility z code.kliu.org, kterym stahnutou image opatchujete. Vymaze to z ni nejaky soubor, ktery rika, jakou verzi smite videt. Vy si pak po bootu vyberete z menu podle toho, na co mate licenci.

win7 musis mit cesky, langpack jde pouze na ultimate.

Ofiko image se da sosnout od M$ .. pokud si sezenes nekoho, kdo ma pristup pres MSDN trebas. Jakozto "blbej domaci user" mas smulu => torrent, ulozto ... proste kdekoli, shacko si muzes porovnat. Notesy od HP/Lenova/Dellu nevyzadujou SN (v 90%). Muze to byt klido o crackla verze, to na legalite systemu nic nemeni.

Vsechny verze jsou jen na nekterych plackach, pozna se to tak, ze objem placky je pres 4GB. Min = je tam jen tak konkretni verze. Nekdy tam neni ani 32/64bit ... V tomhle pripade opet nejlepsi support poskytuje warez - na jedny placce je vse.

Ceska verze je spolehlive k nalezeni na ulozto.

Upozorňuji, že odkazy na warez budou smazány. Správná cesta je určitě přes Microsoft. Takže mu veřejně poraďte, co má dělat.
Zcela oficielni rada M$ supportu (pozadavek na downgrade) "tak si to cislo nekde sezente a prasknete ho tam". Ja to sice kolegovi rikal, ale on chtel bejt "hodne koser" ;D => nakonec sme pouzili cislo z jednoho z kompu kolem ... a bylo.

nereknu

Re:Stažení originálního ISO Windows
« Odpověď #8 kdy: 30. 05. 2013, 09:23:04 »
No, na zmenu je "neofico" http://www.froggie.sk/download.html (jednoduche na pouziti - stahnout program + MUI, spustit program jako spravce pres prave tlacitko, nektere programy detekuji win 7 jako EN, ale i to se da vyresit).

死神

  • ***
  • 159
    • Zobrazit profil
Re:Stažení originálního ISO Windows
« Odpověď #9 kdy: 30. 05. 2013, 09:29:46 »
Takze si musite stahnout eicfg removal utility z code.kliu.org, kterym stahnutou image opatchujete. Vymaze to z ni nejaky soubor, ktery rika, jakou verzi smite videt. Vy si pak po bootu vyberete z menu podle toho, na co mate licenci.

Vymaže to, světe div se, soubor ei.cfg ;D. To samozřejmě může kdokoli udělat v libovolném iso editoru a nemusí ho ani mazat, stačí přejmenovat.

prezek

  • ***
  • 229
    • Zobrazit profil
Re:Stažení originálního ISO Windows
« Odpověď #10 kdy: 30. 05. 2013, 09:33:55 »
Zcela oficielni rada M$ supportu (pozadavek na downgrade) "tak si to cislo nekde sezente a prasknete ho tam". Ja to sice kolegovi rikal, ale on chtel bejt "hodne koser" ;D => nakonec sme pouzili cislo z jednoho z kompu kolem ... a bylo.
Potvrzuji. Při downgradu Win7 na XP mi taky poradili sehnat CD pro jiný počítač a při instalaci použít SN pro ten druhý počítač a aktivaci provést přes telefon.

Re:Stažení originálního ISO Windows
« Odpověď #11 kdy: 30. 05. 2013, 09:50:23 »
Doma pro instalaci Win7 mam stazenou origo ISO z piratebay, je ciste, zadny crack ani smeti + vsechny verze na vyber 32/64bit. Pri instalaci pouzivap pak klic ktery mam na danem PC pro danou verzi. Je to jednoduzsi nez pouzivat ty predinstalovany recovery :) pokud mate pak instalacku na USB Disku instalace i s ovladaci + zakladni aplikace +- 60min :)
Nobody is perfect, but i'll try my best!

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Stažení originálního ISO Windows
« Odpověď #12 kdy: 30. 05. 2013, 14:30:49 »
Díky všem za rady, zkusím ještě pohledat to ISO, o které mi jde (konkrétně). Možná bych mohl zkusit i tu HP podporu, když se mi nezadaří. Případné all-in-one by to mohlo taky vyřešit (po odstranění ei.cfg)

Ať žije Microsoft! 3x Hurá!!!

Ještě jednou díky za věcné odpovědi.

Pokud Petr Krčmář uzná za vhodné, může to zamknout, aby to nemusel do konce života hlídat a mazat případné warez odkazy. Vlákno už posloužilo svému účelu.