Obor Informační technologie ve vzdělávání

Obor Informační technologie ve vzdělávání
« kdy: 11. 07. 2013, 22:26:56 »
Zdravím,

zajímalo by mě, jestli tady někdo nemá zkušenosti s oborem Informační technologie ve vzdělávání (specializace v pedagogice), vyučovaném na Ostravské univerzitě (je jedno jestli bakalářský nebo magisterský stupeň), viz:

http://pdf.osu.cz/kik/index.php?kategorie=35358&id=2915&obor=1683

Osobně o něm uvažuji, protože mám zájem o IT, ale ne o vývoj, spíše o podporu nebo elearning.

Díky.
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 00:32:45 od Petr Krčmář »


Jim

Re:Obor Informační technologie ve vzdělávání
« Odpověď #1 kdy: 12. 07. 2013, 17:00:46 »
Jsem jediný komu se zdá že je ten kurz úplně k ničemu?

smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Obor Informační technologie ve vzdělávání
« Odpověď #2 kdy: 12. 07. 2013, 18:32:26 »
Co mas presne na mysli podporou nebo elearningem? Vetsinu veci z popisu oboru zvladne prumerne nadanej IT stredoskolak a kdyz uz na to prijde, tak na to same by te pripravil lepe temer jakejkoliv jinej plnohodnotnej IT obor. Mam znameho, co vystudoval IT pedagogiku na slovensku, nevim presne kde, ale je to BFU max poweruser, kdyz nebudu moc narocnej. Jestli chces delat IT a mas potrebu si udelat VS tak bez na nejakej normalni IT obor. Vubec neplati, ze IT obory jsou o vyvoji a programovani takze muzes byt klidny, i kdyz zaklady algoritmizace nikdy nikomu v IT neuskodily.

Jim

Re:Obor Informační technologie ve vzdělávání
« Odpověď #3 kdy: 12. 07. 2013, 18:39:49 »
To je rozvláčněji rozepsán můj názor.  ;D

smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Obor Informační technologie ve vzdělávání
« Odpověď #4 kdy: 12. 07. 2013, 18:49:01 »
Citace
To je rozvláčněji rozepsán můj názor.  ;D
To asi ano, ale zdejsi vody jsou vyhlaseny tim, ze napises-li neco moc strucne, snadno zacnes byt povazovan za trola/provokatera tak jsem to zkusil trosku rozvest :)